Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kompromisno rjesenje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2007. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

swamp je napisao/la (Pogledaj post): › Šta reći osim: JEBOTE!


I ja kažem Very Happy ma sve je to OK, ali Osmico, pobogu, LUCIJA!?? Jebem li ti, mene si dobro zezn'o, mada sam se nekoliko puta bila zapitala jel ta Lucija može biti žensko s obzirom na neke komentare Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2007. 3:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: ›
Virtuelni identitet ne vrijedi ni dvobanke... Moj identitet je ono što pišem.
A karakter je ono kad imas jaja i potpises ono sto kazes/pises bez razloga na posljedice. Toliko o tome, 8...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.03.2007. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="fatcat";p="56796"]
LucijaX je napisao/la: › A karakter je ono kad imas jaja i potpises ono sto kazes/pises bez razloga na posljedice. Toliko o tome, 8...


Samo malo, je li išta ostalo nepotpisano?

Ne razumiješ, prespavao si gadnu epizodu kad sam posrao Gazdu i slične drkafuzere... Jebe mi se. Lik je za šaku kikirikija mislio potkupiti pola foruma. I nitko mu ništa nije rekao, osim što sam ja cijelo vrijeme pizdio zbog njegove kave.

Ama baš sve mi ti možeš prigovoriti, ali to da sam se savio - to je zlonamjerno, a ako ćemo domaćim stilskim figurama, onda i pederski.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2007. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: › Samo malo, je li išta ostalo nepotpisano?
8 govori a LucijaX potpisuje, (ne)razumijemo se...
LucijaX je napisao/la: › Ne razumiješ, prespavao si gadnu epizodu kad sam posrao Gazdu i slične drkafuzere... Jebe mi se. Lik je za šaku kikirikija mislio potkupiti pola foruma. I nitko mu ništa nije rekao, osim što sam ja cijelo vrijeme pizdio zbog njegove kave.
fatcat je napisao/la (Pogledaj post): ›
steam je napisao/la: › Moram priznati da je meni osobno kava prestala biti zabavna nakon prvih 5-6-10-20 spominjanja.
fatcat je napisao/la: › Sretan si sto ti je vizija samo salica. Da je bilo bure netko bi te vec zadavio u toj kavi...
8 je napisao/la: › Pa ti si čovječe analno fiksiran na kavu i kava ti je fiksirana na rektum.
Ne moraš baš svaku temu (thread, nit) zagađivati s tim.
Novi Topic, administrator je napisao/la: › Kava kao analna retencija (offtopic: Oslovljavanje)

Nekada je dovoljno postaviti komentar na diplomatski nacin. Nekada nije...
fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › Ako smeta jednoj osobi to je jedna stvar, kada se popnes na onu stvar vecini to je druga. Svako jutro sjednem uz kompjuter, citam novosti kao i forum i pijuckam caj. Pio sam prije kavu ali mi se nekako zgadila u zadnje vrijeme.
Svaka tema je zavrsena sa vrucim picem ili monosilabickim komentima iste osobe. Stvar je u tome sto to ponasanje ubije svaku temu. Oftopicarenje nije problem (ako je, dizem ruku kriv sam) u tom smislu nego sam kvalitet razgovora.
Izgleda da sam se probudio prije nego ti...
LucijaX je napisao/la: › Ama baš sve mi ti možeš prigovoriti, ali to da sam se savio - to je zlonamjerno, a ako ćemo domaćim stilskim figurama, onda i pederski.
U zadnje dvije godine sam ti prigovorio samo na jednu stvar. Argumentiraj svoj polozaj bez vrijedjanja ostalih ili ako hoces "play the ball not the man". Nista drugo...
Sto se pederskih prica tice, to je bilo u sali. Ako si to prihvatio to ozbiljno i uvrijedilo te... Izvini sto sam te uvrijedio uposto to nije bila moja namjera.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.03.2007. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): ›
LucijaX je napisao/la: › Samo malo, je li išta ostalo nepotpisano?
8 govori a LucijaX potpisuje, (ne)razumijemo se...


Ih, sad bi ja trebao napisati ime i prezime, matični broj, kad sam rođen i zašto sam rođen... Svejedno je, ljudi znaju tko sam ja. Ne tražim ja ovdje ni prijatelje, ni ventil za frustraciju (kako neistomišljenici vole vidjeti, jer na taj način najlakše diskvalificiraju argumentaciju)...
Uostalom, tko je fatcat? Tko je mont? Nemoj zamišljati čovjeka koji sjedi s druge strane žice, kvariš čaroliju...
Ni sam se ne sjećam otkad sam ovdje, ali ni 8 nije prvi identitet.


LucijaX je napisao/la: › Ako si to prihvatio to ozbiljno i uvrijedilo te... Izvini sto sam te uvrijedio uposto to nije bila moja namjera.


Nema potrebe. Teško me riječi mogu uvrijediti, postpanja su bitna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2007. 2:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: ›
Ih, sad bi ja trebao napisati ime i prezime, matični broj, kad sam rođen i zašto sam rođen... Svejedno je, ljudi znaju tko sam ja. Ne tražim ja ovdje ni prijatelje, ni ventil za frustraciju (kako neistomišljenici vole vidjeti, jer na taj način najlakše diskvalificiraju argumentaciju)...
Nisu potrebi nikakvi osobni detalji. Mozda je mnogo ocekivati od osobe koja se toliko posrala po ostalima da stane i primi kritiku kao "musko". Veza prethodnog komenta sa sadasnjim nick-om je slucajna i ne namjerna.
Ako te svi znaju i kako kazes "ne trazis ventil za frustraciju" (samo pozornicu za ego koji nema para) zasto novi nick?
LucijaX je napisao/la: › Nema potrebe. Teško me riječi mogu uvrijediti, postpanja su bitna...
Rijeci su isto nacin postupanja...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2007. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...davno sam zaključila da je u ovom slučaju Osmice okej pljuvati po ostalima...ali, teško je primiti udarac natrag, bilo ono vrijeđanje (što nitko osim mene nije učinio), bilo uzvraćanje nekim argumentima...
...Osmico, koliko god puta mijenjao nick, ostati ćeš jednako nepodnošljiv u većini sluičajeva...nemaš samo ti "argumentaciju" i ne, nisi uvijek u pravu...samo problem je što TI ne dozvoljavaš drugima da izraze pravo na svoje mišljenje, već sereš po njima/nama...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2007. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...Osmico, koliko god puta mijenjao nick, ostati ćeš jednako nepodnošljiv u većini sluičajeva...nemaš samo ti "argumentaciju" i ne, nisi uvijek u pravu...samo problem je što TI ne dozvoljavaš drugima da izraze pravo na svoje mišljenje, već sereš po njima/nama...
Isto misljenje... Moje sa, a tvoje bez ambalaze.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 17.03.2007. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, jadni vi.

Što da vam kažem, opet ste se uhvatili za karakter, za ego... Jebi ga, ako sam u nešto siguran onda to prezentiram na vlastiti način. I to je isto suština demokracije.

Ali jebiga, nek bude kao i dosada - ti i ja fatcat se malo razlikujemo po mnogim stvarima, pa neka tako i ostane.

Bojim se samo da to što vam se ne sviđa forma, a sadržaj i ne uzmete u razmatrenje više govori o vašoj nadutosti.

fatcat je napisao/la: ›
beer, fight, whatever... Kad promislim bolje, ako si stvarno isao na tu stranu onda zaboravi onaj whatever dio.


fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › "Beer, fight, whatever..." je nacin govora (figure of speach) koji predlaze rjesenja u preferiranom redu. Nista vise...


Eto vidiš, mogao bi malo poraditi na objektivnosti - jer i ja mogu reći da se izražavam metaforički, a ljudi bezveze doživljavaju kao uvredu.

Osim toga, napuhani balon se najlakše probuši.

Što se ventila i frustracija i tiče - reći ću još samo ovo: mene ovdje zanimaju samo specifične teme. Od milijarde drugih, o kojima imam mišljenje, marim kao o lanjskom snijegu.

_________________
godinama pričaju, ima nas malo, a sve nas je više
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2007. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kakva ti je to demokracija, ako ne dozvoljavaš ostalima da iznesu svoje mišljenje, već pljuješ po neistomišljenicima?...a onda, bahato govoriš kako ja ne brojim svoje uvrede upućene prema tebi???...izgleda da se s tobom i ne može komunicirati na drugi način, osim da se svi spustimo na tvoju nisku razinu...i nisam jadna, skroz sam zadovoljna sama sa sobom...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2007. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: › Što da vam kažem, opet ste se uhvatili za karakter, za ego... Jebi ga, ako sam u nešto siguran onda to prezentiram na vlastiti način. I to je isto suština demokracije.

Ali jebiga, nek bude kao i dosada - ti i ja fatcat se malo razlikujemo po mnogim stvarima, pa neka tako i ostane.
Nismo se uhvatili za karakter nego za nedostatak karaktera. Sustina tvoje takozvane demokracije je (kao po starom socijalistickom sistemu) utjeravanje vlastite vjere, vlastitim nacinom. Milom ili silom termin mi dolazi na pamet. Koja ironija, ponasas se isto kao i oni u sistemu protiv kojeg se boris. Ali evo nas opet u krug...

Mislim da se razlikujemo u nekim stvarima, ne mnogim. I to je dobra stvar.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 17.03.2007. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › Nismo se uhvatili za karakter nego za nedostatak karaktera.


Da završim ovo: kad je bila ona pizdarija s gazdom, lik se raspitivao okolo.
Zadnje što mi treba da me neki klinac mazne toljagom jer sam uvrijedio njegovu stranku/naciju/vjeru/inteligenciju/idola/ ili s čim se već poistovjećuje.

Misli što hoćeš, ako misliš da se u Osijeku može stat na gajbu i reći glasno sve što hoćeš k'o u Hyde parku - zajebo si se debelo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2007. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hoće biti dobrog sexa za pomirenje poslije ove svađe ili sam ja to sad bezveze pročitala?

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2007. 3:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jucer sam bio pametan. Stoga sam zelio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2007. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: ›
Misli što hoćeš, ako misliš da se u Osijeku može stat na gajbu i reći glasno sve što hoćeš k'o u Hyde parku - zajebo si se debelo.


Ne slažem se s ovom konstatacijom, barem što se foruma tiče; moj avatar dovoljno govori o tome (to je real-life fotka u 2 boje, pa ako malo pažljivije pratiš face po gradu...), a da sam nekolicini likova poput ex-gazde povrijedio moćan ego(tm), jesam.
Svejedno, kad u gradu osjetim stranu ruku na svome ramenu - očekujem plaćanje runde ;-)

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: