Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB: Vulin i Šatvar dali podršku HDZ-ovom kandidatu za župana Ivanu Anušiću

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65675
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2017. 13:05 
Naslov:  HDSSB: Vulin i Šatvar dali podršku HDZ-ovom kandidatu za župana Ivanu Anušiću
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čelnici Hrvatskog demokratskog saveza Slavonije i Baranje Dragan Vulin i Karlo Šatvar zajedno održali su u četvrtak 25. svibnja 2017. godine konferenciju za medije na kojoj su dali podršku HDZ-ovom kandidatu za župana Osječko-baranjske županije Ivanu Anušiću.

Zahvaljujem svim našim biračima koji su nam dali povjerenje na svim razinama, od općina i gradova do županija.

U drugom krugu izbora za župana osječko-baranjskog pozivam naše članove i simpatizere da svoj glas daju HDZ-ovom kandidatu za župana gospodinu Ivanu Anušiću.

Ovo je logično iz razloga što je HDSSB dio HDZ-ove parlamentarne većine, pa ćemo tu uspješnu suradnju, siguran sam, preslikati i na Osječko-baranjsku županiju. Tim više što već sada ove dvije stranke imaju stabilnu većinu u Skupštini – rekao je Vulin.
Potpredsjednik stranke i kandidat HDSSB-a za župana Karlo Šatvar rekao je kako je njegov program podudaran s programom Ivana Anušića.

U mojem programu u središtu su gospodarstvo, ruralni turizam i obrazovanje, a slično je i u programu gospodina Anušića.

Tijekom kampanje govorio sam kako je Osječko-baranjska županija u dobroj situaciji ali je potrebno nove energije i novih projekata kako bismo još snažnije krenuli prema naprijed. Zato pozivam sve naše birače da svoj glas daju Ivanu Anušiću jer je to jamstvo provedbe programa HDSSB-a – rekao je Šatvar.



Tekst i foto: Press HDSSB-a

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: