Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Autoškole u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.08.2011. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu vjerovati da se za lika koji drpa cure dok im daje instrukcije govori da je legenda od čovjeka. Pa da vozi k'o šumaher mene ne bi više podučavao. Prilično sam sigurna da bi napravila scenu, u najmanjem ruku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2011. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
zanimljivo, ali možeš li mi onda objasnit kako je dotični gospodin kojeg toliko pljujete, instruktor čiji kandidati imaju najveći postotak prolaznosti na ispitima ?


Osoba može biti odlična u svom poslu (u ovom slučaju instruktor vožnje), a pri tome i sexualni (ili neki drugačiji) manijak.
Jebeno je to što zloupotrebljava svoj položaj, da bi zadovoljio svoju pokvarenu maštu i prljave strasti.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tms123
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2011. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi su instuktori isti ili da budem malo blaži reći ću većina. Ako si muško igonriraj njegove fore o sexu i koliko i sa koliko ih je bio. Trebaju se zanemariti te fore i samo se skoncentirati na vožnju i potrudit se svaki puta kao da se svaki puta izlazi na ispit. Znam šta pričam jer moj instuktor je sam podijelio svoje taktike kako je i koliko ih je zbario. Ako si ŽENSKO nemoj davat nikakav povod niti pričat. Pokažete govor tijela da je totalno jadan i dosadan (smije se to i reći, a ne samo kukati ili šutit) i to je to. I iskreno, većina cura da povod i jednostavno su takvi i misle da je to to i da je ONA njihova ! Svaka čast curama koje nisu takve, ali većina je i zato je veći broj takih instuktora pa čak i oni koji nisu bili postaju takvi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pamela Anderson
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2011. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne znam ljudi o kojem vi točno instruktoru Autoškole Tornado pišete, ali sam 100% siguna da se ne radi o Peki. Prijateljica i ja smo tamo polagale prije dvije godine i nikakvih gluposti o kojima se ovdje pise nije bilo. Čovjek je legenda,ima super smisao za zajebanciju i dan dan danas odem na kavu tamo.....što naravno ne bih da je bilo ikakvih sranja o kojima se piše tako da, doista mislim da se radi o nekom podmještanju ili slično.....Zato .....debeli nedaj se, uz pjesmu "Dva galeba bela....". Pusa
P.S. Svi koji žele polagat u navedenoj Autoškoli, samo naprijed.....dobro ćete se zabaviti a naravno i kvalitetno naučiti vozit......pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.08.2011. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pamela Anderson je napisao/la: ›
Ja ne znam ljudi o kojem vi točno instruktoru Autoškole Tornado pišete, ali sam 100% siguna da se ne radi o Peki. Prijateljica i ja smo tamo polagale prije dvije godine i nikakvih gluposti o kojima se ovdje pise nije bilo. Čovjek je legenda,ima super smisao za zajebanciju i dan dan danas odem na kavu tamo.....što naravno ne bih da je bilo ikakvih sranja o kojima se piše tako da, doista mislim da se radi o nekom podmještanju ili slično.....Zato .....debeli nedaj se, uz pjesmu "Dva galeba bela....". Pusa
P.S. Svi koji žele polagat u navedenoj Autoškoli, samo naprijed.....dobro ćete se zabaviti a naravno i kvalitetno naučiti vozit......pozdrav!


Ne znam zašto mi tvoj nick uopće ne pristaje uz post...

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2011. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pamela Anderson je napisao/la: ›
Ja ne znam ljudi o kojem vi točno instruktoru Autoškole Tornado pišete, ali sam 100% siguna da se ne radi o Peki. Prijateljica i ja smo tamo polagale prije dvije godine i nikakvih gluposti o kojima se ovdje pise nije bilo. Čovjek je legenda,ima super smisao za zajebanciju i dan dan danas odem na kavu tamo.....što naravno ne bih da je bilo ikakvih sranja o kojima se piše tako da, doista mislim da se radi o nekom podmještanju ili slično.....Zato .....debeli nedaj se, uz pjesmu "Dva galeba bela....". Pusa
P.S. Svi koji žele polagat u navedenoj Autoškoli, samo naprijed.....dobro ćete se zabaviti a naravno i kvalitetno naučiti vozit......pozdrav!

Prvi post, danas registriranog korisnika ... Rolling Eyes

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đuro Kliflica
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2011. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne znam da li ovo neko piše zlonamjerno ili......
ja i sestra smo polagale u tornadu prošle godine i bilo je sve fenomenalno. peko je legenda........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lilaos
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2011. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je totalno zlonamjerno.....moje dvije prijateljice i ja smo polagale prošle godine u tornadu kod tog instruktora i mogu reći o njemu sve naj naj bolje....položile smo sve tri iz prvog puta i naučile odlično voziti.....sve je bilo fenomenalno i NIKADA nije bio prema nama bezobrazan, vulgaran ili nešto slično....pozz najboljem instruktoru

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica22
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2011. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la: ›
Ukoliko ste mlađahna, zgođušna kandidatkinja, svakako izbjegavati AŠ Tornado. Jedan malo stariji instruktor, a mislim da je ujedno i vlasnik, je sexualno ugrožen, često dira kandidatkinje, konstantno aludira na sex te je vrlo neugodan.

laži, laži...
pola mog razreda je polagalo u tornadu i svi su super...ljudi nećete pogriješiti ako odete u tornado jer je definitivno najbolja škola u gradu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2011. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stari kinezi bi rekli......svaka medalja ima 2 strane....samo osijek ima cudan smisao za naziv legende Very Happy

no dobro...šalu na stranu....
ovdje se dobrano skrenulo sa teme.....
jer koliko mi je poznato ta osjecka "legenda" od instruktora...nije usuđena za silovanje, bludne radnje ni tome slicno......
e sad nitko nikome ne brani da mu skace golom guzicom po licu...ako to sami žele....
i tko smo mi da tome sudimo....
osim možda nekih ljubomornih muževa, samozvanih frajera....ili ružnih žemski koje legenda nije ni pogledao.....

sve u svemu....jedino je bitno....da li si položio iz prve ili šesdesetosmog pokušaja....i tko je tome zaslužan....

tako da kanite se corava posla...ako ne mislite popušiti privatnu tužbu za klevetu......

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2011. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pazi ovo..sve "ove" koje hvale dotičnog imaju samo 1 post...mislim da to dovoljno govori Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kiki_08
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: i tu i tamo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2011. 8:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la: ›
Ukoliko ste mlađahna, zgođušna kandidatkinja, svakako izbjegavati AŠ Tornado. Jedan malo stariji instruktor, a mislim da je ujedno i vlasnik, je sexualno ugrožen, često dira kandidatkinje, konstantno aludira na sex te je vrlo neugodan.
Bila sam polaznik AŠ Tornado i imam samo riječi hvale za sve njih tamo,a posebno za instruktora Peku.Ne samo da ništa od gore navedenog nisam doživjela nego se nisam nikad nisam osijećala nelagodno niti na jednom satu vožnje. Uvijek je bila opuštena atmosfera,pozitivna zafrkancija i položila sam od prve ,a bila sam popriličan antitalenat za vožnju.
Da moram, opet bi išla kod njih bez imalo straha od bilo kakvih mogućih trauma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.08.2011. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne priča se o neugodnosti kod peke, već kod gele

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pamela Anderson
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.08.2011. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao da je bitno koliko tko ima postova, bitno je da se kaže ono što je istina, a istina je da kod instruktora Peke nećete doživjeti nikakve neugodnosti ni gluposti o kojima se piše....za drugog instruktora ne znam, ali mislim da nije u redu generalizirati cijelu AŠ, nego ako se ima protiv nekog nešto protiv neka se napiše konkretno na koga se odnosi,a ne cijeloj školi i zaposlenicima stvarati neugodnosti....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kiki_08
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: i tu i tamo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2011. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
ne priča se o neugodnosti kod peke, već kod gele
Nigdje ne piše na kojeg instruktora se odnose navodi o neugodnostima i nije u redu staviti tako općeniti opis koji onda šteti i ostalima u Tornadu koji svoj posao odrađuju i više nego korektno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: