Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grozno!!!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
meduza_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Josipovac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2007. 17:29 
Naslov:  Grozno!!!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Natjerana gripom otisla sam danas kod doktora i buduci da sam cekala red satima (ili mi se tako cinilo zbog temperature) morala sam otici i u wc kad tamo zivi uzas!!! Prljavo,zapusteno,a o mirisima da i ne pricam i na izlasku skuzim nadzorni list na vratima koji ZAMISLITE spremacica potpisuje jednom na dan i to u osam navecer!!!!
Svaki bircuz pa bio i najveci cumez ima nadzorne liste na vratima koje konobar mora potpisati svaka dva sata jer ako dodje sanitarna inspekcija mogu imati gadnih problema,a u jednom DOMU ZDRAVLJA (naglasak na zdravlja) se to radi jednom na dan.Bas me zanima tko njih kontrolira!!! Mislim da bi trebala ista ta sanitarna inspekcija jer u kafice dolaze relativno zdravi ljudi,a u ambulantu bome ne!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2007. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne sjećam se da je toalet u Domu zdravlja ikad bio upotrebljiv...a imam godinaaaaa...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: