Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zaklada Slagalica provodi akciju "Za mene, za Osijek"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65790
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2017. 14:41 
Naslov:  Zaklada Slagalica provodi akciju "Za mene, za Osijek"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaklada za razvoj lokalne zajednice Slagalica pokrenula je krajem siječnja novu akciju pod nazivom „Za mene, za Osijek“.

Riječ je o kampanji kojom žele ponuditi našim sugrađanima da sami svojim sredstvima, kroz male donacije, odluče što žele promijeniti u svojoj okolini i učine nešto dobro za sebe i za svoj grad.

Za mene, za Osijek“ je kampanja u kojoj se žele potaknuti Osječani da od kraja siječnja do 1. listopada ove godine odvoje 5 kuna tjedno za sebe, za svoj grad i odluče u što žele uložiti.

Područja u koja možete usmjeriti svoje donaciju su sljedeća:
- volonterske akcije u naseljima (uređenje zapuštenih površina i javnih prostora, organiziranje raznih događanja, urbani vrtovi i dr.)
- njegovanje tradicije, kulture i umjetnosti (izložba, koncerti, promocija gastronomije i dr.)
- kreativno provođenje slobodnog vremena (gitarijada, radionice lončarstva, pletenja, međugeneracijski tulumi, bicikliranje, zdravo kuhanje i dr.)
- novi sadržaji u školama (kupovina mikroskopa/ teleskopa/akvarija, postavljanje meteorološke postaje, ugodni prostori za produženi boravak u školi i dr.)
- I druge aktivnosti kojima možemo pridonijeti poboljšanju kvalitete života u Osijeku.

Prijaviti se možete do 11. veljače 2017. godine, a dan kasnije će se objaviti koliki je prikupljeni iznos i broj podrški po pojedinom području koji će se dodijeliti.

Za prikupljanje donacija Zaklada je pripremila prigodnu kasicu koju možete preuzeti u Zakladi Slagalica (Hrvatske Republike 26, Osijek) ili će vam ju oni dostaviti na kućnu adresu u Osijeku.

Osim kasice, svatko tko se prijavi dobit će Filantropski borbeni paket koji sadrži sve što pravom osječkom filantropu treba: kalendar, razglednicu, podmetač za čaše te bilježnicu s prigodnim porukama.

Na Europski dan donatora i zaklada, 1. listopada 2017., organizirat će se svečano pražnjenje kasica te predstaviti projekte koji će se provesti prikupljenim sredstvima. Sva prikupljena sredstva Zaklada će uvećati prema modelu 1:1, za svaku kunu prikupljenu kroz kasice, Zaklada će osigurati još jednu kunu.

Prijavnicu i dodatne informacije o akciji možete preuzeti na službenoj stranici Zaklade. Za sva dodatna pitanja možete se javiti na broj telefona 031/213-255 ili na e-mail info[at]zaklada-slagalica[dot]hr.





Tekst: Osijek031.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: