Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Galerija Waldinger: Noć Muzeja [2017.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65848
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2017. 18:55 
Naslov:  Galerija Waldinger: Noć Muzeja [2017.]
27.01.2017. 18:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradske galerije Osijek pozivaju vas da im se pridružite u obilježavanju manifestacije Noć Muzeja 2017.,, u petak, 27. siječnja 2017., u galeriji Waldinger (Fakultetska 7, Tvrđa - kod Vodenih vrata, Osijek)

Izložba: „NOORDUNG REDUX“, skupna izložba; autorica koncepcije: Branka Benčić

izlažu: Fabio Mauri, Antun Motika, Ibro Hasanović, Tomislav Brajnović, Matija Debeljuh, Noel Mirković, Davor Sanvincenti, Damir Očko, Rimas Sakalauskas, Marko Tadić, Magda Tothova, Kosmoplovci
18h – 19.30h – „WALDINGERIONICA – UŽIVO“ – pozivamo svu zainteresiranu djecu da nam se pridruže u prvoj večernjoj likovnoj radionici na temu: „Moj Svemir“ (Što je svemir? Što su planete? Kako je nastala zemlja? Čovjek na Mjesecu… Mliječna staza. Kako izgleda moja planeta iz mašte? Kako je nazvati? Svemir – planete iz zviježđa iz mašte; izvanzemaljci. Inspirirajmo se postavljenom izložbom - rakete od slamki, letjelice od roli papira, crtanje sa soli, izrada mjesečevog kamenja, vulkani.
19.30h - Otvorenje izložbe: „MOJ SVEMIR“, polaznika Waldingerionice (edukativna likovna radionica, pričaonica i igraonica za djecu od 6-12 godina)

Izložba je nastala u „dijalogu“ s trenutno postavljenom izložbom, iz našeg redovitog godišnjeg programa, „Noordung Redux“ i svojevrsna je „izložba u izložbi“.

Od 21 sat, možete uživati u koncertu ARGUS JAZZ BANDA iz Osijeka.

A prije i poslije koncerta u gallery-homemade toplom čaju i kuhanom vinu!

Ulaz je slobodan!


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: