Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ekonomski fakultet: Inspire Me konferencija Osijek [20217.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65811
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2017. 13:24 
Naslov:  Ekonomski fakultet: Inspire Me konferencija Osijek [20217.]
03.03.2017. 16:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

3. ožujka 2017. godine održat će se Inspire Me konferencija Osijek. Mjesto održavanja je Ekonomski fakultet.

Inspire Me predstavlja jedinstvenu konferenciju u kojoj uspješni pojedinci iz različitih područja sa sudionicima dijele svoje ideje, znanja te životna i poslovna iskustva.

Glavni dio konferencije predviđen je za uspješne priče pojedinaca – poduzetnika, menadžera, sportaša, umjetnika…, koji će sa sudionicima podijeliti svoja poslovna i životna iskustva (ideje, znanje, uspone, padove, uspjeh).

Paralelno sa glavnim dijelom programa održat će se i specijalizirane radionice za manje grupe.

Neki od govornika su: Bruno Šimleša, Nikola Žinić, Manuela Šola, Branimir Brkljač, Mia Biberović, Jeronim Marić, Sandi Imerović, Ivor Bihar, Ivica Kruhek i brojni drugi…

U sklopu konferencije kompanije: Nestle, P&G , Nescafe, Collegium, Mediatoolkit, Inchoo, Mono Software, Shoutem, Bamboo Lab, eCroatia, predstaviti će mogućnosti za zapošljavanje.

Sudionike očekuje i bogat networking te dodatni sadržaji u vidu predstavljanja novih tehnologija.

Nakon formalnog dijela konferencije na Ekonomskom fakultetu (10-18h), slijedi i neformalni dio izvan fakulteta (20-22h) namijenjen povezivanju i druženju sudionika i predavača. Od 22h počinje after party.

Inspire Me konferencija će na jednom mjestu okupiti veliki broj studenata, poduzetnika, profesionalaca, i ostalih zainteresiranih koji će se kroz program upoznati s temama vezanim za razvoj karijere, poduzetništva, tehnologije, motivacije i uspjeha.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: