Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDZ: Domagoj Mikulić je novi saborski zastupnik

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65425
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2017. 12:49 
Naslov:  HDZ: Domagoj Mikulić je novi saborski zastupnik
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Novoizabrani župan Osječko-baranjske županije Ivan Anušić stavio je svoj saborski mandat u mirovanje zbog nespojivih dužnosti, a Hrvatska demokratska zajednica na njegovo mjesto je predložila Domagoja Mikulića koji od danas obnaša funkciju saborskog zastupnika.

Mikulić je rekao kako je danas prisegnuo i spremno preuzeo mjesto saborskog zastupnika HDZ-a.

„Prije svega, zahvaljujem županu Ivanu Anušiću koji me predložio i ustupio mi svoje mjesto u Hrvatskom saboru. Pokazao je i dokazao kako vrednuje trud, rad i zalaganje te kako vjeruje u mene. Zajedničkim snagama ćemo pisati novi povijest Hrvatske, ali i novu povijest HDZ-a.“ – izjavio je Mikulić, 29-ogodišnji Osječanin s diplomom magistra agroekonomike koji je radio kao regionalni asistent zastupnika u Europskom parlamentu i koji je ujedno i međunarodni tajnik Mladeži HDZ-a.



Tekst i foto: Martina Gavran, mag.cult./Glasnogovornica HDZ-a Osječko-baranjske županije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: