Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Na Sjenjaku postavljena javna slavina s pitkom vodom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65758
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2015. 9:28 
Naslov:  Na Sjenjaku postavljena javna slavina s pitkom vodom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer je službeno otvorena prva javna slavnina s pitkom vodom postavljena na Sjenjaku.

Slavina se nalazi uz igralište na šetalištu Joze Petovića, ispred kućnog broja 129, a bit će na raspolaganju stanovnicima Sjenjaka, posebice djeci, rekreativcima i sportašima.



U ovu je investiciju Grad uložio 30.000 kuna, a postavljena je na inicijativu predsjednika Vijeća Gradske četvrti Novi grad Ivana Karalića. Gradonačelnik Ivica Vrkić pohvalio je ovakve dobro osmišljene inicijative građana i vijećnika jer oni pokazuju kvalitetnu suradnju između stanovnika gradske četvrti i predstavnika gradske vlasti. Također je obećao još takvih urbanih investicija na Sjenjaku i GČ Novi grad.



Ivan Karalić je izrazio zadovoljstvo što je Grad prepoznao potrebe djece za koju je uređeno igralište na Sjenjaku te je pozvao sve stanovnike Sjenjaka, ali i ostale Osječane, da se pridruže akciji u suradnji s udrugom Dokkica koja će od 1. kolovoza krenuti u uređenje i sanaciju amfiteatra ispred robne kuće čime će taj dio Sjenjaka dobiti potpuno novu vizuru.



Tekst: M.M./Osijek031.com
Foto: M.M., Radio Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65758
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2015. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitajte i ostale Facebook komentare

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KRIZOGON
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2015. 11:25 
Naslov:  Re: Na Sjenjaku postavljena javna slavina s pitkom vodom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je uistinu lijepa vijest i jako pametno .
Ali to ne bi trebalo biti rijetkost nego nešto normalno ,svugdje po gradu .
Još jedino fali nekakav "škaf" oko rešetke ,nešto što će štititi noge i cipele od prskanja .
Kada na donjogradskoj tržnici perem djetetu ručice prije nego ću mu dati kiflicu ili sladoled , doslovce se okupamo do koljena !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
holborn
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2015. 13:25 
Naslov:  Re: Na Sjenjaku postavljena javna slavina s pitkom vodom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidite sto sam govorio u svom postu o parkiralistima u sudskom prolazu! Stvari u Osijeku idu naprijed, malodusnima i zlobnicima usprkos! Imamo i pitku vodovodnu vodu na jednoj od najromanticnijih i najljepsih gradskih setnica. U socijalistickom SSSR-u je bila prilozena i staklena casa, koju je svatko nakon upotrebe proprao. I cekalo se u redu da se napije svjeze, hladne, obicne vode. Ali nasi bi vandali casu razbili ili otudjili. Hvala gradonacelniku, i lokalnoj vlasti. Njihova dobrota nema granica. Drago mi je da se moj novac od prireza i poreza ja dohodak koristi za oplemenjivanje sadrzaja u mojem gradu.
I sam dizajn je predovan. U osjeckoj modroj boji, s lijepim sivim betonom i malim zeljeznim sahtom.

S pitkom vodom u bolju buducnost Osijeka!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2015. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kapitalni projekti u gradu pučke kuhinje , koliko vidimo stigla je i voda fali još nekakav lončić lancem i lokotom zaključan da se nebi otuđio . Dakle radi se o pitkoj vodi, uistinu vladajuće svite u gradu su za svaku pohvalu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jacika
Offline
Ukupno postova: 296
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.08.2015. 9:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Funkcionalno OK (iako je moglo biti bolje riješeno odlijevanje vode..) no estetski jako traljavo! Gdje su ti čuveni dizajneri kada je potreba oblikovanja uporabnih stvari-objekata (postolje je prema podlozi poprilično "šreh"/ prema: schraeg/ njemački) moglo je postolje biti slobodnije apstraktno geometrijski!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2015. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... Slavina po slavina - mandat!

.. nagodinu - bojanje slavine

...sljedeće -rekonstrukcija.


Zadnja promjena: Jošava; 02.08.2015. 20:40; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gladnikruha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.08.2015. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvale vrijedno,nema šta ! Tito je za sve vas bio genijalac ! Za vrijeme Tita je sagrađen Sjenjak,VIM,pola tvornica,a Glavaš,Vrkić i ekipa iz HDZ i slični osim spomenika srce na Jugu II nisu sagradili ama baš ništa,a 21 stoljeće ! Govnari !

_________________
Ako još ima pravde, tada se nemam čega bojati. Ako je nema, znači da se boje oni koje hoće moju glavu.
Georges Danton
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2015. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gladnikruha je napisao/la: ›
Hvale vrijedno,nema šta ! Tito je za sve vas bio genijalac ! Za vrijeme Tita je sagrađen Sjenjak,VIM,pola tvornica,a Glavaš,Vrkić i ekipa iz HDZ i slični osim spomenika srce na Jugu II nisu sagradili ama baš ništa,a 21 stoljeće ! Govnari !

Netko je navedenima poručio:
"Ne možete vi okrećiti što je Tito sagradio"!
I nažalost bio je u pravu...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: