Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Esseker centar otvara Ivo Sanader uz koncert Giulliana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2007. 8:26 
Naslov:  Esseker centar otvara Ivo Sanader uz koncert Giulliana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odmilja prozvan "dnevnim boravkom grada", Esseker centar idućeg će tjedna dati odgovor na pitanja o tome što se sve nalazi na 14.200 četvornih metara, koliko ta zgrada zauzima na križanju Ribarske i Šamačke ulice u Osijeku.

Naime, svečano otvorenje Esseker centra najavljeno je za četvrtak, 15. ožujka, u 17 sati, kada će ga simbolično otvoriti predsjednik hrvatske Vlade, dr. Ivo Sanader. Nakon otvorenja i obilaska centra, uslijedit će koncert splitskog pjevača Giulliana. Također, darovnicu Essekera na iznos 103.000 kuna dobit će Odjel otorinolaringologije za kupnju medicinskog aparata za uklanjanje polipa. Sljedećega dana počinje, a 17. ožujka završava modni hepening Fashion inkubator pod nazivom "Esseker Fashion Store", koji je ove godine udomljen pod krovom Essekera. Nakon toga, u nedjelju, 18. ožujka, uslijedit će prava poslastica višednevnog programa otvaranja Esseker centra - koncert Zlatana Stipišića Gibonnija. Kako su istaknuli voditelji marketinških akcija, na navedena su događanja pozvani svi građani, a u njima mogu uživati besplatno.

Što se tiče prvoga radnog tjedna, on će proteći organiziranjem brojnih akcija, velikih popusta i prigodnih prezentacija svih robnih brandova koji će svoja maloprodajna mjesta imati u Esseker centru.



Što se tiče unutrašnjosti Esseker centra, goste će na ulazu dočekati golemi atrij s bogatom ugostiteljskom ponudom, stolovima i stolicama. S prve etaže na atrij gleda galerija kojoj će dio biti prohodan, a dio iskorišten za odmor uz osvježavajuće piće, kavu ili kolač. U prizemlju, na prvoj i drugoj etaži, većinu će poslovnih prostora, njih gotovo 60, ispunjavati robne marke poznatih proizvođača i renomiranih imena.
Užitak kupovanja pod krovom Esseker centra pružit će i odlično osmišljena koncepcija prostora. Na prvoj će etaži prevladavati prodavaonice odjeće i obuće poznatih modnih grupacija, dok će druga etaža pružiti uživanje u opuštanju i relaksaciji (masaže, wellnes centri, solarij, kozmetičar, frizeri...). Na trećoj i četvrtoj etaži nalaze se stambeni prostori, dok će ispod razine prizemlja biti dvije podzemne etaže s garažom kapaciteta 110 parkirališnih mjesta.

- Od 14.200 četvornih metara Esseker centra, stanovi zauzimaju 1.060 kvadrata, trgovačko-poslovni prostori čak 5.560, a parkirališni prostor 1.640 kvadrata. Zajedničke prostorije, u što se ubraja atrij, galerija i hodnici za šetanje od dućana do dućana, zauzimaju 5.500 kvadrata. Treba spomenuti i kako će u podzemnoj garaži biti postavljen automatski sustav naplate - rekla je Mirta Šulmajster, direktorica Esseker centra.

Autor: Danijel Đurović/Glas-Slavonije.hr
Ilustracija: Panteon.hr

Galerija 031 : Esseker Centar, Osijek - otvorenje : 2007.03.15.


Zadnja promjena: Leon; 16.03.2007. 8:31; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2007. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jasno je da mora biti dva otvorenja, samo u vijesti/najavi nigdje ne piše hoće li anto/e (!?) to otvoriti prije ili poslije ive

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Don't worry be happy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2007. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znači idem shopingirat u esseker centar i trebam im još i platit parking? ko da me neće dovoljno opljačkat i po trgovinama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2007. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pogledala sam virtualnu šetnju esco-om i oduševljena sam Smile))))))))))))

zanima me kako im ide prodaja stanova i kakve su cijene, zna netko?

sviđa mi se "dnevni boravak", raspored trgovina i ti stanovi. ma prekrasno osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2007. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la: › pogledala sam virtualnu šetnju esco-om i oduševljena sam Smile))))))))))))

zanima me kako im ide prodaja stanova i kakve su cijene, zna netko?

sviđa mi se "dnevni boravak", raspored trgovina i ti stanovi. ma prekrasno osijek031.com smile
hahah, ma ante će ih preduhitrit sve zajedno i odžati ponoćnu premijeru, samo neznam hoće li popovima biti kasno za posvetu! ha?

_________________
Motor
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2007. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opet ce biti neki skandal oko otvaranja....još ništa nismo "normalno" otvorili....

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 15.03.2007. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Premijer je mislio da se investitor preziva Šaponja, a ne Šapina.

Eo sad se...vratila...
Gomila butika s markiranim krpicama iz Turske ili Pakistana, dosta razlomljen prostor, nema ukrasnih biljaka, seoska rasvjeta.

Vidjela sam i jedan par pokretnih stepenica, moderne, nema greške. Mašala stepenica!

Na ulazu gole neonke. Kao stanica podzemne željeznice Ferenc Deak ter.

Jefitini materijali, užasan "komunistički" pod, sporadični pljesak nakon himne, a himna u onoj stadionskoj verziji sa zaglušujućom ritam sekcijom... čikovi po podu.
Bez meze (em ili ve, kako god), voćnih koktela ili palačinki u vinskom šatou!

Gomila pseudouvaženih građanina, 1 premijer, 1 predsjednik Sabora, manja skupina ministara, što s lisnicom, što bez nje.

Puno buke nizašto, Mercator je puno veća stvar, pa nije otvorena na takav način.
A i parking im je džabno.

Veliki promašaj Mercatora, koji je investitor i projektant "Esseker centra 1" ispravio je KARVOŠ. Molim lijepo, Osijek je jedan od rijetkih gradova koji u samom središtu ima karvoš!
Oni rijetki koji dosada nisu posjetili Brčko Distrikt, sada imaju jedinstvenu priliku na par koraka od središnjeg trga vidjeti što jest i kakva čudesa krije Tržnica Arizona.

Esseker centar je proglašen dnevnom sobom građana, a fali mu puno topline i infrastrukture da bi soba bio. U svakom slučaju, imamo WC grada blizu, Bijelu lađu, pa je red da se netko pobrine da dnevni boravak ne bude daleko, a i da naši prijatelji automobili dobiju kupaonicu.

Ukupan dojam, 2+.

_________________
godinama pričaju, ima nas malo, a sve nas je više
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
flatline
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: dno Drave ispod željezničkog mosta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2007. 19:33 
Naslov:  Re: Esseker centar otvara Ivo Sanader uz koncert Giulliana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile

Bilo bi zanimljivije da je tema posta:

"Giulliano otvara Esseker uz koncert Ive Sanadera" Smile

Ivo bi pjevao vječne hitove poput:

"Kad sat zazvoni"
"Manijak"
...
listu nastavite sami...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomo
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2007. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije mi jasno što je toliko važno u tom centru da ga otvara premijer uz predsjednika sabora i neke od ministara?ah...da izbori se bliže....
šapina=lopina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kromosom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Antigua and barabuda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.03.2007. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomo je napisao/la (Pogledaj post): › nije mi jasno što je toliko važno u tom centru da ga otvara premijer uz predsjednika sabora i neke od ministara?ah...da izbori se bliže....
šapina=lopina

ne, ne, šaponja Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 15.03.2007. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a bila ja danas, zgodan je taj giulliano, jedino se obukao ko seljak, neke smijesne cipele i neku potkosulju ispod bijele majice, koja se turbo vidjela, al je ipak bio lijep, a bilo je i zgodnih momaka... isplatio se odlazak. e da i stvarno se trudio s pjevanjem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kelly
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2007. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam bila u prolazu oko pola 8,nisam u životu vidjela toliko mrzovoljnih trgovaca.........strijeljali su pogledom kad im uđeš u radnju.

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.03.2007. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I sad opet ništa ne radi... Do ponedjeljka...

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2007. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kelly je napisao/la: › Ja sam bila u prolazu oko pola 8,nisam u životu vidjela toliko mrzovoljnih trgovaca........
Mozda su samo bili uplaseni?! ;-)

Citat: › .strijeljali su pogledom kad im uđeš u radnju.
Istina...

Kontam poslodavce koji zaposljavaju (propale) manekenke kao trgovkinje, ali trebali bi ih priej toga poslati na neki tecaj ophodjenja s (potencijalnim) kupcima... Nekako mi se cini da mnoge ne kontaju da bi trebale biti nasmijesene, vedre, susretljive... IMHO, njihova osnovna funkcija bi trebala biti pomoci kupcu u odluci da u toj trgovini nesto kupi.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2007. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la: ›
zanima me kako im ide prodaja stanova i kakve su cijene, zna netko?


Koliko sam čuo neki su već davno prodani. Naravno da je to u novinama opovrgnuto, ali heh, nije sve što u novinama piše istina ...

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: