Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Do Velike Gospe gotovi radovi na toplovodnoj mreži na križanju Strossmayerove i Rokove ulice

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70856
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.08.2015. 14:30 
Naslov:  Do Velike Gospe gotovi radovi na toplovodnoj mreži na križanju Strossmayerove i Rokove ulice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U ponedjeljak su počeli radovi na obnovi toplovodne mreže na križanju Strossmayerove i Rokove ulice. Riječ je o uobičajenim radovima koje HEP-Toplinarstvo Osijek obavlja svake godine tijekom ljetnih mjeseci kao pripremu za predstojeću sezonu grijanja.

Obzirom da je raskrižje Strossmayerove i Rokove veoma prometno, radovi na toj lokaciji doveli su do preusmjeravanja prometa i nezadovoljstva jednog dijela vozača, no dobra je vijest da će to raskrižje biti otvoreno do 15. kolovoza, odnosno do blagdana Velike Gospe. Naime, do tada će biti gotovi radovi na samoj cesti, a nakon toga oni se sele na područje uz cestu što neće ometati normalan tijek prometa.

Riječ je o jednoj dionici radova na obnovi toplovodne mreže na sjevernoj magistrali od Ribarske do Rokove ulice koja bi u cijelosti trebala biti dovršena do početka nove sezone grijanja.

Radovi na obnovi parovodne mreže obavljaju se na južnom dijelu Vukovarske ulice, od kućnog broja 280 do stanice INA-e. Radovi su počeli još u srpnju i trebali bi biti dovršeni najkasnije do studenog. Dobra je vijest za vozače što je zauzeta samo jedna od četiri trake na toj dionici tako da većih gužvi u prometu ne bi trebalo biti.

Inače, HEP-Toplinarstvo ove godine ima u planu zamijeniti oko 700 metara vodovodne i 800 metara parovodne mreže. Riječ je o cijevima koje su na nekim mjestima stare i više od 30 godina i krajnje je vrijeme za njihovu zamjenu kako bi se potrošačima osigurala sigurna opskrba.

Nova sezona grijanja službeno počinje 15. rujna, no kada će se radijatori doista ugrijati ovisit će, kao i obično, o temperaturi zraka.



Tekst: M.M./Osijek031.com
Foto: Cacan/Foto-arhiv031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70856
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.08.2015. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitajte i ostale Facebook komentare

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: