Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



prestajem pušiti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2007. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čekaj, jel sad pušiš il ne ? Još prestaješ il si prestao? (brdo spamera, neda mi se čitat)

Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac
Offline
Ukupno postova: 106
Lokacija: Čepin
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2007. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čuj,zlusch, ne da mi se pretjerivati jer nisam taj tip. Kad sam napisala osloboditi mislila sam osloboditi se tog poroka znači cigareta a ne nekih duhova ili ne znam već sta je u tvojoj psihi.
I BTW: Izraz "stravstveni pušači" nisam ja izmislila. To je jednostavno izraz za ljude koji puše recimo 3 kutije dnevno 15 godina. Kontaš brate?Ne bitno uopće. Meni je bitno da sam ja drastično smanjila i da mi je bolje. A najbolje je mom đepu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2007. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac je napisao/la: ›
čuj,zlusch, ne da mi se pretjerivati jer nisam taj tip. Kad sam napisala osloboditi mislila sam osloboditi se tog poroka znači cigareta a ne nekih duhova ili ne znam već sta je u tvojoj psihi.
I BTW: Izraz "stravstveni pušači" nisam ja izmislila. To je jednostavno izraz za ljude koji puše recimo 3 kutije dnevno 15 godina. Kontaš brate?Ne bitno uopće. Meni je bitno da sam ja drastično smanjila i da mi je bolje. A najbolje je mom đepu.

Mislim da se ne bi trebala toliko pjeniti na moje primjedbe ako "nisi taj tip" i ako ti moje riječi baš ništa ne znače... a najbitnije je da je tvoj đep glede uštede u svezi narkotika, deterdženta, sapuna i šampona zadovoljen, a moj džep pogotovo...

Najvažnije je da si ti meni živa i zdrava i da sama uspijevaš gospodariti svojim razumom, a ne da ti se to stravstveno odrazi na psisi.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2007. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

probaj izac van i cugat bez cigareta. po mogucnosti budi u drustvu pusaca. znas kak ce smijesni izgledat kreteni koji pale pljugu za pljugom,a nisu toga ni svjesni.

a za koji qrac ? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2007. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
probaj izac van i cugat bez cigareta. po mogucnosti budi u drustvu pusaca. znas kak ce smijesni izgledat kreteni koji pale pljugu za pljugom,a nisu toga ni svjesni.
a za koji qrac ? Smile

Pa da... ako već želiš flitati, zdravije je najesti se graha i kupusa pa udri plotune. A ako baš želiš skviknuti, barem jurećih debila bez vozačke, jeftinog oružja i dovoljno visokih mostova ne nedostaje.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2007. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): › probaj izac van i cugat bez cigareta. po mogucnosti budi u drustvu pusaca. znas kak ce smijesni izgledat kreteni koji pale pljugu za pljugom,a nisu toga ni svjesni.

a za koji qrac ? Smile

od moje ekipe ja jedini ne pušim, i stvarno je nevjerojatno koliko pune pepeljare kad smo vani i nisu mi baš smiješni, pogotovo kad dođeš kući i imaš osjećaj da si se valjao u pepeljari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2007. 0:25 
Naslov:  Re: prestajem pušiti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Huh, zeznuto je to kad kao blesavi klinec počneš uvlačit te otrove u sebe i onda ti navika ne da da se s toga skineš. Ja baš nekako ne vjerujem da se tu radi o nekakvoj strašnoj ovisnosti.

Recimo, dok šljakam u bolnici cijelo jutro i popodne budem na faksu zapalim jednu na pauzi i jednu nakon faksa i uopće ne osjećam nervozu ili potrebu za cigaretom dok kad sam doma cijeli dan pušim kao blesava, jednu za drugom.

Kad sam to uočila, prestala sam i pušiti. Odmah. I nisam se udebljala. I ne fale mi cigarete. A ne pušim već nekih mjesec dana.

Što se tiče "mirisa" koji svi toliko spominjete... To sve ovisi o tome koliko kome smeta kad mu kosa/odjeća/zubi/ruke smrde. Ja perem kosu svaki dan i nikad mi se nije usmrdila od cigareta. Ako se zubi peru tri puta na dan, a u međuvremenu imaš uz sebe žvake ili bombone... ne smrdi ti iz usta. Naravno, to se ne odnosi samo na pušače. Pa nitko nema svjež dah u 5 popodne ako je cijeli dan izvan kuće, a ujutro je oprao zube. Ruke bi se trebale prati jako često pa ne bi smjele smrdjeti na cigarete.

Što se tiče toga da požute prsti i zubi... meni ni jedan nokat ili prst nije požutio. Prirodno nemam snježnobijele zube, ali imam frendicu koja puši jednu za drugom, a ima savršeno bijele zube.

Daleko od toga da pokušavam reći kako pušenje nije štetno, ali neke stvari su potpuno individualne i nije istina da svi pušači "smrde".

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2007. 1:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja pušim utorkom i petkom, srijedom i subotom pijem, a ponedjeljkom i četvrtkom se j****
nedjeljom apstiniram od svega
svaka ovisnost ima svoje dane u tjednu...
but that's me

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mont
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: pariz
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2007. 7:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja necu pusit vise ,,,,,,,, al ni manje!!

_________________
ne zamjeram ljudima sto nemaju moje,vec svoje misljenje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
captain_banana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2007. 8:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednom pušač, uvijek pušač.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.03.2007. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

captain_banana je napisao/la: ›
Jednom pušač, uvijek pušač.


..potpisujem.........ja pušim već dosta dugo,u početku je to bilo onak iz fore,onda je prešlo na kutiju dnevno a vikendom kad sam s dečkom išla van bilo nam je normalno 4-5kutija kupiti...e onda sam shvatila da to nije normalno...i onda sam prestala pušit na tjedan dana i evo od tada sam zapalila možda sveukupno kutiju(u nekih tjedan i pol)..........

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2007. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Što se tiče "mirisa" koji svi toliko spominjete... To sve ovisi o tome koliko kome smeta kad mu kosa/odjeća/zubi/ruke smrde. Ja perem kosu svaki dan i nikad mi se nije usmrdila od cigareta. Ako se zubi peru tri puta na dan, a u međuvremenu imaš uz sebe žvake ili bombone... ne smrdi ti iz usta. Naravno, to se ne odnosi samo na pušače. Pa nitko nema svjež dah u 5 popodne ako je cijeli dan izvan kuće, a ujutro je oprao zube. Ruke bi se trebale prati jako često pa ne bi smjele smrdjeti na cigarete.
*sjec*
Daleko od toga da pokušavam reći kako pušenje nije štetno, ali neke stvari su potpuno individualne i nije istina da svi pušači "smrde".

Zaboravila si jednu važnu stvar... a to je da ako se baviš zapaljenom travuljinom cijeli dan, onda ti kosa i odjeća smrde za popizditi iako ti to generalno ne osjetiš jer ti se njuh navikao na to. E sad, koliko se možeš tijekom dana puta presvlačiti ili prati kosu?

O socijalnoj komponenti ne moram niti govoriti. Koliko se samo ljudi udaljuju jedni od drugih ako su jedni ovisnici, a drugi nisu... i onda ovi drugi ne daju prvima da im zagađuju životni prostor. Ovi prvi to smatraju direktnim napadom na njih jer im ne daju da ugase krizu kada počne napadati. Kad ih pošalješ na balkon, onda im se to ne sviđa jer nisu životinje pa da čuče na -15 na balkonu.

A zanimljivo je kako niti jedan neće priznati - da, bolestan sam i jebiga - već prodaju maglu o guštima i mržnji na koju nailaze oko sebe Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2007. 15:48 
Naslov:  Re: prestajem pušiti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svako je svoga tela gospodar, ne? Ali problem je što pušači truju sve oko sebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2007. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
pušači truju sve oko sebe.


Joj, sto ne volem hipohondre sto se plase da dobiju rak od razmisljanja...

btw, jos uvjek ne kuzim je autor ove teme uspjesno svrshio s pushenjem il je jos u procesu ? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2007. 16:23 
Naslov:  Re: prestajem pušiti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam hipohondar, niti vodim "preuredan život", ali moje loše "navike" ne ugrožavaju druge.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: