Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Muška privlačnost ovisi i o drugim ženama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2007. 11:22 
Naslov:  Muška privlačnost ovisi i o drugim ženama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Muška privlačnost ovisi i o drugim ženama
Muškarac postaje privlačniji ženi ako ona zaključi da se on sviđa i drugim ženama, otkrila je britanska studija

Psiholozi iz Laboratorija za istraživanje lica u sklopu Sveučilišta Aberdeen u Škotskoj otkrili su da je muškarac mnogo privlačniji ženi ako se njezine prijateljice prilikom kontakta s njim smiju i ugodno osjećaju.

Prilikom istraživanja ženama su pokazane fotografije na kojima su se nalazila dva fizički slična muškarca. Ispitanice su zatim dobile fotografije istih muškaraca, ali sa ženama koje su im se ili smiješile ili su izgledale nezainteresirano.

Kada su trebale ocijeniti koji im je muškarac privlačniji, većina žena je navela onoga kojemu su se žene smiješile.

'Ovo je prvi put da smo pokazali da fenomen zvan socijalno učenje utječe na percepciju osobe. Svi misle da je privlačnost stvar osobnog ukusa, no mi smo dokazali da na odluku o tome je li nam netko atraktivan ili nije utječe i mišljenje drugih o toj osobi', kaže Ben Jones, voditelj istraživanja.


Pa vi sad recite da ne treba prvo legicu impresionirati :)

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2007. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmm... bit će da je u većini slučajeva tako.
iako se meni bezbroj puta dogodilo da je neki frajer za kojim svi pizde meni totalno nezanimljiv, kao i da za nekoga tko se meni jaaako sviđa frendice pitaju: šta vidiš na njemu??
..ali ja sam i inače freak osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bartok
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2007. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zašto bi ga ja, ako ga neće niti jedna druga?
hehe šalim se malo...
kod mene je obićno uvijek bilo da ja slinim za onim koji je svima drugima uglavnom nevidljiv... ali najčešće budem s onim koji je vidljiv svima...
a sad.. zašto? a ko će ga znat hehe

_________________
nije bitno dal znaš letjeti, bitno je da ne padneš! Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.01.2007. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je istina,jel najcesce se dogodi ak se tvojim legica on ne svida da neces biti s njim,jedino ak nisi ludo zaljubljena,a i ak ga druge gledaju onda je i tebi zanimljiv

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2007. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš im po meni i nije neko istraživanje, ako mi se sviđa i privlačan mi je,ne zarezujem što drugi misle,ako mi se ne sviđa niko me nemože uvjeriti u suprotno,kod mene je to stvar prvog kotakta oči u oči,a mojim očima vidim samo ja. Wink

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2009. 22:41 
Naslov:  Re: Muška privlačnost ovisi i o drugim ženama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sjećam se osnovne škole, sviđao mi se jedan Luka, a taj je bio fatalan za mnoge curičke, mada mi nije jasno zašto. Ništa posebno, no mi smo ga krišom gledale pod odmorom. I da, sigurno će prije netko zamijetiti nekoga ako mu drugi skrenu pažnju na tu osobu.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2009. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PIVOT— noun: a woman, usually a friend, used in social situations to help one meet other women. A pivot serves many functions: she provides social proof, she can create jealousy in the target, she can make it easier to open difficult sets, and she can brag about the pickup artist to his target. Also: wingwoman.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.10.2009. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina, ali isto tako se taj primjer može primijeniti i na puno drugih stvari (npr. odjeću, hranu..).
Psihologija mase - ovo je samo jedan od blažih primjera. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2009. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema sad druge nego koristit taktiku da prvo impresioniraš sve njene legice,pa familiju,pa psa i macku.Kad ih sve redom zadiviš sama će ti dotrcat Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2009. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la (Pogledaj post): › Nema sad druge nego koristit taktiku da prvo impresioniraš sve njene legice,pa familiju,pa psa i macku.Kad ih sve redom zadiviš sama će ti dotrcat Very Happy


a kod nekih i obrnutim redom Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DoraMaar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 10
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.12.2009. 21:12 
Naslov:  Re: Muška privlačnost ovisi i o drugim ženama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Twisted Evil
Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Muška privlačnost ovisi i o drugim ženama
Muškarac postaje privlačniji ženi ako ona zaključi da se on sviđa i drugim ženama, otkrila je britanska studija

Psiholozi iz Laboratorija za istraživanje lica u sklopu Sveučilišta Aberdeen u Škotskoj otkrili su da je muškarac mnogo privlačniji ženi ako se njezine prijateljice prilikom kontakta s njim smiju i ugodno osjećaju.

Prilikom istraživanja ženama su pokazane fotografije na kojima su se nalazila dva fizički slična muškarca. Ispitanice su zatim dobile fotografije istih muškaraca, ali sa ženama koje su im se ili smiješile ili su izgledale nezainteresirano.

Kada su trebale ocijeniti koji im je muškarac privlačniji, većina žena je navela onoga kojemu su se žene smiješile.

'Ovo je prvi put da smo pokazali da fenomen zvan socijalno učenje utječe na percepciju osobe. Svi misle da je privlačnost stvar osobnog ukusa, no mi smo dokazali da na odluku o tome je li nam netko atraktivan ili nije utječe i mišljenje drugih o toj osobi', kaže Ben Jones, voditelj istraživanja.


Pa vi sad recite da ne treba prvo legicu impresionirati Smile


Da, da oženjeni su najprivlačniji jer šalju poruku da se znaju brinuti za ženu. Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jebeninick
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2009. 20:48 
Naslov:  Re: Muška privlačnost ovisi i o drugim ženama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Mu

Pa vi sad recite da ne treba prvo legicu impresionirati Smile



samo reci da imas para da ti tata direktor i ne da ce njena legica...nego i pola zena u baru slinit za tobom....kakav izgled...danas ti zene furaju ljude s parama...bio ti ljep il ruzan..moras imat pare Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2009. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...mene kad žene vide padaju na guzicu od smijeha....mora da sam jako privlačan...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2009. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tebra sto te bootre izmisljaju,strasno Smile

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2009. 13:10 
Naslov:  Re: Muška privlačnost ovisi i o drugim ženama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebi ga, obrnuta psihologija ... U mojem slučaju sam bila sama sto godina, i nikoga na pomolu, a čim imam tipa odmah sam i drugima zanimljivija. Damn!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: