Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječke gimnazijalce iz centra iseljavaju činovnici

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2007. 20:14 
Naslov:  Osječke gimnazijalce iz centra iseljavaju činovnici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječka Prva gimnazija preselit će iz Županijske ulice na novu lokaciju, a njihova zgrada - smještena odmah uz prostorije Osječko-baranjske županije - iskoristit će se za stvaranje svojevrsnog županijskog centra. Kako doznajemo od župana Krešimira Bubala, o ujedinjavanju svih županijskih ureda pod jednim krovom razmišljalo se dugo.

Na jednome mjestu

– Sada je Županija razbacana na pet-šest različitih lokacija i naša je namjera sve ih smjestiti u istu zgradu. Naravno, sve osim Županijskog informatičko-razvojnog centra, koji ima svoje prostorije u Radićevoj ulici. Osim u Županijskoj ulici, smješteni smo i u Kapucinskoj, na Starčevićevu trgu i još nekim mjestima. Vjerujemo da bi ujedinjavanje povećalo učinkovitost i olakšalo život samim građanima – ispričao nam je Bubalo.

Dvorište Županije, u kojem je bista Franje Tuđmana, prema toj bi viziji postalo mali trg. Sama Opća gimnazija dobit će mnogo primjerenije prostore, a za izradu projektne dokumentacije i imovinsko-pravne odnose ove je godine izdvojeno 1,5 milijuna kuna.

– Lokaciju nove zgrade gimnazije dogovaramo s Gradom, jer nemamo svoja zemljišta. Govorilo se o zemljištu u Gundulićevoj ulici, ali se odustalo i još se traži novo rješenje – rekla nam je Ksenija Zbožil, županijska pročelnica za prosvjetu.

Škola za 21. stoljeće

Novu lokaciju Prve gimnazije nije nam mogao reći ni Stjepan Sokol, član Gradskog poglavarstva za prosvjetu.
– O lokaciji se još razgovara. Bitno je samo da će gimnazija dobiti prostore primjerene za osobe koji će jednog dana postati vrhunski stručnjaci. Tamo su trenutačno preuređeni uredi, a ne škola za 21. stoljeće – kaže Sokol.

Opća gimnazija u Županijskoj 4 stanuje od 1992., kada se s te adrese preselila Ekonomska škola. U 25 odjela školu pohađa 715 učenika, koji jedva čekaju primjerenije prostore. Radovi će, očekuje se, početi sljedeće godine.

Autor: Igor Mavrin/Vecernji-list.hr

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 1:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba te fićfiriće iz opće preseliti na Tenjsku cestu, u bivši poljoprivredni Very Happy
Matematička rules! ;-)

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: › Treba te fićfiriće iz opće preseliti na Tenjsku cestu, u bivši poljoprivredni Very Happy Matematička rules! ;-)


Ne treba biti tako strog. Uvijek ce biti ljudi koji nisu za III. gimbu. I oni su ljudi, i oni trebaju ici u neku skolu... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anquelina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2007. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
bazooka_joe je napisao/la: › Treba te fićfiriće iz opće preseliti na Tenjsku cestu, u bivši poljoprivredni Very Happy Matematička rules! ;-)


Ne treba biti tako strog. Uvijek ce biti ljudi koji nisu za III. gimbu. I oni su ljudi, i oni trebaju ici u neku skolu... ;-)




HIIIIJOOOJ!!! LEVATINE JEDNE....
"najpametniji smo na svijetu, mi iz matematičke...." CCC

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anquelina je napisao/la: ›
HIIIIJOOOJ!!! LEVATINE JEDNE....


Levatine koje znaju kako ugasiti Caps lock ;-)

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2007. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

3. gimba! jeee!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anquelina je napisao/la: › HIIIIJOOOJ!!! LEVATINE JEDNE.... "najpametniji smo na svijetu, mi iz matematičke...." CCC
Hehe.. ajde, naj se srditi... i ukljuci centar za podjebavanje... ;-)

Isla u Opcu? ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2007. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
anquelina je napisao/la: › HIIIIJOOOJ!!! LEVATINE JEDNE.... "najpametniji smo na svijetu, mi iz matematičke...." CCC
Hehe.. ajde, naj se srditi... i ukljuci centar za podjebavanje... ;-)

Isla u Opcu? ;-)


Prije bih rekao u ekonomsku... Mora da ju je Lehman podjebavao svojom 'oprezno s tim grabljama, sekretarice!' spikom osijek031.com smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anquelina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2007. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
anquelina je napisao/la: › HIIIIJOOOJ!!! LEVATINE JEDNE.... "najpametniji smo na svijetu, mi iz matematičke...." CCC
Hehe.. ajde, naj se srditi... i ukljuci centar za podjebavanje... ;-)

Isla u Opcu? ;-)


Prije bih rekao u ekonomsku... Mora da ju je Lehman podjebavao svojom 'oprezno s tim grabljama, sekretarice!' spikom osijek031.com smile



Levatine koje znaju kako ugasiti Caps lock ;-)
[/quote]


ahahhaha!!! ja bar znam da postoji i caps lock... Smile eh nije ni blizu ekonomskoj, al u svakom slučaju, šta imaš i njih dirat?? ajme samo bi nekog potkopavali "forumaši" jedni! očito vas u toj matematičkoj nisu ni naučili čem služi net.... hhihihi
...uuuuu a al će se sad rasrditiiiiiiii........ osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2007. 23:42 
Naslov:  Re: Osječke gimnazijalce iz centra iseljavaju činovnici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e da samo znaš čemu su nas sve naučili Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2007. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anquelina je napisao/la: ›
očito vas u toj matematičkoj nisu ni naučili čem služi net.... hhihihi


Vjerovala ili ne, al' nisu! Kad sam ja išao školu, net-a nije ni bilo Very Happy
Učio se pascal i c++, milo moje...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.02.2007. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
anquelina je napisao/la: ›
očito vas u toj matematičkoj nisu ni naučili čem služi net.... hhihihi


Vjerovala ili ne, al' nisu! Kad sam ja išao školu, net-a nije ni bilo Very Happy
Učio se pascal i c++, milo moje...


Ajme kad si ti onda išao u školu?prije 15 godina?
Ijedno glupo pitanje..c++ se radio u matematičkoj?hmm ja to na faksu radim..

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2007. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Ijedno glupo pitanje..c++ se radio u matematičkoj?hmm ja to na faksu radim..

komentar 1: vidiš kako smo mi iz matematičke pametni i napredni! Smile

komentar 2: nema glupih pitanja, samo glupih ljudi. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2007. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

matematilčka... to su bila vremena...

naletio sam na degmu neki dan... kad se samo sjetim biča i korbača Smile

ako ništa drugo, uz hrpu znanja, u toj školi su nas dobro naučili kako se snalaziti

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2007. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Ajme kad si ti onda išao u školu?prije 15 godina?
Ijedno glupo pitanje..c++ se radio u matematičkoj?hmm ja to na faksu radim..


dok sam bio prvi razred imali smo one stare 286-ice; to je bila strava; svaki profesor informatike koji je držao do sebe u džepu je nosio mali odvijač, a i lemilica nije bila na odmet; windowsi 3.11 nisu se mogli pokrenuti ni pod razno, vladao je DOS, a radio se i wordperfect između ostalog! kakva vremena; i onda onaj preporod u 3 razredu; stigli pentiumi, monitori u boji (!), cd-romovi, mreža, ali s njima i rad u c++ (programiranje u kojem uopće i nije neka frka)

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: