Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Postoji želja za kompromisnim rješenjem?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.03.2007. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ova postava je bar malo pokrenula grad s mrtve točke...bla, bla, bla, truc-truc-truc...kenj...


Samo još da tebe zaposle kao glasnogovrnicu, nećeš morat tražit posla po susjednim kontinentima!

Eo ja sad šaljem mail gradu, županiji i STVu i predlažem te za glasnogovornicu i pravobraniteljicu ugroženih političara.

Pa ćeš moć s velikog ekrana ljudima govorit' kako im je zapravo dobro, kako gradski oci nad njihovim golim životima danonoćno bdiju, kako rade na izravnom dovlačenju industrijskih investicija, kako ulaganjem u znanost, kulturu i obrazovanje osiguravaju civilizacijske probitke u sljedećem desetljeću... Sve to ponavljati treba Osječanima što češće, glasnije i jezgrovitije, a probleme narkomafije, reketa, korupcije i akutnog stanja građanske svijesti izbacivati iz svih vijesti.
Nas dvoje vidimo kako nam je dobro, samo drugi nemaju tako dobar vid.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.03.2007. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Nadam se da su vasi zahtjevi temeljni na pravu i da ce uroditi plodom. Uspjeh vasih zahtjeva ne bi imao toliku prakticnu vrijednost, koliko bi vratio vjeru da borba za pravednost ima smisla.


Pardon me, Mr. Righteous, but nisu li ti stanari parkirali po zelenoj površini stoljećima urikverc?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2007. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvatska stranka prava, sudeći po desecima populističkih istupa svojih čelnika, ima veze s pravom koliko Kraljević Marko i dvotarifno brojilo.

Htio sam napomenuti da nam se stanari nisu pohvalili da će dobiti pročelje.

A znali su doći kukati...

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2007. 10:37 
Naslov:  Re: Postoji želja za kompromisnim rješenjem?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko boja, Matković ili Interspar? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan008
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2007. 12:38 
Naslov:  Re: Postoji želja za kompromisnim rješenjem?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Tko boja, Matković ili Interspar? Very Happy


Znao sam da će to netko pitati Very Happy
Niti Matković niti Interspar.... bojaju sponzori čiji će slogan biti na fasadi. Strpi se još malo, vidjeti ćeš...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Perjury
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2007. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, poštovani Intersparom revoltirani Ivane008.

Samo da informiram osijek031 javnost o tvojim licemjernim manevrima.
Prije toga reci cu kako podrzavam ljude koji ne zele pasivno promatrati kako zivot pokraj njih prolazi, ljude koji su spremni izraziti svoje nezadovoljstvo i utjecati na razvoj situacije.

No, ti si, na zalost samo licemjer, a ne borac za pravdu.

Iako sam siguran da ces se sada uspuhati kao pjetlic i braniti svoje ponasanje, vjerojatno reci svasta ruzno o meni, moram reci kako je super jadno sto si na dan otvorenja s majkom gurao kolica po Intersparu i obilazio police. Sve to nakon sto si danima, "sa suzom u oku", pricao o unistavanju zelene povrsine ispred svoje zgrade.
Zar je zli Interspar uspio slomiti pobunjenika u tebi ili sta?

U osnovi, nadao sam se da se vise neces javljati po ovom pitanju pa da necu morati ovo javno govoriti, ali eto...

Za kraj cu reci kako te ne poznajem, nemam nista protiv tebe nego protiv licemjera opcenito, ali ovo sam morao napisati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan008
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2007. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Perjury je napisao/la (Pogledaj post): › Evo, poštovani Intersparom revoltirani Ivane008.

Samo da informiram osijek031 javnost o tvojim licemjernim manevrima.
Prije toga reci cu kako podrzavam ljude koji ne zele pasivno promatrati kako zivot pokraj njih prolazi, ljude koji su spremni izraziti svoje nezadovoljstvo i utjecati na razvoj situacije.

No, ti si, na zalost samo licemjer, a ne borac za pravdu.

Iako sam siguran da ces se sada uspuhati kao pjetlic i braniti svoje ponasanje, vjerojatno reci svasta ruzno o meni, moram reci kako je super jadno sto si na dan otvorenja s majkom gurao kolica po Intersparu i obilazio police. Sve to nakon sto si danima, "sa suzom u oku", pricao o unistavanju zelene povrsine ispred svoje zgrade.
Zar je zli Interspar uspio slomiti pobunjenika u tebi ili sta?

U osnovi, nadao sam se da se vise neces javljati po ovom pitanju pa da necu morati ovo javno govoriti, ali eto...

Za kraj cu reci kako te ne poznajem, nemam nista protiv tebe nego protiv licemjera opcenito, ali ovo sam morao napisati...


Hvala na kritici, ali nisi u pravu.
Kao prvo sigurno neću ružno o tebi govoriti kao što o nikome dosad nisam. Drugo, nije istina da tajim da sam bio u Intersparu Very Happy Ako pogledaš moj post na

http://www.osijek-online.com/forum/index.php?cid=1000&thread=005450&SBFI=7804099533&cx=show_thr&page=0

od 29.03. i sam ćeš se u to uvjeriti. Pa opet ponavljam, ono što sam govorio od početka, nemam ništa protiv Interspara već zamjeram onima koji su im to dopustili. A zna se tko je to....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2007. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne vidim zašto ivan ne bi smio otići u Interspar. Koliko znam stanarima Mandićeve otvoreno je rečeno od strane Grada (ako čitaš i pamtiš) da koliko god budu prosvjedovali ipak Će sve PROĆI (pod pritiskom velike mase novca u kojoj trenutno grca Grad u svom komunalnom proračunu) od proširenja ceste i uredno dobivenog tehničkog pregleda. Prije par dana izašla je inspekcija za ceste pri ministarstvu prometa na uvid o sigurnosti prometa na potezu Kružni - do pruge na inicijativu stanara Koliko čujem biti će određenih izmjena. Kao što tvoje oko nije primijetilo kako se autobus za Čepin ne može ispraviti u desni trak pa tako i ta autobusna nema dozvoljene gabarite. Ivan i ostali stanari za mene su Junaci Mandićeve ulice jer kada bi većina građana istakla svoje pravo na prosvjedovanje tada bi se daleko manje dešavale ovakve sprdnje i zajebancije prvo kao građanima i stanarima. Ivan je vrlo elokventan i obrazovan mladić koji je sa svojom roditeljicom otišao u kupnju ili obilazakInterspara mirne savjesti jer nije ništa prepustio slučaju. A licemjeri su neki drugi, a ti i dalje dobro promatraj i upiri prstom tamo gdje ne treba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan008
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2007. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la (Pogledaj post): › ne vidim zašto ivan ne bi smio otići u Interspar. Koliko znam stanarima Mandićeve otvoreno je rečeno od strane Grada (ako čitaš i pamtiš) da koliko god budu prosvjedovali ipak Će sve PROĆI (pod pritiskom velike mase novca u kojoj trenutno grca Grad u svom komunalnom proračunu) od proširenja ceste i uredno dobivenog tehničkog pregleda. Prije par dana izašla je inspekcija za ceste pri ministarstvu prometa na uvid o sigurnosti prometa na potezu Kružni - do pruge na inicijativu stanara Koliko čujem biti će određenih izmjena. Kao što tvoje oko nije primijetilo kako se autobus za Čepin ne može ispraviti u desni trak pa tako i ta autobusna nema dozvoljene gabarite. Ivan i ostali stanari za mene su Junaci Mandićeve ulice jer kada bi većina građana istakla svoje pravo na prosvjedovanje tada bi se daleko manje dešavale ovakve sprdnje i zajebancije prvo kao građanima i stanarima. Ivan je vrlo elokventan i obrazovan mladić koji je sa svojom roditeljicom otišao u kupnju ili obilazakInterspara mirne savjesti jer nije ništa prepustio slučaju. A licemjeri su neki drugi, a ti i dalje dobro promatraj i upiri prstom tamo gdje ne treba.


Embarassed hvala Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: