Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što učiniti nakon prekida...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2007. 23:41 
Naslov:  Re: Što učiniti nakon prekida...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolje je da kažeš starcima prije nego što im ona kaže ili ako ti j frka ti se pravi blesava i reci da nemaš pojma o čemu ta ludača priča. i ja mislim da joj je tvoj bivši ljubavnik sve ispričao i tko zna što još nadrobio samo da joj se uliže. ti bi trebala njega nazvat i reći da si smiri ženicu, s njom nema razumnog dijaloga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.02.2007. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slazem se.
Uostalom, mislim da zena malo karikira, cisto sumnjam da bi bilo sto rekla..jer ne vidim sta ima od toga.. ak ti decko zna cijelu, ili bar dio price..i ak ste tu na cistom..sta te ima bit frka. Nemas nista od zivciranja.
Reci bivsem da se baci mal na nju pa da malo smiri strasti.

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2007. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja ne bih nikome ništ pričala da sam na tvom mjestu,,,,ti nisi ništa loše napravila ako je tako kao što kažeš. a kada bi došlo do nekakve frke bacila bih grbu i gotovo...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.02.2007. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e ovako..nisam htjela ništa jučer nikome reći čak ni dečku..međutim kravetina me zvala sinoć kad smo bili on i ja vani..a meni se noge oduzele..i šta sam mogla,morala sam mu reći šta se sve dogodilo jučer...
e da rekla mi je da će mi sve kosti polomiti kad me vidi...(inače starija je od mene 7 godina,kao i on...)
Nije normalna žena..nek se malo smiri,a ja bi njega najrađe nazvala i svašta bi mu rekla,jjooojj kako bi mu grrrrr...ali neću,briga me...osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terrorWrist
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2007. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile ti si u *urcu, jako.....
trebala si razmisljati o tome prije nego je to sve pocelo...a ne se sada kajati o tome...jbg bilo pa proslo, bar imas neko novo iskustvo u zivotu (kao neka vrsta ljubavnice-rano si pocela- iako je i ta zena u kurcu isto jer je varala svog muza pa je sada kad je on nasao novu, mlađu za *aranje ljubomorna hehe)
ovo ti je skola za u buduce i malo razmisljaj o svojim postupcima, a ne se kasnije kajati...
ne razumijem ljude koji ne razmisljaju....
e a sta ti je decko rekao? e da i svakako bi trebala reci tom svom ozenjenom liku da te njegova zena zove i da ju smiri...I RECI SVE STRACIMA...oni ce te valjda razumjeti ili bar utjesiti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terrorWrist
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2007. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e da ne zelim te vrijedati, sprdati i sta ti ja znam...nego sam ti samo htio reci da si trebala razmisljati o tome unaprijed...i u buduce razmisljaj o svojim postupcima...
nadam se da ces srediti cijelu situaciju i da ce sve biti ok...
sretno u tome!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.02.2007. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dečko je rekao da mu ne smijem ništa prešutiti i da mu sve kažem ako bude još zvala i pisala poruke..A šta da kažem starcima,mama tata ja imam 20 godina i prije par mjeseci bila sam sa oženjenim muškarcem koji je 7 god stariji od mene i mi smo prekinuli i sad njegova žena ,mjesec i pol nakon prekida meni šalje prijeteće poruke i zove me??NE HVALA,NEMAM HRABROSTI JA ZA TO....
A nju bi najrađe nazvala i rekla joj,ti si njega prevarila (ali s dvojicom), pa je on tebe sa mnom i šta hoćeš sad...KVIT STE
POŠTENO...
ali ne želim je zvati jer mi ne trebaju sranja u životu,imam ih i bez nje dovoljno...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2007. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Dečko je rekao da mu ne smijem ništa prešutiti i da mu sve kažem ako bude još zvala i pisala poruke..A šta da kažem starcima,mama tata ja imam 20 godina i prije par mjeseci bila sam sa oženjenim muškarcem koji je 7 god stariji od mene i mi smo prekinuli i sad njegova žena ,mjesec i pol nakon prekida meni šalje prijeteće poruke i zove me??NE HVALA,NEMAM HRABROSTI JA ZA TO....
A nju bi najrađe nazvala i rekla joj,ti si njega prevarila (ali s dvojicom), pa je on tebe sa mnom i šta hoćeš sad...KVIT STE
POŠTENO...
ali ne želim je zvati jer mi ne trebaju sranja u životu,imam ih i bez nje dovoljno...

Drži ti tog dečka kojeg imaš kraj sebe on ti vrijedi..
Ona da je htjela nazvati tvoje roditelje nazvala bi njih a ne tebe,mislim da nema hrabrosti za to...
Zašto ona tebe sad naziva nije mi jasno,jedino ako se ne osjeća nesigurno u usporedbi s tobom što se tiče njegovih osječaja..
Njoj se ja nebih javljala a njega bih nazvala i rekla mu da smiri svoj kokošinjac...
ali na kraju svega neka ti ovo bude opomena jer si sad imala "sreće"da naletiš na dvoje nesređenih luđaka...

Sretno!

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.02.2007. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Dečko je rekao da mu ne smijem ništa prešutiti i da mu sve kažem ako bude još zvala i pisala poruke..A šta da kažem starcima,mama tata ja imam 20 godina i prije par mjeseci bila sam sa oženjenim muškarcem koji je 7 god stariji od mene i mi smo prekinuli i sad njegova žena ,mjesec i pol nakon prekida meni šalje prijeteće poruke i zove me??NE HVALA,NEMAM HRABROSTI JA ZA TO....
A nju bi najrađe nazvala i rekla joj,ti si njega prevarila (ali s dvojicom), pa je on tebe sa mnom i šta hoćeš sad...KVIT STE
POŠTENO...
ali ne želim je zvati jer mi ne trebaju sranja u životu,imam ih i bez nje dovoljno...

Drži ti tog dečka kojeg imaš kraj sebe on ti vrijedi..
Ona da je htjela nazvati tvoje roditelje nazvala bi njih a ne tebe,mislim da nema hrabrosti za to...
Zašto ona tebe sad naziva nije mi jasno,jedino ako se ne osjeća nesigurno u usporedbi s tobom što se tiče njegovih osječaja..
Njoj se ja nebih javljala a njega bih nazvala i rekla mu da smiri svoj kokošinjac...
ali na kraju svega neka ti ovo bude opomena jer si sad imala "sreće"da naletiš na dvoje nesređenih luđaka...

Sretno!



Ma briga me za nju nek radi šta hoće...Ja ću poricati sve što ona kaže...pa nek si na misli i nek me ostavi ne miru..
A njega neću zvati zato što je kreten što joj je ON vjerojatno dao broj moga mobitela a ako mi dođe kući,znat ću da joj je dao i moju adresu..
Kontam promijenit broj mobitela..osijek031.com smile
A što se tiče njezinih poruka..ona tvrdi jedno on je tvrdio drugo..tako da ne vjerujuem nikome od njih dvoje..Mislim..znala je za mene dok smo on i ja bili skupa šta onda nije srala??!!I koji joj je film sad puknio u glavi da se okomila na mene??!!

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2007. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolji lijek je propisati si apstinenciju Wink

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.02.2007. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivan je napisao/la: ›
najbolji lijek je propisati si apstinenciju Wink
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pcelica_maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2007. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
jbga...kad sam bila glupa..žena ga je varala i htio se rastati od nje...prošlo je mjesec dana od našeg prekida i sad se ona našla prijetiti svime i svačim...u govnima sam do grla...kako reći sadašnjem dečku kojega volim i s kojim sam već više od 5 godina(osim tih mjesec i pol kad sam bila s tim oženjenim...)...Zaista sam se ugovnala totalka Crying or Very sad

hebote,kakvih tih problema imas psihickih u zivotu,ja bi ti oba oka iskopala da sam mu zena...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.02.2007. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nisi jedina koja si s ozenjenim i ja sam...al ja zelim upropastiti nju...hehe.ja nemam takvih problema.zivot je zabava i moramo se zabavljati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.02.2007. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto bi mi iskopala oba oka??ona je njega varala i on ju nju varao i kvit su...znači on je tim njenim ljubavnicima trebao kosti polomiti...a nije niš napravio,samo se udaljio od nje..a što je veća fora on je to saznao zadnji da ga je ona varala,a ona krava šutila cijelo vrijeme...on je radio u drugom gradu da bi ona i njihovo dijete imalo šta jesti,a ona se kurvala po našem gradu ccc..sama je kriva što je otišao od nje i došao k meni...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.02.2007. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
ma nisi jedina koja si s ozenjenim i ja sam...al ja zelim upropastiti nju...hehe.ja nemam takvih problema.zivot je zabava i moramo se zabavljati


Ja nju ne želim upropastiti,je.. mi se za nju al nek me ostavi na miru više...Ide mi na živce,a poruke koje mi šalje su stvarno kao da smo djevojčice od 8 godina i kao da sam joj ja otela simpatiju ...mislila sam da je pametnija ipak je starija od mene ali ispalo je da je glupa ko kur.....čak je jednom prilikom rekla da joj nisam ni do koljena..malo se zajeb....osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: