Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB: Predstavljanja koalicije HDSSB-a i HKS-a

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66070
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2016. 14:32 
Naslov:  HDSSB: Predstavljanja koalicije HDSSB-a i HKS-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koalicija Hrvatskog demokratskog saveza Slavonije i Baranje (HDSSB) i Hrvatske konzervativne stranke (HKS) za predstojeće parlamentarne izbore za 4. i 5. izbornu jedinicu predstavljena je na farmi muznih krava u Bizovcu.

Predsjednik HDSSB-a Dragan Vulin je naglasio kako su mjesto predstavljanja koalicije izabrali jer simbolizira stanje u Slavoniji i Baranji.

„Kada smo tražili farmu krava vjerujte nismo imali puno izbora, jer se sve manje seljaka u našoj regiji bavi mljekarstvom, ali i poljoprivredom općenito“ - rekao je Vulin.

Vulin je rekao kako se kroz sve godine djelovanja HDSSB-a pokazalo da se jedini borimo za interese Slavonije i Baranje.

„Most se bori za Metković, Bandić za Zagreb, IDS za Istru, a ljudi u Slavoniji, siguran sam, prepoznali su našu beskompromisnu borbu za interese naše regije.
Zajedno sa našim koalicijskim partnerom HKS-om, s kojim dijelimo mnoge stavove, nastavit ćemo ovu borbu za regiju“ - naglasio je Vulin.

Ruža Tomašić predsjednica Hrvatske konzervativne stranke i zastupnica u europskom parlamentu naglasila je kako koalicijom s HDSSB-om želi pomoći Slavoniji i Barani.

„Ja živim na Korčuli, pa sam se u Europskom parlamentu borila za pomoć otocima. Kako sam iz Velike Kopanice osjećam dužnost da pomognem i Slavoniji i Baranji, a to mogu kroz koaliciju s HDSSB-om - rekla je Tomašić.

„Sramotno je da Hrvatska nije povukla 1,2 milijardi Eura iz europskih fondova, namijenjenih poljoprivredi. Također se dotakla i srbijanskih optužbi, koje terete hrvatske branitelje za navodne zločine iz Domovinskog rata, te je istaknula da Hrvatska treba revidirat zakon o oprostu, te procesuirati sve one koji izvršili ratne zločine nad hrvatskim pučanstvom.“ -naglasila je Tomašić.



Tekst i foto: Glasnogovornik HDSSB-a Karlo Šatvar, dipl. iur.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: