Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija doznala identitet i adresu manijaka sa Sjenjaka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2007. 23:46 
Naslov:  Policija doznala identitet i adresu manijaka sa Sjenjaka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Manijak sa Sjenjaka, koji dulje vrijeme po hodnicima i liftovima stambenih zgrada presreće djecu i pokazuje im spolovilo, uskoro bi mogao biti uhićen jer, doznali smo, policija zna njegov identitet i adresu.

Još se, međutim, ne zna hoće li se protiv njega podnijeti kaznena ili prekršajna prijava jer će djevojčice policiji tek trebati detaljno ispričati što im se dogodilo. Cijeli je slučaj, naime, policiji prijavljen u utorak poslijepodne, kada se manijak prikazao 11-godišnjoj kćeri Janike Jarabeka.

No, tada je utvrđeno da su slična iskustva imale i njezine dvije prijateljice, od kojih se jedna s pervertitom susrela još prošlo ljeto.

- Bolje mu je da ga policija nađe prije mene. Ipak, i roditelji moraju nešto poduzeti jer je takvih, na žalost, jako puno - rekao nam je Janika Jarabek i dodao da njegova kći zbog događaja za sada ne pokazuje nikakve poremećaje u ponašanju koji su u takvim slučajevima česti. Još šokirana 11-godišnjakinja danas nam je ispričala da je ekshibicionista primijetila puno prije nego što joj se pokazao.

- Kada sam se s prijateljicom vraćala iz škole, primijetila sam da jedan čovjek stoji ispred zgrade. Odmah mi je bio jako čudan. Nas dvije smo se još neko vrijeme igrale ispred ulaza, a on je cijelo vrijeme stajao u blizini. Čekao je da moja prijateljica ode pa je za mnom ušao u zgradu.

Dok sam čekala dizalo, stajao je kod poštanskih sandučića, a onda se, kada sam pogledala prema njemu, odjednom okrenuo. Tada sam vidjela što je napravio
- sramežljivo nam je ispričala 11-godišnja djevojčica. U tom je trenutku, kaže, zbog straha zaboravila na lift i do sedmog je kata trčala stepenicama.

- Kada je ušla u stan, nije mogla govoriti. Bezuspješno sam ju ispitivao i ispitivao. Na kraju sam ipak doznao što se dogodilo. Nakon tog događaja kćerku s prozora pratim na putu do škole, koja je, na sreću, blizu. Uz to, čekam ju ispred ulaza jer sam u mirovini pa mogu - rekao je ogorčeni Janika, objašnjavajući kako je najgore to što, u slučaju da je riječ samo o pokazivanju, nema prave i dostatne kazne jer je tada riječ o prekršaju.

Igrališta na Sjenjaku potpuno su prazna

- Do prije nekoliko mjeseci, kada sam otišao u mirovinu, nagledao sam se takvih jer sam bio policajac. Za to što rade dobiju samo prekršajnu prijavu, a djeca zbog njih imaju psihičke probleme - rekao je umirovljeni policajac Jarabek, ističući da na Sjenjaku sada vlada potpuna pomutnja i djecu više nitko ne ostavlja bez nadzora, zbog čega su brojna igrališta prazna.

Autorica: Verica Tomić/Jutarnji.hr

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.02.2007. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

katastrofa.taj lik je jadnik iskompleksirani bez mozga

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komšo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 85
Lokacija: U dvorištu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2007. 0:21 
Naslov:  Re: Policija doznala identitet i adresu manijaka sa Sjenjaka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bolje mu je da ga policija nađe prije mene.
Very Happy
I ja tako mislim, jer poznajem lika (umirovljenog policajca, ne perveznjaka).
Da ga ovaj prvi nađe, scenarij bi izgledao otprilike ovako (u najoptimističnijoj varijanti Smile :
osijek031.com smile Fight Tup, tup osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komšo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 85
Lokacija: U dvorištu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2007. 0:23 
Naslov:  Re: Policija doznala identitet i adresu manijaka sa Sjenjaka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, zaboravio sam osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2007. 7:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što je najžalosnije, on će možda platiti neku kaznu, kao za remećenje javnog reda i mira..I ubrzo nakon toga opet će slobodno hodati gradom

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.02.2007. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prekrsajna prijava!?
Njega bi ja odveo na razgovor u policiju, dobrano napicio, a kada se bude bunio ja bi imao sedam svejdoka da je pao niz stepenice i da izmislja batine u policiji...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2007. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lusch, konacno si dolijao Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2007. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
lusch, konacno si dolijao Smile


ima više kandidata o kojima se priča na Sjenjaku Smile

sad se bake vozaju liftovima ne bi li naišao manijak.
takvi nisu opasni.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: