Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



...matori VS klinci...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2006. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Iz nepoznatih razloga mi se čini da bi zlusch imao svašta pametno reći na ovu temu Wink ajde, nabaci jednu opservaciju osijek031.com smile

Prvo sam mislio da se neću upecati na još jedan *you* tag, ali drugi pogled me razuvjerio Wink

U biti, kolega Osam je to dobro formulirao i ne bih imao ništa pametnije dodati... mlad si onoliko koliko se osjećaš mladim. Mene osobno veseli kada vidim vječito mrzovoljne i nadrkane vršnjake kako se teško nose s prvih 7 brojeva iz JMBG-a. Ja još imam jednu veliku prednost nad većinom njih, a to je da sam dobio još jednu priliku u životu i nemam je namjeru protratiti na gledanje televizije, popodnevno spavanje, štednju na samom sebi, robovanju raznim ideologijama i kukanju o teškoći i prolaznosti života.

Imam jedan život i želim ga doživjeti, proživjeti i odživjeti punim plućima.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.12.2006. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
wendy je napisao/la: ›
Iz nepoznatih razloga mi se čini da bi zlusch imao svašta pametno reći na ovu temu Wink ajde, nabaci jednu opservaciju osijek031.com smile

Prvo sam mislio da se neću upecati na još jedan *you* tag, ali drugi pogled me razuvjerio Wink

U biti, kolega Osam je to dobro formulirao i ne bih imao ništa pametnije dodati... mlad si onoliko koliko se osjećaš mladim. Mene osobno veseli kada vidim vječito mrzovoljne i nadrkane vršnjake kako se teško nose s prvih 7 brojeva iz JMBG-a. Ja još imam jednu veliku prednost nad većinom njih, a to je da sam dobio još jednu priliku u životu i nemam je namjeru protratiti na gledanje televizije, popodnevno spavanje, štednju na samom sebi, robovanju raznim ideologijama i kukanju o teškoći i prolaznosti života.

Imam jedan život i želim ga doživjeti, proživjeti i
im plućima.

Bravo

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.12.2006. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
znači, bitan je ugao gledanja - osobni i okruženja....... džabe što se osjećaš ravnopravno (mlado) među mladima, ako te drugi tako ne prihvaćaju. ima raznih kombinacija.
i sve je prilično relativno. s godinama se neke granice mijenjaju.......

"godine nisu važne, tako se barem ono kaže..."


...eh, upravo me muči to što drugi ne gledaju ravnopravno...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.12.2006. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Imam jedan život i želim ga doživjeti, proživjeti i odživjeti punim plućima.


Potpisujem, i dodjeljujem ti 10 kikirikija za kompletan post.... dubokoumno razmisljanje... svaka cast... osijek031.com smile Bravo

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.12.2006. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se iskreno slika koliko ko ima godina, ako si ti ispravan i fora lik, onda mozes imati i 70 godina, a i 10... za mene godine nisu bitne... imam jednog legu koji 41 godinu, a opet imam i jednog koji ima 14 tako da za mene ne postoje nikakve dobne granice... svi su isti....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2006. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
Meni se iskreno slika koliko ko ima godina, ako si ti ispravan i fora lik, onda mozes imati i 70 godina, a i 10... za mene godine nisu bitne... imam jednog legu koji 41 godinu, a opet imam i jednog koji ima 14 tako da za mene ne postoje nikakve dobne granice... svi su isti....



potpisujem

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2006. 17:33 
Naslov: Beark ! Re: ...matori VS klinci...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › ali, tu dolazi ono što je napisala Danica - ne vrijedi biti mlađi/stariji duhom u okolini koja to ne prihvaća. Još mi se čini da će stariji mlađe puno lakše prihvatiti u društvo "velikih" nego kada je situacija obratna.


U životu sam najmanje vremena proveo s vršnjacima, i tako čini mi se oduvijek.
Daničino (ili Danicino, sad ni ja nisam siguran, ali pogledat ću) mišljenje stoji, ali nekako mislim da zdrav čovjek treba imati energije pa se oduprijeti iskonskoj težnji za pripadanjem i afirmacijom... Ne želim pripadati tamo gdje se moram stalno prilagođavati, osvrtati i strepiti od odbacivanja. Samoća je glupost, ali i jedan prijatelj je svemir za sebe.

A nema ništa lakše nego utjecati na okolinu, samo oduzima previše vremena. ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2006. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...često sam se kroz razne teme na ovom forumu spotaknula na izraze starija ekipa, matorci, teen, ovo ono...pa me baš sad interesira: koja je nekakva dobna granica kad postaneš mator????...ako ne uzimamo u obzir da je svatko mlad toliko koliko je u glavi, što zapravo znači biti mator?...jel sam ja sa svoje 32 matora i zašto i za što?...i još jedno me intrigira: poznam lika koji ima 30tak i ima vezu sa ženom od 50tak...mislim, jesu matori i on i ona?...koliko bi vi išli u krajnost s godinama suprotnog spola?...

ja bih rekla da "matorost" nije uopće vezana uz kronološku dob... mlad si koliko se mladim osjećaš i koliko si mlad u glavi.
neki su matori s 25, a neki nisu ni sa 60!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.12.2006. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
potpisujem


oooo novi avatar... nisam ni skonto da si to ti.... Jos gledam ko je to i onda procitam nick i skontam da si to ti... Ja si isto kontam da malo promjenim avatar i potpis... al napraviti cu to kada budem imao 500 postova... malo da promjenim da ne bude sve jednolicno.... valjda cu onda smisliti nesto...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.12.2006. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upravo je druženje osoba na ovom forumu dokaz da je prvenstveno važno očuvanje mentalne mladosti...
(pri čemu ima slučajeva, da sazrijevanjem, duhom, razmišljanjem, životnim iskustvom..... postaješ mlađi i spremniji na novine, naprosto postaješ mlađi duhom; činjenica da okolina ne reagira na takve pojedince baš...... )

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.12.2006. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la: ›
...često sam se kroz razne teme na ovom forumu spotaknula na izraze starija ekipa, matorci, teen, ovo ono...pa me baš sad interesira: koja je nekakva dobna granica kad postaneš mator????...ako ne uzimamo u obzir da je svatko mlad toliko koliko je u glavi, što zapravo znači biti mator?...jel sam ja sa svoje 32 matora i zašto i za što?...i još jedno me intrigira: poznam lika koji ima 30tak i ima vezu sa ženom od 50tak...mislim, jesu matori i on i ona?...koliko bi vi išli u krajnost s godinama suprotnog spola?...

ja bih rekla da "matorost" nije uopće vezana uz kronološku dob... mlad si koliko se mladim osjećaš i koliko si mlad u glavi.
neki su matori s 25, a neki nisu ni sa 60!


Potpisujem...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2006. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
potpisujem


oooo novi avatar... nisam ni skonto da si to ti.... Jos gledam ko je to i onda procitam nick i skontam da si to ti... Ja si isto kontam da malo promjenim avatar i potpis... al napraviti cu to kada budem imao 500 postova... malo da promjenim da ne bude sve jednolicno.... valjda cu onda smisliti nesto...



Ma treba malo mijenjat avatar, dopizdi više jedan te isti......a ako češ mijenjat avatar sa 500 postovo, pa tek si onda na pola puta, što znaći da moraš više vremena provodit na forumu

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 17.12.2006. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
Ma treba malo mijenjat avatar, dopizdi više jedan te isti......a ako češ mijenjat avatar sa 500 postovo, pa tek si onda na pola puta, što znaći da moraš više vremena provodit na forumu


Ma tek sam prekjucer dobio max adsl, prije nisam mogao dolaziti stalno oposto sam imao obicni modem, a jos sam se koristio i s t-com uslugom tako da nisam imao mobucnosti stalno biti... Ali sada sam vijeli dan na forumu... ako nisi primijetio stalno sam online, osim kada nisam kod kuce... Brzo ce to biti...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: