Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



pircing na jeziku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.03.2007. 0:02 
Naslov: Beark ! pircing na jeziku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovih dana raspravljam s legom o pircingu na jeziku, njegova je zelja to napraviti, al ga je malo strah, ja zelim cuti vasa pozitivna i negativna iskustva...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pcelica_maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.03.2007. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o sexy...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2007. 1:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam si jučer stavio vješalicu kroz grkljan. Uopće nije boljelo, i ne smeta mi ništa (osim kad spavam, sjedim ili hodam). Učinio sam to zbog sebe, jer mislim da je to vrlo lijepo, i govori nešto o meni i mom pogledu na svijet, ali primjetio sam i da me djevojke više zamjećuju. Jedna se čak htjela i okešati o vješalicu, ali sam se nažalost onesvijestio od unutarnjeg krvarenja prije nego sam dobio njen broj. Ne znam kako sam prije živio bez svoje vješalice. Preporučio bih svima da preuzmu uzde svog života, i izraze svoju individualnost stavljanjem metalnih objekata u grkljan. I ne zaboravite, ništa ne govori "boli me kurac za svijet" izražajnije od poodmaklog stadija upalne infekcije!

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2007. 5:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
ovih dana raspravljam s legom o pircingu na jeziku, njegova je zelja to napraviti, al ga je malo strah, ja zelim cuti vasa pozitivna i negativna iskustva...
Dobre stvari - oralni seks, samo za tebe. Lose stvari - ceste infekcije i pokvareni zubi, samo za njega.

Potencijalno dobra stvar za tebe, definitvno losa stvar za njega.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2007. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

swamp je napisao/la: ›
Ja sam si jučer stavio vješalicu kroz grkljan. Uopće nije boljelo, i ne smeta mi ništa (osim kad spavam, sjedim ili hodam). Učinio sam to zbog sebe, jer mislim da je to vrlo lijepo, i govori nešto o meni i mom pogledu na svijet, ali primjetio sam i da me djevojke više zamjećuju. Jedna se čak htjela i okešati o vješalicu, ali sam se nažalost onesvijestio od unutarnjeg krvarenja prije nego sam dobio njen broj. Ne znam kako sam prije živio bez svoje vješalice. Preporučio bih svima da preuzmu uzde svog života, i izraze svoju individualnost stavljanjem metalnih objekata u grkljan. I ne zaboravite, ništa ne govori "boli me kurac za svijet" izražajnije od poodmaklog stadija upalne infekcije!

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.03.2007. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pirsing na jeziku je odvratan!!!!!sem što imaš glupi osjećaj u ustima,sem što će ti se ostatci hrane nakupljati oko te rinčice,jooj gnjusno i odvratno bljak....bolje probuši obrvu...to je veća fora od jezika
(barem meni...) ....meni je dosta probušen pupak i uši i 3 tetovaže a ostalo NE HVALA..... osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 10.03.2007. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel misli tko sto pozitivno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2007. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › jel misli tko sto pozitivno?


Pa onako... ne Wink Medicinar si pa vjerojatno znaš koliko je više minusa nego pluseva samo s te strane. Što se iskustvava tiče, znam ljude kojima metalni kružić u jeziku nije pravio sranja, a opet i one kojima je i to velika. Postoji rizik, ali ako to doista želi...

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.03.2007. 12:52 
Naslov:  Re: pircing na jeziku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e imaju gam oje tri il četri legice...sve kažu da ne boli...tj.boli ali jako kratko...mislim sve normalno rade....i ne pravi ima zasad nikakve probleme...iako vjerujem da ima cura i kojima pravi...ne znam....možda nećeš požalit možda i hoćeš...ja osobno ne bi baš stavljala...al da mi se to sviđa ko zna možda bi i riskirala Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2007. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemam iskustva s ugrađivanjem metalnih stvari u sebe....tj..imala sam jedno vrijeme naušnicu u nosu i bila je prekrasna, ali sam imala više pizdarija s tim ...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: