Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Cijena vandalizma [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2015. 16:02 
Naslov:  Cijena vandalizma [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spomenik “Herojsko srce branitelja i stanovnika Juga 2” od svibnja će dobiti zaštitu koja bi trebala onemogućiti ponovno uništavanje. Idejno rješenje predstavljeno je ispred spomenika, a tom je prigodom gradonačelnik Ivan Vrkić izrazio žaljenje što je do toga uopće došlo. Nevjerojatno je da živimo u gradu u kojem pojedincima ništa nije sveto, pa tako ni spomenik podignut ljudima koji su dali život za svoj grad i domovinu. Iako često przivan od strane oporbe da ne mari za popravak spomenika, gradonačelnik je ponovno istaknuo kako se tražilo odgovarajuće rješenje koje će štititi spomenika ali neće narušavati njegov izgled. Zaštita koja će biti postavljena koštat će građane 72 tisuće kuna, no s obzirom da je cijena svake staklene plohe 80 tisuća, možemo reći da smo i dobro prošli.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Svjetski dan zdravlja
- 7. Dani vina i turizma OBŽ

Osječka televizija - Vijesti, 07.04.2015.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2015. 17:06 
Naslov:  Re: Cijena vandalizma [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovdje svaka nova generacija ruši spomenike bivših generacija, a svaka misli da će im biti vječni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2015. 6:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Netko je trebao znati da se spomenici ne rade od stakla, niti od bilo kojeg drugog materijala koji nije trajan. Najlakše se praviti pametan. Taj trg je preko ljeta prepun djece koja tamo igraju nogomet, voze bicikle, rolaju se... Baš me zanima kako će zaštititi spomenik, bodljikavom žicom ili električnim pastirom možda...

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mrko_mrkic
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2015. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Katastrofa od spomenika i od zaštite, što se mene tiče neka maknu to staklo i 70kkn neka daju onima kojima najviše treba...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Strka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2015. 8:52 
Naslov:  Re: Cijena vandalizma [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao da netko razmišlja o tome da vandalizam plaćaju porezni obveznici,dakle mama i tata onih koji to i razbijaju,ali to im valjda netko kod kuće treba reći...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: