Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



zatvara se q klub

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.07.2005. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja cu sad zvat Boga Admina da vas sasiječe u kikirikiju. Otvorite si thread, ovo postaje zanimljivo.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2005. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, svi ti drkadžije što plaze po plažama usred ovih vrućih ljeta,jedva dočekaju da se vrate kući izbezumljeni da se mogu izdrkati po WC dasci.A to je mogao učiniti i tvoj i moj tata,ali nije,zar ne?
Još sam čuo da nježniji spol puno lakše podnosi apsinenciju od mužjaka kojima se konstantno akumuliraju spermatozoidi i gdje se apstinencija reflektira na spiho-bazu uslijed dugotrajne suše..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chiara
Post Postano: 28.07.2005. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Sta je to NORMALNA cura?


tesko za reci, ali dobro pitanje... stvar definicije, a znas kak' je za nesto sto je nekima normalno, drugima nije, pa je tako tesko sve staviti u nekakvu kategoriju i to nazvati normalno... ali primjetila sam da je vecina cura u osijeku (mozda grijesim, posto ne zivim tamo) preuzela uglavnom negativne stvari sa zapada... stavljaju prioritete na posve banalne i trivijalne stvari... mozda grijesim, ali to je moje misljenje...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chiara
Post Postano: 28.07.2005. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Od drkanja ti ne otupe osjecaji, samo se prema zenama pocnes ponasati kao prema ravnopravnim bicima, a ne kao hodajucim bozanstvima s vaginom.


stvarno zanimljivo, de pojasni....

Download Poruke   Ocijeni poruku  
smuc
Post Postano: 28.07.2005. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sere

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2005. 7:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogu se nadovezat na raspravu o normalnom: vaaako- normalno= prosječno= ne misli ništa (htjela sam upotrijebit jedan fini osječki sleng- psovku, al kontam da ne smijem!)= konformizam= ne valja (Gemi, uvrijedit se treba kad ti netko kaže da si normalna, uvrijedit! I bit ponosna što nisi!)

E sad- normalna cura, ni to ne bi valjalo: što je danas normalno za Osijek i osječke cure? Tvrđa, pretpostavljam, sranje u tuđim dvorištima, odjeća ko iz Ellea i Voguea, a u novčaniku dvije kune i nada da dovoljno dobro izgleda da je počasti kakav postariji ćelavac... Možda se i varam? Možda imam malo krivu, negativnu i potpuno zakrivljenu sliku? (vjerujem da VEĆINA ipak nije takva, ali ona manjina koja jest, definitvno svojim ponašanjem zasjenjuje većinu...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2005. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina je, bez lažne skromnosti, ponekad mi je jaaaaako drago kad me smatraju "nenormalnom"... ali češće tu "nenormalnost" protumače ufffff svakojako...(naročito kad pišem sms hehe)...i još kad imaš isto takve "nenormalne" oko sebe, onda sve pršti od Colorado cirkusa...zaista nikad nije dosadno.

Bad je kad cure misle da je biti "nenormalan" dovoljno pofarbati i ludo ošišati kosu, obući nešto totalno otkačeno i ponašati se spaljeno, brijati po mjestima koja su etiketirana kao "mjesta za coolere" i sl. .... Jebga, to valjda imaju u glavi od mamica i tatica koji se iščuđavaju njihovom izgledu i govore im - "Ti si nenormalna!"

Ehh a glede 2Kn...Ma nisu samo cure sa 2Kn. Nedavno sam upoznala lika koji se fura na šminkersku notu finog dečka iz susjedstva. Sav mirišljav, markiran, s manirima pume u hodu...a kad se popila kava on ladan ko špricer, ko da mu je zmija u džepu, ni da bi se latio novčanika... Prvo sam pomislila da mi se učinilo...ali kad se ponovilo preko nekoliko puta u društvu i kad smo to prokomentirali mi koji smo platili, pa još čuli kako upravo takvim fufama koje si ti navela taj isti plati cugu, dobila sam dojam iz novog kuta o muškarcima.
Ispada da imaš ljude koji su super ufurani u svoj film, ne plaćaju zbog sebe, svog ponosa, principa i kolegijalnosti, nego onima koje smatraju vrijednima u svojim "kriterijima" (a moš mislit njihovog kriterija). Tako funkcioniraju i osjećaju se super ispravnjaci...
A mene "nenormalnu" peče savjest kad mi netko plati cugu više nego jednom.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2005. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): ›
E sad- normalna cura, ni to ne bi valjalo: što je danas normalno za Osijek i osječke cure? Tvrđa, pretpostavljam, sranje u tuđim dvorištima, odjeća ko iz Ellea i Voguea, a u novčaniku dvije kune i nada da dovoljno dobro izgleda da je počasti kakav postariji ćelavac... Možda se i varam? Možda imam malo krivu, negativnu i potpuno zakrivljenu sliku? (vjerujem da VEĆINA ipak nije takva, ali ona manjina koja jest, definitvno svojim ponašanjem zasjenjuje većinu...)


Imas pravo... ja sam odavno skontao da nikada necu naci ribu (ono, za vezu) ;-) negdje vanka. Shvacam da ima ljudi koji jedini mogu curu naci ako izadju van i onda silje krokodilske kretenarije o mjesecini, ocima i ostalim pseudoromanticarskim bljuvotinama, i njima cestitam jer su uspjeli naci svoje veselje, ali sve ribe koje sam upoznao vanka jednostavno nisu imale ono nesto sto bi me natjeralo da s njima pozelim biti u vezi. Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2005. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znaci ti ribe upoznajes "unutra"? Kao to je neka bolja referenca...tztztz
Odes na pet tuluma sa starom ekipom a onda svaku novopridoslu prijateljicinu prijateljicu zelis za vezu??
Mos mislit.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2005. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gemi, prije big rekao "iznutra" nego "unutra". Ovo "unutra" zvuci premedicinski, gotovo koljacki. Ne mislis valjda da ih tranciram?! ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2005. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neki sa sajta su mi rekli, nek prvo brojim do deset, duboko uzdahnem i onda progovorim ;-) evo, ja se pridržavam... ;-)

No comment. Smile))))))

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2005. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Neki sa sajta su mi rekli, nek prvo brojim do deset, duboko uzdahnem i onda progovorim ;-) evo, ja se pridržavam... ;-)

No comment. Smile))))))

Ja isto znam imati problem,ali emotivne naravi..Teško je u subjektivnoj (emotivnoj) situaciji biti kuler i hladan kao špricer,ali drago mi je kad čujem da nisam jedini..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2005. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coolerica nisam, niti cu ikada biti, niti to zelim. Svatko je najbolji onakav kakav jest. Nije sramota ni plakati, ni vikati, ni pogaziti ponos i princip, ako to vodi konstruktivnom rješenju. Najmanje postižu oni koji šute, idu linijom manjeg otpora, uvjereni da se složiti s nekim mogu putem "kosmičke" vibre. Budalaština. Vibra postoji za privlačnost, kemija za strast, a razgovor za razumijevanje. (opet siljim svoje glupe Don Kihotovske ideale Smile)
Kažu stari ljudi, za brak biraj nekog s kim možeš pričati, jer kad popuste sve strasti i privlačnosti, što ti drugo preostaje nego da s razumijevanjem razgovaraš i sjećaš se stvari iz prošlosti.
I ne samo za brak.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2005. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gemi, wow Smile to si tako dobro rekla.
Svijet bi bio ljepši da je više Don Kihota (još kad ne bi bili autodestruktivni, ah)

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2005. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U pravu si.
Neki ljudi zaista nemaju pojma što hoće.
Znaju samo ono što neće.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: