Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prvi Smart caffe s Mirtom Vekić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2015. 9:22 
Naslov:  Prvi Smart caffe s Mirtom Vekić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U opuštenoj atmosferi caffe bara Peppermint, u utorak je održan prvi Smart caffe s Mirtom Vekić u ogranizaciju udruge studenata Bookmark.

U opuštenoj atmosferi caffe bara „Peppermint“ tražila se stolica više. Razlog tomu bila je poznata osječka brand menadžerica Mirta Vekić koja je široj javnosti ostala upamćena kroz rad na brandu Lega-Lega. Mirta Vekić je kao jedna od istaknutijih praktičnih stručnjaka na području marketinga, voditeljica vinoteke Belje, odlučila nesebično podržati inicijativu Bookmark-a i odazvati se na prvu kavu.



Pod voditeljskom palicom Borisa Morovića, ispričala je svoj put od fakulteta do današnjeg posla. „Nije lako biti uvijek u svemu izvrstan, ali kada se okružite pozitivnim ljudima koji inspiriraju ideje dolaze same od sebe. Tako je bilo i sa Lega-Legom.“ -kazala je Vekić.

U međusobnim, otvorenim i toplim razgovorima, moglo se čuti i o važnosti završetka fakulteta, neprestanom radu na sebi i poticaju nepresušne znatiželje. „Ako se zateknete na poslu koji volite, život će vam postati igra.“ –zaključila je jednu od svojih sugestija okupljenim studentima.

Kada su je okupljeni upitali da usporedi svoj sadašnji posao i posao kojim se prije bavila, odgovorila je da se to teško uspoređuje. „Svaki posao nosi svoje prednosti i svoje nedostatke, no važno je da na probleme koja nailazite ne gledate kao na probleme već kao na izazove. Rad na Lega-Legi je bio nešto drugačiji jer sam zajedno s timom i proizvodom rasla i ja. Naravno, i rad u vinoteci Belja je izvrstan posao. Dolaze mi mladi ljudi, poslovni ljudi, grupe turista i prema svakom od njih valja imati poseban pristup. No, kada ljudima prezentirate sve svoje kvalitete i vještine i sve ono što znate, reakcija uvijek završava pozitivno.



Zapamtite da od svakoga možete nešto naučiti. Od portira, od tete čistačice, od menadžera, od profesora, samo je važno koliko to želite. Budite gladni znanja i budite svjesni sebe.“ – završila je Vekić i pokazala iznimno zadovoljstvo okupljenim uzvanicima.

Reakcije studenata po završetku bile su više nego pozitivne.
Jako sam zadovoljna Mirtinom opuštenošću i pozitivnom energijom kojom zrači. Večeras sam čula puno toga zanimljivog i puno toga korisnog što bi mi moglo trebati u nastavku studiranja, pa i života. Pozivam svakoga da dođe i drugi put.“ – izjavila je Katarina Pleša, studentica Ekonomskog fakulteta u Osijeku.

Na upit glavne organizatorice „pametne kave“ i predsjednice udruge studenata marketinga Bookmark, Vedrane Sabljo, kako je zadovoljna prvom kavom, izjavila je:

Prezadovoljna sam. Nisam očekivala ovako velik broj ljudi. Stvarno se tražilo mjesto više, a to ne bi ostvarili da nismo pozvali iznimno zanimljivu gošću. Ujedno pozivam i sve zainteresirane studente da se uključe u rad Bookmarka ili da svojim dolaskom na „smart caffe“ događanja podrže udrugu. Sljedeći događaj najavljujem već za koji tjedan, a sigurna sam da će gosti biti vrlo zanimljivi.“



Tekst i foto: Mislav Šljivac

Najava: Caffe Bar Peppermint: #SmartCaffe s Mirtom Vekić

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: