Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hotel Central: koncert Massima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 16:36 
Naslov:  Hotel Central: koncert Massima
24.02.2007. 20:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Povodom humanitarne akcije Želim život, kojoj je cilj unaprijediti postojeći Registar dobrovoljnih davatelja koštane srži i osnivanje Banke matičnih stanica koja će se održati u Osijeku, najavljujemo koncert Massima koji će se održati u Hotelu Central u subotu 24. veljače 2007. godine. Koncert počinje u 21 sat, a ulaznice se mogu kupiti na recepciji hotela po cijeni od 50 kuna.

Sav prihod od prodanih ulaznica namijenjen je zakladi Ana Rukavina. Svojim dolaskom pomoći ćete radu Zaklade u nastojanjima za ulazak u Svjetski registar donatora koštane srži.

Generalni su pokrovitelji, bez kojih se ovaj koncert ne bi održao, Slavonska banka i Hypo leasing.


Zadnja promjena: Nandino; 16.02.2007. 12:56; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oće pjevat "benzinu"?

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko je taj masimo!?!?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imao je super dva hita sa bendom dorian gray "za tvoje oči" i obradu walker brothersa "sun ain't gonna shine anymore"/"sjaj u tami" pa je malo solo pokušavao otić na evroviziju sa hitovima "samo jedan dan" i "plavi anđeo"... onda je u 90ima carevao u krodensu sa vječnim hitom "benzina"... pa ga je to sada valjda stid pa glumi nekog ljigavog metroseksualca i ima dva hiper dosadna albuma obrada.

profesor dule zmaj je zborio.

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.02.2007. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bila sam u OBP-u sad zadnji put kad je bio u Osijeku, katastrofa, prvo kasnio je sat i 45 min, vec sam se dobrano nazviždila cekajuci da pocne, kad se kreten pojavio, odma je poceo srati da mu je svijetlo prejako pa neka ga smanje, pa mu nije ton bio dovoljno glasan, e onda se posvađao s nekim likovima jer su mu dovikivali da je jadan i nek prestane srati jer nije u zg-u. Sve u svemu, " gušter " je bio više nego ocajan!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam kakav je uživo, ali sam se, stjecajem okolnosti, naslušao albuma "vještina". i, meni se sviđa! ne znam kakav je "vještina 2", taj album nisam čuo. od prijašnjih uradaka mi se sviđa "sjaj u tami", a ostale ili ne znam, ili mi nisu ništa posebno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.02.2007. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ja ga ne mogu ni vidjeti a kamo li čuti..vidjela sam ga na dori prije par godina u suknji i nekoj prozirnoj svilenoj majici,tada mi se želudac preokrenio ...i to njegovo zavijanje..nije to za moje uši i oči.. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 20:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
bila sam u OBP-u sad zadnji put kad je bio u Osijeku, katastrofa, prvo kasnio je sat i 45 min, vec sam se dobrano nazviždila cekajuci da pocne, kad se kreten pojavio, odma je poceo srati da mu je svijetlo prejako pa neka ga smanje, pa mu nije ton bio dovoljno glasan, e onda se posvađao s nekim likovima jer su mu dovikivali da je jadan i nek prestane srati jer nije u zg-u. Sve u svemu, " gušter " je bio više nego ocajan!


uošpće nisam doživo taj koncert; ali zato jesam šank!!! totalno je bio prepotentan; čak me je njegova managerica upozorila da mu se ne obračam jer ga to dekoncentrira, ali to mene nije smetalo (a ja htio naručiti pjesmu moj svijet, jednu od rijetkih dobrih); gospon zvjezda, ne smiješ mu se obračati dok pjeva... mrš...

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eboogie
Offline
Ukupno postova: 30
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2007. 17:33 
Naslov: Great ! Re: Hotel Central: koncert Massima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Massimo je genije - pa kao takav mora malo biti lupnut u glavu. OK možda koncert u OBP nije bio idealan ali vaši komentari daju slutiti da je riječ o osoboma koje, ali bez uvrede, pojma nemaju što je to kvalitetna interpretacija i čak štoviše uopće ne poznaju sveobuhvatni glazbeni uradak Massima. Da poentiram - koncert u OPB je bio loš, ali brate da čovjek zna pjevati - ZNA!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2007. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala, hvala... ali dobro znam što je kvalitetna interpretacija... i nitko ju massimu ne osporava... ali ne može se praviti bogom dan... ako sam mu platio pedeset kuna da pjeva, onda i očekujem da to i radi, i da se trudi dok to radi, a ne preko kurca... (kako je, primjerice, koncert u kazalištu odradio odlično, i za to ga stvarno pohvaljujem)

uostalom, malo se previše ufurao u ulogu mesije koji će naučiti neuki hrvatski puk što je dobra glazba i interpretacija... hvala lijepo, ali ja sam to znao i prije nego mi je on to rekao i demonstrirao...

i još jedna stvar... baš me zanima koliko će biti popularan kaad počne pjevati neke svoje autorske pjesme, a ja se iskreno nadam da će početi (onda će se vidjeti kolika je zaista njegova vrijednost)

zaključak - volim massimovo pjevanje, ali ne i njegov stav!

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2007. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, ja ne volim ni njega, ni njegovo pjevanje, ni njegov stav, a najmanje njegov izgled. U biti, ne znam ni zašto pišem ovaj komentar. Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: