Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tomislav Marković uspješno operiran na zagrebačkom Rebru: "Dobio sam utakmicu života"!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65429
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2017. 10:56 
Naslov:  Tomislav Marković uspješno operiran na zagrebačkom Rebru: "Dobio sam utakmicu života"!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poznati osječki gimnastičar i hrvatski reprezentativac Tomislav Marković u četvrtak je uspješno operiran na zagrebačkom Rebru nakon što je krajem ožujka pretrpio srčani udar tijekom treninga u Šećeranskom domu u Osijeku.

Kako smo već pisali, Marković se u jednom trenutku požalio kako mu nije dobro te se potom srušio i počeo gušiti. Samo zahvaljujući brzoj i prisebnoj reakciji trenera i dopredsjednika kluba koji su ga reanimirali do dolaska Hitne pomoći Tomislav je ostao živ iako je pola sata bio klinički mrtav.

Tomislavu je u Zagrebu ugrađen implantabilni kardioverter-defibrilator (ICD), elektronički uređaj sličan elektrostimulatoru srca koji se ugrađuje ispod kože pacijenta, prati rad srca i isporučuje električni šok kod opasnih srčanih aritmija i vraća normalni srčani ritam.

Operacija je obavljena pod lokalnom anestezijom, a Tomislav se uspješno oporavlja. Tim povodom na svom Facebook profilu Tomislav je okačio sljedeću objavu:

Sada... kada je sve gotovo, kada sam dobio utakmicu života htio bih se zahvaliti svima Vama. Vama koji ste bili uz mene dok sam proživljavao najteže trenutke svoga života.

Najveću zahvalu upućujem njima dvojici... dvojici koji su mi pružili novi život. Mojim trenerima. Mojim anđelima. Nema tih riječi kojima im se mogu zahvaliti.

Također, veliko hvala mojoj obitelji, mojim roditeljima, mojim curama, rođacima, prijateljima, poznanicima... Svi vi, dali ste mi snagu da izdržim sve ovo.
Na kraju, najveću zahvalu upućujem svojoj supruzi Tanji, koja je sve ovo vrijeme bila uz mene 24 sata na dan.

Vrijeme je da se krene u nove životne izazove, nove pobjede. NIKADA NEĆU ODUSTATI!! HVALA VAM SVIMA PUNO!!
“, napisao je Marković.





Tekst: Osijek031.com
Foto: Facebook/Tomislav Markovic

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: