Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Zagrijavanje uoči finala Portanova Fashion Incubatora 2016.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Foto 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 702
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2016. 2:13 
Naslov:  [FOTO] Zagrijavanje uoči finala Portanova Fashion Incubatora 2016.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na prvoj večeri Portanova Fashion Incubatora, prvog i najutjecajnijeg regionalnog natjecanja mladih i neafirmiranih modnih dizajnera,na kojem se ove sezone bira pobjednik i „Najbolji mladi dizajner by Perwoll“, svi ljubitelji hrvatske mode uživali su u spektakularnim revijama dvoje renomiranih hrvatskih brendova. Rober Sever proslavio je čak 15 godina dizajnerske karijere i to retrospektivom najupečatljivijih komada iz svih svojih kolekcija. S preko 35 izlaza koji su jedan za drugim izazivali uzdahe u publici, Sever je potvrdio status doajena hrvatske mode, dok je Sonja Lamut kolekcijom pripremljenom ekskluzivno za ovosezonski Portanova Fashion Incubator pokazala da je i dalje miljenica naših modnih urednika. Sonja Lamut tako je obilježila petogodišnjicu karijere na osječkoj pisti, gdje je nastupom na Portanova Fashion Incubatoru njezina modna priča 2011. godine i započela.

Galerija 031: Portanova: PFI 2016., [dan #1]
[Foto: Dalibor Bauernfrajnd][Portanova, 30.9.2016.]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)

«Drago nam je da smo retrospektivu branda pokazali baš na ovoj manifestaciji gdje se rađaju novi talenti i stvaraju početci novih modnih priča. Podsjetilo me na početak mog puta prije 15 godina te je savršeno zatvoren jedan kreativni krug. Dobra atmosfera i pozitivan duh Portanova Fashion Incubatora stvarno su odličan početak za svaki mladi brand.», o osječkoj reviji rekao nam je Robert Sever.

Sonji Lamut organizatori Portanova Fashion Incubatora su priredili i jedno iznenađenje. Naime, Sonja Lamut velika je obožavateljica slavonske glazbe, pa su je na kraju defilea na pisti presreli tamburaši s njenom omiljenom pjesmom, o čemu nam je Sonja puna dojmova rekla : «Danas je nemoguće sve dojmove sabrati u riječi. Pričala sam jednom o tome kako je današnja publika izgubila žar za revijama, sinoćnja to definitivno nije. Nosio me, i još me jutros nosi onaj isti osjećaj kao s početaka. Trudila sam se tijekom priprema stvoriti i dati najbolje od sebe, u sezoni u kojoj to s najvećom radošću i činim. Sve što sam ja njima sinoć dala nemjerljivo je u odnosu na emocije koje danas nosim u sebi! Divno je uživati potporu ljudi koji su vjerovali u mene i kada ja to nisam. Možda im nisam došla s nekim velikim životnim pričama, djevojčica koja samo želi raditi ono što voli, ali su kroz sve ove godine ispisali prve rečenice romana koji će možda jednom svi rado čitati. O iznenađenju koje su mi priredili ne trebam posebno ni govoriti, sve sam rekla suzama, vjerujem.»

Nakon uzbudljivog prvog dana, večeras nas na Incubatoru očekuje veliko sezonsko finale. Jedna od pet najboljih mladih dizajnerica u regiji, finalistica Portanova Fashion Incubatora, večeras će osvojiti pobjedu i laskavu titulu «Najbolji mladi dizajner by Perwoll» koja će joj donijeti nagradu od 10 000 kuna uz pozivnicu za nastup na tjednu mode BIPA Fashion.hr.

Revije Roberta Severa i Sonje Lamut u Osijeku su pratili i poznati, a među njima Teo Perić, KLISAB, Mirjana Klepić, Vinko Filipić i drugi.

Tekst: Nikola Beban


Jučer, 30. rujna 2016. godine s početkom u 21 sat održao se prvi dan 16. po redu Portanova Fashion Incubatora. Dan je bio rezerviran za proslavu 15 godina uspješne dizajnerske karijere Roberta Severa i 5 godina Sonje Lamut.

Pozivamo Vas na veliko finale danas, 1. listopada 2016. godine na istom mjestu u isto vrijeme, a u međuvremenu provjerite u našoj galeriji kako je bilo jučer.



Najava 031: Portanova Fashion Incubator [2016.] - započelo odbrojavanje! [nagradna igra je završena]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: