Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic #27

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...OK, stavi se onda u ovaj položaj: da neki levat sa strane kaže tvojoj majci da je sjebana kokosh, da li bi shvatio to kao uvredu?...vjerojatno bi...


Naravno da bih. Međutim, ne bih se ni dovodio u položaj u kojemu će mi 'neki levat sa strane' to reći.
Isto tako, nikad tebi ne bih rekao da si 'sjebana kokoš'.
Samo da si s... zmijica Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2007. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...e, vidiš - ja sam se dovela u tu situaciju izražavanjem svog mišljenja...to je poanta onog što me raspi..dilo jedino ovdje......Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.01.2007. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jao, taj 8 je čini mi se okoćen u paklu i sad otamo hihoće... slučike sam vidjela post u kojem si ga oslovila s "Uzvišeni" - to je također nešto što se kvalificira kao "vrijeđanje". a on tebi kazao da si "sjebana kokoš". pazi, možda je to zato jer si napala nečiji ego, a ne tezu.

da ne ispadne da su mi neka djeca a neka mrska, želim reći da bi bilo pošteno da: 8, anakonda, lufus, i jeff dobiju žuti karton, a puding zbog onih užasnih slika izbjeglica i tijela bude izbačen kao i kafedžija.

ipak 8 je njuška svjetksa, šteta što ne piše... prvo ste se, izvinte "pojebali", a sad cmizdrite i plačete adminu a on vam nije trebao dok je svađa bila pod kontrolom.

svi nekad dobiju "batine", samo je to gazda malo zaboravio...

_________________
godinama pričaju, ima nas malo, a sve nas je više
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@anakonda

osijek031.com smile Tek sam sad skužio tvoj sig Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: