Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mlinar se širi i na tržište Njemačke

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70845
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2015. 13:45 
Naslov:  Mlinar se širi i na tržište Njemačke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

5. svibnja 2015. godine, otvorili su prvu Mlinar prodavaonicu na najprestižnijoj lokaciji u Munchenu, na Marienplatzu.

Za njih je otvorenje prodavaonice u srcu bavarskog gospodarskog diva iskorak u budućnost u kojoj sami kroje vlastite šanse.

Prodavaonica na adresi Marienplatz 16 jedna je od šest Mlinarovih maloprodaja koje će do kraja 2015. otvoriti u Bavarskoj. Prepoznatljivi Mlinarov vizualni identitet kao i veliki dio asortimana koji nude u svim prodavaonicama u regiji, prenijeli su i u Njemačku. Sigurni su da će već prokušani koncept biti prihvaćen i na ovako zahtjevnom tržištu.

Prva pekarnica u Münchenu zapravo je 190.-ta u maloprodajnoj mreži kojom upravljaju iz Zagreba, a do kraja 2020. planiraju samo u Njemačkoj razviti sustav s ukupno 150 takvih dućana.

Mlinarovo srce je danas jako veliko i ponosno na sve zaposlenike koji su omogućili da se obitelj razvija i izvan granica matične tvrtke.



Tekst i foto: Mlinar.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: