Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek dobio pojačanje!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65780
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2017. 8:34 
Naslov:  NK Osijek dobio pojačanje!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo dan nakon prozivke u Gradskome vrtu su predstavljena su i nova igračka pojačanja. Novi su članovi kluba Petar Bočkaj iz Lokomotive, Robert Mudražija iz austrijskog Red Bulla, a u NK Osijek je stigao i Tomislav Šorša, povratnik iz rumunjskog Kluža.

Osim ovih igrača ugovor je nedavno potpisao i albanski reprezentativac Eros Grezda, a sportski direktor kluba Alen Petrović, najavio je kroz sljedeća dva tjedna i nova pojačanja. Istaknuo je kako kod dovođenja igrača se prvenstveno gleda da dolaze igrači koja nisu kratkoročna rješenja, nego igrači koji će u klubu ostati barem nekoliko sezona: "Hrvatsko je tržište 'zatvoreno' i nema baš puno igrača. Mi bi htjeli neke, ali oni iz Dinama, Rijeke i Hajduka nam nisu dostupni, a iz ostalih su ekipa okrenuti prvenstveno inozemstvu. Iz tog razloga vjerojatno ćemo pojačanja i mi morati potražiti u inozemstvu. Cilj su nam ponajprije mladi igrači, reprezentativci u svojim državama. S nekima već naveliko razgovaramo tako da realizaciju očekujemo iz dana u dan", rekao je Petrović.

Petar Bočkaj bivši je igrač Lokomotive, a igra lijevo krilo. Inače je mladi hrvatski reprezetativac za kojeg je zanimanje pokazala i Rijeka, no Osijek je prevagnuo: "Osijek je bio konkretniji, brži i bolji od Rijeke. Drago mi je što sam došao u europski Osijek i nadam se da će mi to biti velika stepenica u razvoju jer imam tek 21 godinu."

Robert Mudražija ima 20 godina, bivši je igrač Zagreba, a u Osijek dolazi iz Red Bull Salzburga. Također je mladi reprezetativac, a može igrati na više pozicija: "Svi ćemo se pripremiti za Europu i idemo pokušati napasti i prvenstvo. Vjerujem u sebe i klub, a prvi su mi dojmovi odlični."

Treće pojačanje je povratnik u redove bijelo-plavih, bivši kapetan Tomislav Šorša koji je proteklu sezonu proveo u redovima rumunjskog CFR Cluja. S rumunjskim klubom je sezonu završio na 4. mjestu, a tijekom sezone je upisao 25 nastupa u kojima je postigao dva pogotka: "Svi su me u Rumunjskoj dobro prihvatili i bili zadovoljni mnome, no došlo je do promjene u upravi i iskoristio sam prigodu da raskinem ugovor. Drago mi je što sam se vratio i nadam se da ću uspjeti izboriti mjesto u prvoj ekipi."

Šorša je potpisao ugovor na 2+1 godinu, a ostali na čak 4 godine.





Tekst i foto: Krunoslav Inhof/Radio Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: