Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nina i Massimo Osječanima obećali "vatromet ljubavi" za Valentinovo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70844
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2016. 20:55 
Naslov:  Nina i Massimo Osječanima obećali "vatromet ljubavi" za Valentinovo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uoči dana zaljubljenih, 11. veljače 2017., agencija „Ideš“ u dvorani Gradski vrt u Osijeku organizira veliki koncertni spektakl na kome će nastupiti hrvatske estradne zvijezde, Nina Badrić i Massimo.

Tim povodom održana je tiskovna konferencija na kojoj je službeno najavljen koncert, a uz izvođače na pressici je govorio i direktor agencije „Ideš“ Josip Vrbanić koji je najavio pravi glazbeni spektakl. Bit će to prvi zajednički koncert Nine i Massima i najava niza budućih zajedničkih nastupa, a odvijat će se pod sloganom „Ljubav kreće iz Osijeka“.



Ulaznice po cijeni od 100 kn parter i 110 kn tribina mogu se od 18. prosinca naći u prodaji na svim prodajnim mjestima u sustavu Eventim. Očekuje se i velik odaziv ljubitelja kvalitetne pop glazbe iz drugih gradova u Slavoniji i šire, pa će se ulaznice moći kupiti i u drugim slavonskim gradovima početkom iduće godine.

Nina i Massimo u kratkom obraćanju medijima najavili su vatromet ljubavi u dvorani Gradski vrt te istaknuli činjenicu kako niti jedno od njih dvoje već dulje vrijeme nisu nastupali u Osijeku iako su ovdje uvijek dobro prolazili i imaju široku bazu fanova. Očekuje se kako će na koncertu izvesti i dva dueta koja su do sada snimili, a možda ubace i pokoje iznenađenje koje će doživjeti svi oni, zaljubljeni ili ne, koji 11. veljače dođu u dvoranu Gradski vrt gdje ih, prema riječima Nine i Massima, očekuje „sjajna svirka i atmosfera“.



Tekst i foto: Osijek031.com

Najava: Massimo i Nina Badrić u Osijeku za Velentinovo! [2017.]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: