Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Igor Delač ima novi singl i video spot "Samo s tobom ja postojim"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65866
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2015. 20:08 
Naslov:  [VIDEO] Igor Delač ima novi singl i video spot "Samo s tobom ja postojim"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igor Delač po povratku s koncertne turneje iz snova po Americi i Kanadi, koju će pamtiti cijeli život, uputio se u studio i snimio novi singl 'Samo s tobom ja postojim'.

Glazbu i aranžman potpisuje Dragan Brnas-Fudo, a tekst Krešimir Ivić. To je Igoru prva suradnja s ovim autorskim timom ali i prva suradnja s vrhunskim glazbenicima

koji su sudjelovali u realizaciji singla 'Samo s tobom ja postojim': Dalibor Dado Marinković - bubnjevi (Parni valjak), Krešimir Kaštelan - bas (Crvena jabuka), Predrag Martinjak Peggy, Dragan Brnas Fudo - gitare, prateći vokali, Vladimir Pavelić- Bubi - prateći vokali, Jadranka Krištof - prateći vokali, dok se za mix pobrinuo Željko Nikolin.

Izuzetno zadovoljan novom pjesmom Igor Delač je rekao:

Nakon vrlo uspješne jednomjesečne turneje po Kanadi i Americi, krasnih koncerata, ljudi, krajolika, pun predivnih dojmova, vrijedno sam se bacio na kreativni rad i evo, pred vama je najnoviji uradak...

Prvo mi je Krešimir Ivić poslao tekst, koji mi se na prvu dopao. Međutim, nije bio uglazbljen, pa smo čekali neko vrijeme. Kada je Fudo poslao demo snimak, znao sam da je to - to. Doista jedna nježna pjesma koja govori o tom nepresušnom izvoru inspiracije - ljubavi. Ovaj puta je ljubav vječna i bezuvjetna!


Za singl 'Samo s tobom ja postojim' snimljen je i prateći video spot u osječkom hotelu 'Osijek'. U glavnoj ženskoj ulozi pojavljuje se Maja Žuža, a u muškoj Ivica Jozić. Uz Igora Delača i njegov prateći bend, po prvi puta, u spotu možemo vidjeti i lijepu Igorovu kćer Ninu.

Režija, scenarij, kamera i montaža: Josip Grizbaher – CINEMATIC Osijek





Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: