Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Izbjeglički kampovi u Tovarniku i Lovasu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Foto 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 702
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2015. 10:56 
Naslov:  [FOTO] Izbjeglički kampovi u Tovarniku i Lovasu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer oko 17h izbjeglički kamp u Tovarniku ostao je prazan. Sirijski migranti preveženi su u 11km udaljen kamp u Lovasu koji će im za neko dogledno vrijeme pružiti koliko toliko čvrsti krov nad glavom i prijeko potrebno grijanje.

Na ulazu u kamp u Lovasu nekoliko tisuća izbjeglica čekalo je u redu kako bi registrirali svoj ulazak u Hrvatsku, a otprilike još nekoliko tisućaih je čekalo na graničnom prijelazu Šid-Tovarnik.

Svi oni koji žele pomoći izbjeglicama mogu svoje donacije dostaviti u najbliži Crveni križ koji će ih dalje rasporediti prema kampovima kojima su potrebne donacije.

Galerija 031: Izbjeglički kampovi u Tovarniku i Lovasu
[Foto: Teuta Stazić] [20.09.2015. Tovarnik, Lovas]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)


Pročitajte i:
[FOTO] Migranti na ulicama Osijeka
Željko Garmaz, osječki novinar, opisuje kako je nosio sirijsku bebu do granice
Hrvatska zatvorila (skoro) sve granične prijelaze prema Srbiji! U Hrvatsku dosad ušlo preko 11000 imigranata
Do 12 sati u Hrvatsku je ušlo 7300 migranata!
Poziv volonterima: u Čepinu podignuto šatorsko naselje za 600 izbjeglica iz Sirije
Izbjeglice stigle i do Osijeka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2015. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I to je sve? A što je s Ostojićevim biserjem koje je opet prosipao?!
Poput izjave da izbjeglicama ne uzimaju više otiske prstiju jer ih to jako plaši.
Pretpostavljam da to najviše plaši potencijalne teroriste, one nabrijane i u punoj snazi koji će 'eksplodirati' čim im nešto ne bude po volji.

I kad takvi krenu u akciju jednog dana, pitam se hoće li se Ostojić osjetiti krivim.

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2015. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kamioni STOP - izbjeglice NAPRIJED!

HAK: Granica sa Srbijom zatvorena.
Na graničnom prijelazu Bajakovo u prekidu je ulazak teretnih vozila, dok se na izlazak čeka u koloni dugoj oko četiri kilometra.
Osim Bajakova, za sav promet zatvoreni su i granični prijelazi sa Srbijom - Ilok, Ilok 2, Principovac, Principovac 2, Tovarnik, Erdut i Batina te granični prijelaz Harmica sa Slovenijom.
--------------------

Ovo će nam sigurno pomoći u izlasku iz krize.

‘Salam alejkum, Allahu akbar, moje ime je Ranko’!

A ovaj Rankov pozdrav neodoljivo me podsjeća na onaj Sanaderov ' Hristos se rodi'.

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2015. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"'Evo me u Austriji! Hrvatska je sjajna, ali ovo je...' smještaj je najbolji u kojem sam bio otkad sam napustio svoju domovinu. Ljudi su prekrasni prema nama i svi smo jako sretni zbog toga. Dobro sam... Sit sam, nisam žedan, nije mi hladno u kampu čak ima i interneta, tako da sam prvi put nakon dosta vremena uspio poslati poruku prijateljima kod kuće da je sve prošlo u redu i da sam blizu odredišta. Još malo i sva će muka koju sam prošao konačno biti iza mene - kaže 19-godišnji Saeed."

Izbjeglica ili emigrant?! Čovjek ocjenjuje smještaje kao da je u turističkoj inspekciji, a da nije otišao jer je bio životno ugrožen govori činjenica da su mu prijatelji ostali u rodnom kraju i da se s njima dopisuje putem interneta.

Sve ovo kao udarnu vijest objavljuje režimski YUtarnji list čiji su se jednako tako režimski novinari sprijateljili s ovim očito ekonomskim emigrantom, a moguće i budućim teroristom, ako u zemlji u kojoj, pazi sad - ŽELI živjeti ne bude kako je zamislio
http://www.jutarnji.hr/ovdje-u-austriji-djeca-se-igraju--osjecam-da-je-kraj-nasoj-muci/1422104/
I ovi naši budaletine takvima na teret hrvatskih poreznih obveznika, obmanjujući vlastiti narod igrajući na emocije vezane uz Domovinski rat, ispunjavaju jebene želje.

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2015. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Art Garfunkel, bivši član slavnog dueta ‘Simon & Garfunkel’, za britanski Daily Mail:

‘Gledajte, ne želim osuđivati, ali želim da vi Europljani vidite kako se mijenja lice Britanije, Njemačke, i ostatka Europe. Postaje sve više islamska. To su činjenice’

Količina promjene je nevjerojatna. Hodajući diljem Europe, ulazim u to - upleten sam, kaže poznati pjevač.


I s pravom je čovjek zabrinut jer zapadna Europa se polako pretvara u zapadnu pokrajinu budućeg Velikog Islamskog Kalifata dok
liberalni europejci umjesto da su šokirani tom činjenicom, šokirani su što Art o ovome otvoreno progovara i upozorava.

http://www.jutarnji.hr/kontroverzni-stav-nekad-slavnog-pjevaca--priljev-muslimana-zauvijek-ce-promijeniti-lice-europe--/1422510/

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2015. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I tako, dok izbjeglice lutaju Slavonijom i Hrvatskom ne želeći se identificirati, uslikati, dati otiske prstiju jer ih to previše plaši, nitko u ovoj sasranoj vlasti i ne razmišlja o potencijalnim prijetnjama zajedničkoj sigurnosti.
Ali zato o tome razmišljaju glavni krivci za ovo stanje kojima se doslovno jebe što se događa kod nas i u Europi.
"Naše škole, tržište rada i javni resursi su već preopterećeni. A osim toga, nemamo dovoljno kapaciteta za otkrivanje ekstremista", rekao je republikanski senator Jeff Sessions, predsjednik odbora za imigrante."
http://www.jutarnji.hr/merkel-trazi-pomoc-sad-a-oko-izbjeglica--kongres-se-opire/1423017/

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2015. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

'Šaraj malo brate' ili šoraj širom malo ili zapišavaj ko seoska đukela ili pišaj ko ribarova kobila -sve narodni izrazi.

Bravo Milanoviću, toliko o tome koliko cijeniš ove nesretnike.

A prvog ih je dana dozivao, grlio i ljubio prkoseći katoličkoj hrvatskoj.

Kakav idiot.

btw.
imam blagi osjećaj da će ga, ukoliko izgubi izbore ( a izgubit će ih) zatuči njegovo biračko telo, njegovi drugovi jer ih je izneverio.

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: