Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Restoran Didin Konak - posebna ponuda u siječnju - Vina domaćih majstora u kombinaciji s ribom vrhunske kvalitete

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65698
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2017. 20:01 
Naslov:  Restoran Didin Konak - posebna ponuda u siječnju - Vina domaćih majstora u kombinaciji s ribom vrhun
Od 16.01.2017. 20:05 do 20.01.2017. 20:04 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slavonija i Baranja, hrvatska provansa, mjesto tajnovitih šuma, nepreglednih brežuljaka, bogatih vinograda ima još jedan, već sada dobro znan biser, a nalazi se u srcu Kopačeva, na dlanu Kopačkog rita.

Ime mu je Didin Konak. Bajkovito seosko imanje postalo je omiljen izbor istinskih ljubitelja baranjske gastoronomije, enologije i tradicije. Udaljenost ovog bisera samo pedeset metara od poznate šetnice Kopačkog rita stvara idealnu sinergiju tradicionalne i moderne Baranje s prirodom Kopačkog rita.



Ponuda imanja Didin Konak objedinjena je kroz vinskih podrum, apartmanski i pansionski smještaj, te restoran. Vinski podrum čuva preko petsto vina raznih proizvođača. U apartmanski i pansionski smještaj utkan je duh same baranjske kulture, a restoran obiluje širokom ponudom tradicionalnih baranjskih delicija i kapljicom samo najboljih baranjskih proizvođača.



Upravo ovaj poseban spoj tradicionalne i moderne gradnje s netaknutom prirodom Kopačkog rita, bogata gastronomska i enološka ponuda primarni su odabira ovog imanja kao omiljene destinacije svih ljubitelja baranjskih običaja i tradicije.

Riba kao glavna delicija restorana Didin Konak ima posebno mjesto u ponudi. Fiš paprikaš, perkelt od soma, šaran u rašljama i na razne druge načine, nerijetki su odabir gostiju Restorana Didin Konak. Uz kvalitetnu ribu, meso divljači s domaćeg lovišta, u ovom restoranu, poslužuju se vina i žestice, ali samo najboljih majstora. Deserti su posebna priča.

Na jedinstvenu kombinaciju ribe i vino stavljen ja poseban naglasak u mjesecu siječnju.

Posebna ponuda restorana Didin Konak u siječnju:
- FIŠ za dvije osobe u kombinaciju s jednom litrom vina umjesto po cijeni 160 kuna sada možete kušati po cijeni 129 kuna.
- ŠARAN NA RAŠLJAMA težine 2,5 kilograma za dvije osobe i jedna litra vina umjesto po cijeni 350 kuna sada je dostupan po cijeni od 199 kuna.



Topla obiteljska atmosfera restorana, profesionalno i ljubazno osoblje doprinijet će posebnom doživljaju Baranje i vaš posjet Didinom Konaku učinit će posebnim. Tko jednom dođe u ovu oazu mira i opuštanja rado se u nju vraća.




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2017. 2:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jako dobro dobijes dva fisa i najcesce smece od litre vina za 139 kuna. A sta ako ne zelimo piti vino ??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.01.2017. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

borod je napisao/la: ›
Jako dobro dobijes dva fisa i najcesce smece od litre vina za 139 kuna. A sta ako ne zelimo piti vino ??

Kak znaš kakvo je vino?? Si probao??
ne znam šta očekuješ za 139 kn?? Da te netko još i masira?
sasvim ok ponuda....

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cavino
Offline
Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2017. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bob11 je napisao/la: ›
borod je napisao/la: ›
Jako dobro dobijes dva fisa i najcesce smece od litre vina za 139 kuna. A sta ako ne zelimo piti vino ??

Kak znaš kakvo je vino?? Si probao??
ne znam šta očekuješ za 139 kn?? Da te netko još i masira?
sasvim ok ponuda....
bob11 je napisao/la: ›
borod je napisao/la: ›
Jako dobro dobijes dva fisa i najcesce smece od litre vina za 139 kuna. A sta ako ne zelimo piti vino ??

Kak znaš kakvo je vino?? Si probao??
ne znam šta očekuješ za 139 kn?? Da te netko još i masira?
sasvim ok ponuda....
ponuda nije sasvim ok..tebi je 140 ili 360 kuna ono..sića koju si svako može priuštit .kolike su im cjene tako će im i bit pun lokal..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2017. 3:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa Bob 11 da nisam probao ne bih pisao da je vino koje su mi posluzili smece cisti buckuris. Mozda posluzuju i nesto bolje ali ja sam bio jednom i vise me nikada ne ce vidjeti . No ne trreba zbog toga nitko zaliti ima ih dosta koji ce nasjesti ili ce mozda kvalitet hraane i vina porpaviti ali aj to doslovno nikada pa ni sa pozivnicom ne cu izi isprobati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2017. 3:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

borod je napisao/la (Pogledaj post): › Pa Bob 11 da nisam probao ne bih pisao da je vino koje su mi posluzili smece , cisti buckuris. Mozda posluzuju i nesto bolje ali ja sam bio jednom i vise me nikada ne ce vidjeti . No ne treba zbog toga nitko zaliti ima ih dosta koji ce nasjesti ili ce mozda kvalitet hraane i vina popraviti ali ja to doslovno nikada pa ni sa pozivnicom ne cu ici isprobati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2017. 3:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

borod je napisao/la (Pogledaj post): › Pa Bob 11 da nisam probao ne bih pisao da je vino koje su mi posluzili smece , cisti buckuris. Mozda posluzuju i nesto bolje ali ja sam bio jednom i vise me nikada ne ce vidjeti . No ne treba zbog toga nitko zaliti ima ih dosta koji ce nasjesti ili ce mozda kvalitet hraane i vina popraviti ali ja to doslovno nikada pa ni sa pozivnicom ne cu ici isprobati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: