Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trpe li muskarci nasilje nad zenama?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2007. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › Zene su vrlo prefrigana bica koja su u mogucnosti terorizirati musku stranu kako im se prohtje, a sve zato sto su zabrijale da ce si priustit razne povlastice(dominacija, seks, novci i td)...stvar je u tome sto neznaju stat...druga stvar je sto se vade na razne glupe izgovore, i svojim slatkastim tepanjima jedu govna kako bi se ogradile od bilo kakvih napada i kontri...Mislim da dosta zena neshvaca da im je pravilo o jednakosti spolova udarilo u glavu, pa si dopustaju svakakve egzibicije samo zato sto su si dale za pravo da sad u "modernom dobu" mogu sve...


čekaj malo, na ovo ne mogu reći ni da si peder, jer oni smatraju žene dobrima...
mislim, jel ti imaš, recimo, mamu, ili sestru, ili tako nekoga, koga voliš, a da je ženskoga spola???
mislim, uopće nije u redu ikoga tako vrijeđati, a ne cijeli ženski rod!
ako si ti malo isfrustriran, ako dopuštaš ženama da te vuku za nos i nisi sposoban s njima uspostaviti normmalan odnos, to je možda već znak da je problem u tebi...

i još nešto na ovo:

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da dosta zena neshvaca da im je pravilo o jednakosti spolova udarilo u glavu, pa si dopustaju svakakve egzibicije samo zato sto su si dale za pravo da sad u "modernom dobu" mogu sve...


ovo ti, frajeru, zvuči kao da si ravno iz srednjeg doba stigao...pa, naravno da žene mogu sve, isto kao i vi muškarci...zar tu ima sumnje? pa svi mi imamo ista prava!!

a na cijelu ovu temu -
mnogo je i nasilnika i nasilnica i tu uopće nema dileme.
ali je fora u tome što su muškarci fizički jači i, ako su nasilni, nitko ih ne može obuzdati pa da bi se žena obranila, mora definitivno imati zaštitu, dok to muškarci ne trebaju, jer se mogu obraniti...
a jel tako Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2007. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...OK, primjer je tu...ali ono što mene zapravo interesira jest način na koji se muškarci mogu boriti protiv toga...
...nasiljem odgovoriti na nasilje?...šutjeti i trpjeti kao što to radi većina žena u tom položaju?...



Smile
ja mislim da si ti neka žrtva ženskog nasilja i sada provjeravaš kako se boriti protiv nasilja nad muškarcima..
hajde, povjeri nam se...ostat će među nama Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2007. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...OK, primjer je tu...ali ono što mene zapravo interesira jest način na koji se muškarci mogu boriti protiv toga...
...nasiljem odgovoriti na nasilje?...šutjeti i trpjeti kao što to radi većina žena u tom položaju?...



Smile
ja mislim da si ti neka žrtva ženskog nasilja i sada provjeravaš kako se boriti protiv nasilja nad muškarcima..
hajde, povjeri nam se...ostat će među nama Smile


nisi u pravu.
ja sam žrtva ženskog nasilja i ženskih malverzacija Very Happy

a ovdje samo konstatiram okrutnu stvarnost... Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2007. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad sam se sjetio jedne price koja se dogodila u nasem gradu. Ne znam jeli istinita ali...

Frajer je stopirao ili stao dvjema curama koje su bile malo pijane. Uglavnom ubrzo su ga napale da ih on lize...On je to odbio..POcele su ga samarati... Zatim su se i popisale na njega i istjerale ga iz auta... Jadan lik je u suzama otrcao u policijsku stanicu da ih prijavi... Najblaze receno nitko mu nije vjerovao u muriji Smile

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2007. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cool Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2007. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Sad sam se sjetio jedne price koja se dogodila u nasem gradu. Ne znam jeli istinita ali...

Frajer je stopirao ili stao dvjema curama koje su bile malo pijane. Uglavnom ubrzo su ga napale da ih on lize...On je to odbio..POcele su ga samarati... Zatim su se i popisale na njega i istjerale ga iz auta... Jadan lik je u suzama otrcao u policijsku stanicu da ih prijavi... Najblaze receno nitko mu nije vjerovao u muriji Smile


...daj mi reci da li još uvijek stopiraju na istom mjestu..... Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2007. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la: ›
nisi u pravu.
ja sam žrtva ženskog nasilja i ženskih malverzacija Very Happy

a ovdje samo konstatiram okrutnu stvarnost... Razz


ajd da mi je i to čuti...Wink
Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2007. 1:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la: ›
darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › Zene su vrlo prefrigana bica koja su u mogucnosti terorizirati musku stranu kako im se prohtje, a sve zato sto su zabrijale da ce si priustit razne povlastice(dominacija, seks, novci i td)...stvar je u tome sto neznaju stat...druga stvar je sto se vade na razne glupe izgovore, i svojim slatkastim tepanjima jedu govna kako bi se ogradile od bilo kakvih napada i kontri...Mislim da dosta zena neshvaca da im je pravilo o jednakosti spolova udarilo u glavu, pa si dopustaju svakakve egzibicije samo zato sto su si dale za pravo da sad u "modernom dobu" mogu sve...


čekaj malo, na ovo ne mogu reći ni da si peder, jer oni smatraju žene dobrima...
mislim, jel ti imaš, recimo, mamu, ili sestru, ili tako nekoga, koga voliš, a da je ženskoga spola???
mislim, uopće nije u redu ikoga tako vrijeđati, a ne cijeli ženski rod!
ako si ti malo isfrustriran, ako dopuštaš ženama da te vuku za nos i nisi sposoban s njima uspostaviti normmalan odnos, to je možda već znak da je problem u tebi...

i još nešto na ovo:

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da dosta zena neshvaca da im je pravilo o jednakosti spolova udarilo u glavu, pa si dopustaju svakakve egzibicije samo zato sto su si dale za pravo da sad u "modernom dobu" mogu sve...


ovo ti, frajeru, zvuči kao da si ravno iz srednjeg doba stigao...pa, naravno da žene mogu sve, isto kao i vi muškarci...zar tu ima sumnje? pa svi mi imamo ista prava!!

a na cijelu ovu temu -
mnogo je i nasilnika i nasilnica i tu uopće nema dileme.
ali je fora u tome što su muškarci fizički jači i, ako su nasilni, nitko ih ne može obuzdati pa da bi se žena obranila, mora definitivno imati zaštitu, dok to muškarci ne trebaju, jer se mogu obraniti...
a jel tako Smile


vidi molim te ovako...ovo što sam napisao u prethodnom postu nema veze sa ljubavi prema zenama ili voljenju i nevoljenju doticnih...iznio sam svoje razmisljanje o tome kakve zene mogu bit....mozda sam to trebao i napisati da ti shvatis da ja pisem o naslovu teme...uzmi samo novine pa ces svaki dan moc nac bar jedan primjer...kuzis to je strasno kako se odredjeni primjerci vaseg spola znaju ponasat kad imate "mengistritis" ili druge nuspojave uzrokvane nedostatkom skupih naocala...ljepe kose i viska kila...Ja sam za ravnopravnost i uvijek cu biti..ali propitaj malo stare ljude pa ces vidjet sta ce ti rec: cure su postale gore od deckiju, a zasto pitam se ja?Kuzis cura mora bit dama...pa de mi objasni kakve su to cure koje šamaraju lika i pišaju po njemu kako je naveo rajnus.Kakve su to zene koje zahtjevaju od muzeva da im kupuju fine stvarčice i da one troše koliko im se prohtje...broj sponzoruša će stalno rast...demantiraj mi molim te da žene nisu prefrigana bića???demantiraj mi da nisu u stanju zavaravat muškarce da bi došle do određenog cilja??KOga sam ja to vrijeđao...hrpa ljudi je to doživjela da im se mažu oči sa koje kakvim sranjima....dat ču ti primjere...1. jedan moj poznanik svaki dan ide po curu autom( prva stvar...zato sto se njoj neda setat...druga stvar zato sto ga zeli svaki dan vidjet, a on mozda i nebi htio...poanta on je ipak dobar decko pa nezeli pravit problem oko toga----el sad on konj...mislim da je, ali je i ona da nekazem sta jer ga iskorištava)....2. frend gradi kucu ,treba se oženit...i sad kad je sve zgotovio butra ga nogira zbog bolje kuce i frajera koji ima vise love....sta bi sad taj lik trebao napravit...gdje je tu ljubav i td. koju mu je ona navodno svaki dan iskazivala....3.imas hrpu primjera kako se neke trebice udaju za 30 godina starije muskarce( recimo glumacke zvijezede).....hocu ti rec sta su doticne sposobne sve napravit da se voze u limuzinama i prskaju fine parfemcice po svojim vratovima....Kuzis upoznao sam i dobre i lose osobe (muskarce i zene),ali odgovori mi na pitanja...pa cemo nastavit raspravu ako treba....P.s. da smo u kamenom dobu vjerovatno bi dobila oklagijom po glavi(smješna strana povjesti)....šalim se...samo ti napiši sve što misliš ...zato i sluzi ova rasprava Very Happy

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2007. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la: ›
samo ti napiši sve što misliš ...zato i sluzi ova rasprava Very Happy


ne sumnjaj u to, naravno da hoću...Smile
a, vidiš, ti tu pišeš o ljubavi i poštovanju...
to je već druga stvar. znam ti ja i puno primjera muškaraca koji su takvi. to ti ovisi o tome kako si odgojen i koje vrijednosti imaš usađene, a ne o spolu, to ti ja želim reći...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2007. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
nisi u pravu.
ja sam žrtva ženskog nasilja i ženskih malverzacija Very Happy

a ovdje samo konstatiram okrutnu stvarnost... Razz


ajd da mi je i to čuti...Wink
Smile


ok, bit ću precizniji:

za nasilje sam se šalio Razz

za pokušaj manipulacije i malverzacije...nisam... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2007. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i za okrutnu stvarnost se, također, nisam šalio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2007. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la: ›
darkmark je napisao/la: ›
samo ti napiši sve što misliš ...zato i sluzi ova rasprava Very Happy


ne sumnjaj u to, naravno da hoću...Smile
a, vidiš, ti tu pišeš o ljubavi i poštovanju...
to je već druga stvar. znam ti ja i puno primjera muškaraca koji su takvi. to ti ovisi o tome kako si odgojen i koje vrijednosti imaš usađene, a ne o spolu, to ti ja želim reći...


sorry esi ti skontala o kome se tu pise???ono zelis prebacit spiku na muskarce ,a o njima ovdje uopce nije rijec...pisem o ljubavi i postavoanju da ti pokazem kako odredjene osobe vaseg spola to totalno zanemaruju u kontekstu ove rasprave....p.s. nisi mi odgovorila na moja pitanja sto je jos jedan pokazatelj da sam iznio dovoljno argumenata koji opravdavaju moje stavove...a ti si skocila na mene ko "oparena" zbog navodnog vrijedjanja zenskog spola...e sad pitanje svima ...ako je naslov postavljen tako da precizira tocno odredjenu grupu ljudi o kojoj se vodi rasprava zasto uvijek ispadne da se time omalovazava zensku stranu (ili musku-zavisno od teme)...zar autor svakog topica prvo mora napravit studiju kome bi tema odgovarala ,a kome ne??Meni je to smijesno....povede se rasprava o necemu i uvijek se nadje uvrijedjena dusa koja misli da se bas nju targetiralo sa naslovm, kao recimo ti GAME....ti si mene popljuvala samo zato sto si zena.Pa de molim te....ako si se ti prepoznala u naslovu ili u mome opisu doticnih osoba onda se ljepo izjasni da zastupas takvu grupu ljudi...Evo pitat cu te jos jednom...Demantiraj mi da zene nisu prefrigana bica???demantiraj mi da nisu u stanju zavaravat musku stranu da bi dosle do odredjenog cilja???POGLEDAJ druge odgovore na moj post pa ces shvatit da drugi nisu shvatili to toliko uvredljivo...osim sto sam ja npaisao da svojim slatkim tepanjima jedu govna kako bi se ogradile od napada i kontri(u tome ima dosta istine)...kuzis prevedi si malo ovo...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2007. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne kažem ja frajeru da zastupam nasilje...
JA SAM IZRAZITO PROTIV NJEGA, BEZ OBZIRA RADI LI SE O ŽENAMA, MUŠKARCIMA, ILI DJECI!
ali razlika ti je u tome što zlostavljenje nije iskorištavanje zbog love kao što ti pišeš, u tome je fora...tu si TI skrenuo sa teme...
isto tako, žene ne vrše nasilje zbog love! nasilje vršiš ako si kreten koji nema bolje rješenje..
a, manipuliranje nije isto što i nasilje...možeš biti lukav i prefrigan, kao što ti kažeš , da bi došao do cilja, ali to ti nije nasilje...to ti može čak biti izraz inteligencije...odnosno glupoće (ili loše sreće) onoga tko je iskorišten ili tko se da iskoristiti!
a ono da žena mora biti dama ti je isto kao da i ja kažem da muškarac mora biti kavalir, a razmisli malo koliko je danas takvih muškaraca...
p.s. tu NE prebacujem temu na muškarce već samo povlačim USPOREDBU! a da bi nešto argumentirala, moram povući usporedbu (ako je to ovdje dopušteno, jer vidim da te to živcira)
i nisam se ja našla uvrijeđenom, ni prozvanom, samo sam ti rekla da si u krivu kada govoriš općenito o cijelom spolu kao o prefriganim bićima...
darkmark je napisao/la: ›
Zene su vrlo prefrigana bica.

ja nisam za muški spol rekla da su idioti i nasilnici, koliko se sjećam...
i, da kad smo već kod skretanja sa teme (za što me optužuješ), spada li u nasilje ako idiot koji se ne zna izraziti i reći curi da ju ne želi vidjeti, ipak ide svaki dan autom po nju, ili ako cura napuca lika i nađe si bolju partiju???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2007. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la: ›
ne kažem ja frajeru da zastupam nasilje...
JA SAM IZRAZITO PROTIV NJEGA, BEZ OBZIRA RADI LI SE O ŽENAMA, MUŠKARCIMA, ILI DJECI!
ali razlika ti je u tome što zlostavljenje nije iskorištavanje zbog love kao što ti pišeš, u tome je fora...tu si TI skrenuo sa teme...
isto tako, žene ne vrše nasilje zbog love! nasilje vršiš ako si kreten koji nema bolje rješenje..
a, manipuliranje nije isto što i nasilje...možeš biti lukav i prefrigan, kao što ti kažeš , da bi došao do cilja, ali to ti nije nasilje...to ti može čak biti izraz inteligencije...odnosno glupoće (ili loše sreće) onoga tko je iskorišten ili tko se da iskoristiti!
a ono da žena mora biti dama ti je isto kao da i ja kažem da muškarac mora biti kavalir, a razmisli malo koliko je danas takvih muškaraca...
p.s. tu NE prebacujem temu na muškarce već samo povlačim USPOREDBU! a da bi nešto argumentirala, moram povući usporedbu (ako je to ovdje dopušteno, jer vidim da te to živcira)
i nisam se ja našla uvrijeđenom, ni prozvanom, samo sam ti rekla da si u krivu kada govoriš općenito o cijelom spolu kao o prefriganim bićima...
darkmark je napisao/la: ›
Zene su vrlo prefrigana bica.

ja nisam za muški spol rekla da su idioti i nasilnici, koliko se sjećam...
i, da kad smo već kod skretanja sa teme (za što me optužuješ), spada li u nasilje ako idiot koji se ne zna izraziti i reći curi da ju ne želi vidjeti, ipak ide svaki dan autom po nju, ili ako cura napuca lika i nađe si bolju partiju???


Hehe ajde pogledaj sta je napisao fatcat na 3 stranici...mislim da se fizicko maltretiranje moze tumaciti i kao psihicko...jer nije samo zlostavljanje šaka u oko i td.Svi oblici nepoštenja i prevare koliko se ja razumijem u te termine su dio psihickog zlostavljanja ako su oni dio nekakve veze ..odnosa , braka i td.Nitko nije rekao da zene vrse nasilje uzimanjem love,ali znaju mnoge druge nacine kako to ostvarit sto je krajnje neukusno i nisko.Po treci put cu ti napomenut da pisem o pojednicma a ne o cjelokupnom zenskom rodu.Sto se tice manipulacije zasto se onda nakon dugog vremena iste curke cude kad njihovom dragom prekipi pa ih posalje u pizdu materinu?Tebi se to ocito nije dogodilo pa zato i opravdavas takva sranja kao lukavstvo.Imas li ti savjest ?? osijek031.com smile A tko je to rekao za zene da su idioti i nasilnici.Nadji citat please...Ti sebi prevodis stvari kako tebi tvoja ćuka diktira...Primjere koje sam napisao su cisto da ti pokazem koliko se neke osobe mogu spuštat nisko...a ti to uspoređuješ sa visokom dozom intiligencije....Pa sve je ljepo i krasno u takvoj "lukavoj" vezi dok se jednom nezavrne slavina...a onda ce doticne kao sto rekoh svojim slatkastim tepanjima jest govna kako bi si vratile svoje zamisljenjo carstvo i bajku u kojoj zive....Recu ti jos jednu stvar...kad ti se desi ovakvo jedno iskustvo da sa nekim gradis zivot i onda kako ti kazes tvoja bolja polovica nadje bolju partiju...onda ces shvatit o cemu ti pricam...daj molim te mi odgovori koga ti tu branis???Sto se tice ovog tipa koji je zaljubljen do usiju( nekazem da to nije isto problem) ide po curu svaki dan ,onda bi ona trebala imat barem malo morala pa ga otpusit jer ce se nac jos hrpa stvari koji ce ona isfurat na takav nacin da sebi ugodi....I Sad te ja pitam el to lukavo ili jadno????Ljudi kojima je u zivotu sam korist u glavi protumacit ce to kao lukavo...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2007. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gle, je ti nisam rekla da to opravdavam, jer ne opravdavam i jer ja osobno nisam takva. i, stoga mi, molim te, prestani trpati riječi u usta i govoriti da ja to opravdavam i da sam ja takva!!!!!!!!
ali ti je razlika u tome što se ovo nasilje odnosi na to, npr. kad ti je supruga, recimo alkos, ili nešto slično i kad te svaki dan ugnjetava tako da te totalno jebe u zdrav mozak (sorry na izrazu) da ti na kraju završiš na psihijatriji. a što si rekao da se psihičko nasilje može protumačiti kao fizičko, to ti nije isto. i jedno i drugo je nasilje, ali se fizičko odnosi na to kad te netko prebije da završiš na hitnoj, a psihičko kada si totalno izvan sebe, da se treseš i ne znaš više ni kako se zoveš(ok, znam da ti je to jasno, to svi znamo).
ali, vjeruj mi, dobro ja znam što to znači, jer radim s takvim ljudima, i promam ih, i proučavam...i samo ti želim dokazati da to ne možeš uspoređivati s tvojim primjerima koji pokazuju ISKORIŠTAVANJE, a ne nasilje.
to je bit koju želim istaknuti i u tome je razlika o kojoj ti ja govorim!
hvala na razumijevanju...unaprijed...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: