Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Pogledajte video spot Tomislava i Krešimira Strahonje koji prati gradnju RES parka u Antunovcu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65827
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2016. 8:56 
Naslov:  [VIDEO] Pogledajte video spot Tomislava i Krešimira Strahonje koji prati gradnju RES parka u Antunov
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već smo pisali o početku gradnje Rehabilitacijsko-edukacijskog-senzornog parka (RES park) u Antunovcu.

Podsjetimo, projekt RES parka rezultat je suradnje općine Antunovac i Udruge „Od mene za tebe“. Park je namijenjen prvenstveno djeci s posebnim potrebama ali i svoj ostaloj djeci, a sadržavat će dječje igralište, voćnjake, plastenike, cvjetne otoke itd. te će biti ograđen živom ogradom.

Do sada je projektiran konačni izgled parka, izvršena je priprema terena, izgradnja prilazne ceste, ograde i bunara, izravnavanje terena, a postavljeno je i dječje igralište. Dolaskom lijepog vremena nastavljeni su radovi u parku te je posađen labirint od tuja, zasađene su sadnice uz ogradu parka i voćnjak, a
slijedi postavljanje sustava navodnjavanja, izrada sjenica te adrenalinskog parka.

A kako izgledaju trenutni radovi u RES parku možete vidjeti u kratkom dvominutnom video spotu koji je izradila tvrtka KopterVision Osijek braće Tomislava i Krešimira Strahonje, koji sličan video spot planiraju snimiti i po završetku uređenja parka. Zanimljivo je da je u trenutku snimanja spota udruga „Od mene za tebe“ surađivala s dečkima iz udruge „Neovisnost“ koji su došli iz komune i jako puno pomogli pri sadnji drveća i postavljanju svih elemenata.




Izgradnja parka koštat će oko 600.000 kn, a udruga je do sada prikupila oko polovice potrebnih sredstava, dobrim dijelom od humanitarnih akcija i manifestacija poput „Dana dobrote, prijateljstva i pjesme“ ili nogometnog turnira „Osam kafića“.

Očekuje se kako će RES park biti dovršen do svibnja iduće godine, a iz udruge „Od mene za tebe“ pozivaju sve udruge koje se bave djecom s posebnim potrebama i sve ravnatelje škola u osječko-baranjskoj županiji da se uključe u ovaj projekt. Naravno, svi oni koji se žele uključiti u akciju mogu to učiniti donacijom na žiro račun udruge "Od mene za tebe" koji možete pronaći na njihovoj Facebook stranici.





Tekst: Osijek031.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: