Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



SRAMOTA ZA MINISTARSTVO BRANITELJA

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dori031
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2015. 16:42 
Naslov: Bad ! SRAMOTA ZA MINISTARSTVO BRANITELJA
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dijete sam dragovoljca Domovinskog rata u Hrvatskoj. Danas sam se strašno šokirala vidjevši preko društvenih mreža od prijatelja koji su tražili braniteljsku stipendiju kao i ja, da su informacije o poništenju natječaja za stipendiranje djece hrvatskih branitelja objavljenje u novinama „24 sata“. Otišla sam na stranicu ministarstva branitelja oko 11 sati i vidjela da te obavijesti o poništenju nema, no oko 13 sati su je objavili. Interesantno je kako su taj natječaj poništili 20.04.2015. i to nisu objavili na svojoj stranici skroz do današnjeg dana kada su to objavili u NOVINAMA, koja sramota. Student sam, i nemam vremena kao i moji ostali kolege iz cijele Hrvatske pratiti novine, niti imam novaca da svaki dan kupujem novine. No da nema društvene mreže Facebook i grupe za Braniteljsku stipendiju, velika većina ljudi koji su se prijavili za tu stipendiju i ja ne bismo uopće znali o poništenju natječaja. Sramota je da su u prvom dijelu natječaja objavili da je stipendija za redovne studente 700 kuna mjesečno, a na novom natječaju su to snizili na 500 kuna. Gdje su nestali ti novci? Novci koje nam obećavaju od veljače i kada bi ih ljudi upitali kada će objaviti rezultate natječaja uvijek im je odgovor bio „Idući mjesec.“ Umjesto da mladi ostaju u Hrvatskoj po završetku svojega školovanja, mladi upravo zbog ovakvih situacija odlaze u druge države. Ovo je sramota. Za svoj trud i rad mi ne možemo dobiti ono za što smo se prijavili i ne možemo biti nagrađeni, samo nam se uzima. Sve više i više nam se uskraćuju prava, a ovo je samo još jedan skandal u nizu. Molila bih vas lijepo da ovo objavite i da narod vidi što se događa mladima koji bi trebali biti stup ovoga društva jer ovo stvarno više nema smisla. Naši očevi su se borili i ginuli za domovinu, a ministarstvo nam se na ovaj način zahvaljuje? Molim vas lijepo, pomozite mladima i meni, učinimo promjene i objavimo istinu!

S poštovanjem, Dorijana Škoro



11141738_665629706877051_4710619933789001024_o.jpg
 Opis:
Iz 24 sata
 Veličina:  857.55 KB
 Pogledano:  177 put(a)

11141738_665629706877051_4710619933789001024_o.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: