Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



EPSO 2009 predvodi gradonačelnik Anto Đapić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2007. 8:44 
Naslov:  EPSO 2009 predvodi gradonačelnik Anto Đapić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradonačelnik Anto Đapić izabran je preksinoć, na konstituirajućoj sjednici, za predsjednika Organizacijskog odbora Europskog prvenstva u streljaštvu, koje će se od 11. do 25. srpnja 2009. godine održati u Osijeku. Odbor čine 53 člana, s tim što su, istodobno, za dopredsjednike izabrani Vladimir Šišljagić, Gordan Matković, Slavko Barić i Antun Schmidt, a za glavnu tajnicu Mirela Skoko-Ćelić. Predmnijeva se da će dva tjedna u gradu na Dravi ljeta 2009. boraviti oko 1.100 natjecatelja iz 43 europske države, koje očekuju nadmetanja u 38 disciplina, dok su financijska sredstva za EPSO 2009 planirane u visini nešto više od 20 milijuna kuna (20,470.000).

EPSO 2009. - Europsko prvenstvo u streljaštvu - program

To su najvažniji odjeci preksinoćnjeg skupa u Hotelu “Waldinger”. Kao što je, inače, poznato, to prvenstvo dodijeljeno je Osijeku na zasjedanju Europske streljačke konfederacije prije godinu i pol dana, kad je kandidatura Osijeka prihvaćena s naglašenim odobravanjem jer se još uvijek poštuju laskave ocjene za vrhunsku organizaciju, ali i gostoprimstvo Osječana prigodom Europskog prvenstva održanog 1985., kad je i izgrađeno sadašnje strelište. To su riječi kojima je sinoćnji skup uglednih uzvanika na konstituirajućoj sjednici pozdravio Tomislav Šepec, glavni tajnik HSS-a, ali i dopredsjednik Europske streljačke konfederacije.

- Ukazana mi je iznimna čast, povjerenje, ali i obveza, a kad se prihvatim neke obveze, nastojim je obaviti na najbolji moguć način - rekao je nakon izbora gradonačelnik Đapić. - Svjestan sam iznimno teškog i odgovornog posla koji je pred nama, ali sam uvjeren da ćemo, uz vašu maksimalnu pomoć, sve odraditi vrhunski.

Govorili su i Antun Schmidt, Zvonimir Kovačević i Srećko Lovrinčević, koji će, također, u nastupajućem razdoblju morati dati značajan doprinos uspješnosti drugog zaredom EPSO-a u Osijeku. Program predviđa djelovanje po povjerenstvima, pa su u tom kontekstu jučer izabrani povjerenici za pojedine dijelove zacrtanih aktivnosti. To su, uz Kovačevića (organizacija natjecanja) i Lovrinčevića (dogradnja, oprema i uređenje strelišta Pampas), i Vlatka Kalafatić, Branimir Vekić, Davor Krušelj, Mario Bogdanović, Zvjezdana Tuma-Pavlov i Goran Lučić.

Autor: Dragutin Kerže/Glas-Slavonije.hr

EPSO 2009. - Europsko prvenstvo u streljaštvu - program


Zadnja promjena: Leon; 15.07.2009. 8:55; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2007. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...svestran Osječanin...pitam se koliko puta će EPSO biti otvaran...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2007. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 09.07.2010. 21:51; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.02.2007. 2:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sta 5? moze debeli pingvin i bolje od toga!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2007. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ono što me najviše veseli jest zapravo činjenica da Djapić planira ostati živjeti u svom gradu sve do 2009.godine...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: