Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što učiniti nakon prekida...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2007. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@legica_os,

Uh, procitao sada ovu pricicu i sve sto se oko nje dogadjalo.

Pokusat cu sazeti misli po tockama...

1. Decko ti je megalevat i ti to iskoristavas do panja. Meni se cini da kenjas kad kazes da te frka da ti ova ne izlane sve starcima. Ipak mi se vise cini da te strah da ti decko ne sazna. Vjerujem da bi ti bilo zao izgubiti takvu lakovjernu ovcu.

2. To sto si muvala s ozenjenim muskarcem, koji se kao odselio od zene, je vise njegov problem nego tvoj, tako da ono. Glupo bi bilo da si osim fuck-buddy-a u njemu vidjela potencijalnog buduceg muza, mada vjerujem da nisi. Koji bi se muskarac nakon iskustva braka zelio vezati uz nesigurnu balavicu koja ne zna sto zeli, odnosno potvrdu trazi u starijim i ozenjenim muskaracima (nije da te ja ovakvom dozivljavam, samo ti pokusavam docarati sto se u tim trenucima mota po glavi muskarcu iz takvih prica)?!

I za kraj, ne glumi nevinasce...Svog decka si svjesno prevarila. Te spike o desetodnevnom prekidu s deckom prodaj babama na piji. Da bi se s tucateljem pronasla na cugi, prvo ste se morali "kuvati" preko Neta. Dakle, svjesno si trazila kitu u Nepoznatom. Plus sto je moralo proci vremena izmedju prve i druge cuge (sexa). Ne moras biti Sherlock Holmes da bi skontao da si prekid s deckom iscenirala kako bi imala eventualni alibi ako bi bila uhvacena u varanju.

Moj savjet ti je da pregrizes govno do kraja. Ako si vec radila to sto si radila, onda prihvati da za takvo ponasanje postoje i posljedice. Zasto s deckom nisi prekinula onog dana kad si skontala da zelis i pokoju kitu sa strane?!

Kako si se osjecala kad bi se nakon snosaja s "ozenjenim" likom pogledala u ogledalo i sjetila se papka od decka koji mozda u tom trenutku negdje zulja prepucij na tebe?!

Moze se biti jeben i posten, ali ne u ovoj prici...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.02.2007. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteći mungose...kao prvo ja nisam nigdje navela da smo se mi sexali...i ja svoga dečka nisam prevarila...veza nam je bila u krizi i tek poslije sam se našla s ovime...a to što ti misliš da se ja bojim da dečko ne sazna,u tome si jako pogriješio..prejebeno sam iskrena osoba i sve kažem šta mislim,mada to i povrijedi nekad nekoga i znala sam uvijek najebati zbog te moje iskrenosti..dečku sam sve rekla jer to je bio uvjet ajmo reći da se mi pomirimo i da mi počne vjerovati kao prije i ja sam mu sve rekla...i vrijeđao je i svašta mi govorio i ja sam bila svjesna svega što sam napravila..i kad me ova počela zvati i pisati mi poruke,čim smo se vidjeli taj dan,odnosno sad u petak,pokazala sam mu sve i rekla mu šta se događa jer da nisam još bi više u govnima bila jer me je kravetina zvala kad smo bili vani...ali hvala Bogu ne zove više...samo se brinem zbog njenih prijetnji da će ići mojim roditeljima na razgovor...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.02.2007. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Leteći mungose...kao prvo ja nisam nigdje navela da smo se mi sexali...i ja svoga dečka nisam prevarila...veza nam je bila u krizi i tek poslije sam se našla s ovime...a to što ti misliš da se ja bojim da dečko ne sazna,u tome si jako pogriješio..prejebeno sam iskrena osoba i sve kažem šta mislim,mada to i povrijedi nekad nekoga i znala sam uvijek najebati zbog te moje iskrenosti..dečku sam sve rekla jer to je bio uvjet ajmo reći da se mi pomirimo i da mi počne vjerovati kao prije i ja sam mu sve rekla...i vrijeđao je i svašta mi govorio i ja sam bila svjesna svega što sam napravila..i kad me ova počela zvati i pisati mi poruke,čim smo se vidjeli taj dan,odnosno sad u petak,pokazala sam mu sve i rekla mu šta se događa jer da nisam još bi više u govnima bila jer me je kravetina zvala kad smo bili vani...ali hvala Bogu ne zove više...samo se brinem zbog njenih prijetnji da će ići mojim roditeljima na razgovor...



Da,ozenjeni se sigurno nasao s tobom da bi se ljubili,nikako zbog sexa...Boze sto smo perverzni mi na forumu,stvarno svasta zamisljamo... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.02.2007. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije bitno jesmo se ili ne...nije važno...već sam i zaboravila kako izgleda,ne želim se uopće sjećati ničega što je bilo...samo želim da me njegova dosadna žena ostavi na miru i da odjebe od mene do kraja života...osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.02.2007. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kvragu, vidis sta ti je zivot..A samo si htjela uciniti dobro djelo, utjesiti muskarca ciji je brak u krizi..I vidis kako ti se vraca.. Crying or Very sad
Valjda si bar nesto naucila na svojim greskama. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.02.2007. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jESAM...nikad više sa oženjenim muškarcem.... Embarassed

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.02.2007. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › jESAM...nikad više sa oženjenim muškarcem.... Embarassed


Ozenjenim? Ne samo ozenjenim,nego nicijim..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.02.2007. 0:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neću više s nikim biti osim svoga dečka.....UDAT ĆU SEEEEEEEE ZA NJEGA.......osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.02.2007. 0:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › neću više s nikim biti osim svoga dečka.....UDAT ĆU SEEEEEEEE ZA NJEGA.......osijek031.com smile




Toooo,pa to smo cekali...Blago njemu Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.02.2007. 0:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemoj biti takva....nije ni on bio nevinašce kad smo prekinuli...nemoj da otvorim temu šta je on radio......osijek031.com smile....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2007. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
neću više s nikim biti osim svoga dečka.....UDAT ĆU SEEEEEEEE ZA NJEGA.......osijek031.com smile


i bit cete sretni sve dok vam veza ne bude u krizi i on ne nađe utjehu u tuđem zagrljaju.... Very Happy

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.02.2007. 0:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja otmem onoj muža opet...osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.02.2007. 7:01 
Naslov:  Re: Što učiniti nakon prekida...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jednostavno ... daj mi adresu te žene ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.02.2007. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam adresu jbga.......

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2007. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legice(imas skoro pa isti nick kojeg ja koristim inace po forumima) boli te k...ako si vec htjela malo promjene...desila se...ako mislis "ozbiljno" onda te zivo libo tuki sta ce rec ona kuja koja se sjetila bit osvetoljubiva sad kad zna da joj je dragog otela neka druga...pusti selo neka prica...bolje se potrudi srediti vezu sa sadasnjim deckom ako ti je stalo uopce...ako...ako...ako...ako...ako...ako................................

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: