Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glasuj za dres NK Osijeka za sezonu 2015./2016.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65875
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2015. 10:07 
Naslov:  Glasuj za dres NK Osijeka za sezonu 2015./2016.
Od 11.03.2015. 8:00 do 16.03.2015. 23:58 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon završetka rada komisije za izbor dresa Nogometnog kluba Osijek za sezonu 2015./2016. izbor se među više od 130 pristiglih rješenja sveo na pet za koje sada vi imate mogućnost glasati.

Nakon glasanja dres koji dobije najviše vaših glasova dobiti će pet bodova, drugoplasirani četiri boda, trećeplasirani tri boda, četvrtoplasirani dva boda i petoplasirani jedan bod. Na identičan način glasove je podijelila i komisija, no njihov izbor ostati će tajan do završetka glasanja navijača.

Komisija je bila sastavljena od renomiranih dizajnera, djelatnika u marketingu, sportskih novinara, navijača, djelatnika i igrača NK Osijeka i brojnih ostalih zaljubljenika našeg kluba.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i poslali svoj dizajn dresa kao i onima koji su sudjelovali u radu komisije. S vama stvaramo novu priču na polju marketinga koja će vjerujemo u budućnosti biti još intenzivnija na radost svih navijača našeg kluba.

Glasanje počinje danas, 11. ožujka i završava u ponedjeljak, 16. ožujka.












Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meandarOs
Offline
Ukupno postova: 184
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2015. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto prevare s dresom to su dresovi za Belje, Megle i druge kao renomirani ali da se ne vidi da namještaju niti jedan dres nema veze s Osijekom, Belje Megle, Most koji je iz Bg…
Oni su unaprijed imali rješenja samo im je trebala potvrda kao da se svi uključe a oni su opet izabrali onih pet k oji su i prije bili u igri kao renomirani. Vidi se kako ti renomirani su netalentirani osim za ubaciti logo firme Belje ili Megle a što nema veze s nogometom. A onaj dres vezan za Slavoniju, rijeku Dravu, Osijek je kao loš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meandarOs
Offline
Ukupno postova: 184
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2015. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

može li redakcija biti kao neutralna pa da stavi dres s meandarskom Dravom i Slavonijom ispod ovih firma dresova?? dati ću vam na mail. ž


lp

ono kao demokratski pa da se vidi!!!


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meandarOs
Offline
Ukupno postova: 184
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2015. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije dozvoljeno jednom dati dvije table pa kao da se ravnopravno glasuje, za Belje doo, a drugima po jednu.

Nije dozvoljeno izaći iz okvira dane matrice a to je Megle dd, jer nije koristio zadanu matricu. To je za diskvalificirati a ne za uzeti u razmatranje.
Razmatraju se svi na istom podlošku, ni manje ni više!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meandarOs
Offline
Ukupno postova: 184
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2015. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo s lentom Belje doo je zbilja ne primjereno jer lenta nije vezana na nogomet, a s crnom crtom po Eu standardu je za igranje utakmica pri pogibiji nekog od člana ekipe. Ali vidi se da je moćan biro iza istog , jer daje cijelu podlogu a što nije bilo u raspisu samo gornji dio dresa, pa je neukusno navlačiti ljude s dvije table da za to glasaju. Ako ne može pošteno onda je i ovo dobro za zamazati oči.

lp

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.03.2015. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet vaginini monolozi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borisk1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 190
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2015. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meandarOs je napisao/la (Pogledaj post): › nije dozvoljeno jednom dati dvije table pa kao da se ravnopravno glasuje, za Belje doo, a drugima po jednu.

Nije dozvoljeno izaći iz okvira dane matrice a to je Megle dd, jer nije koristio zadanu matricu. To je za diskvalificirati a ne za uzeti u razmatranje.
Razmatraju se svi na istom podlošku, ni manje ni više!





Jeste se vi posvađali s mozgom? Rolling Eyes

Ovo su samo uzorci i nikakve veze nema što piše!

Po vašoj logici će svi dresovi nositi Mešanovića i broj 9 Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meandarOs
Offline
Ukupno postova: 184
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2015. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

attach meandar dresa za NK Osijek bez firmi to se može dodati poslije i radi toga je isto za diskvalifikaciju...



dress nk Os_cutBB.jpg
 Opis:
dres s meandrom jer na meandru je Osijek i nastao Tvrđa i trg Starćevića, i SOlarni, da nije bilo tih uzvisina ne bi bilo niti osijeka.
 Veličina:  579.37 KB
 Pogledano:  40 put(a)

dress nk Os_cutBB.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meandarOs
Offline
Ukupno postova: 184
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2015. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Novi vizualni identitet dresova NK Osijeka (meandrirajmo kroz ligu! do 2.-og mjesta!) je prepoznatljiv s:
a) rijekom Dravom (vezeno zlatnom niti kao na nošnji!) koja snažno teče s lijeva na desno do Dunava - povezanost, snaga – veza s poviješću (=teritorijem = ©).
b) Urbana struktura grada Osijeka© (vezeno sa srebrnim koncem)- odlučnost,
c) krug sa siluetom Slavonije (vezeno s bijelim koncem), moć, pripadnost
d) a plave trake su Meandar(OS) © isti onaj od Julija (tomislava) i od Drave…. budućnost (moderno), odvažno, …
Vizualni identitet je prilagođen na ostale odjevne predmete. Na trenirci isto kao i na dresu, a na hlačama trenerke je umanjeno što je na dresu odostraga tj. s brojem „9“ s vanjske strane nogavice. Dok na dresu isto tako na rukavu s vanjske strane.
DODATNI ELEMENTI - Pomoć u kreiranju dojma -elementi povezani u jednostavnu snažnu cjelinu.--> Rijeka Drava, Urbana struktura grada Osijeka (vezeno srebrnim koncem), silueta Slavonije, Meandar(OS).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meandarOs
Offline
Ukupno postova: 184
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2015. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ideja razvoja logičnosti izgleda, osnove dizajna i uporabe dresa NK Osijek!
Iz grba Grada Osijeka zapravo teče rijeka Drava u svoj (dravski) meandar! Logična postava na dresu da jedno proizlazi iz drugog i nastavlja se na prethodno. Stvarni oblik rijeke drave zeleno na prikazu teče odozgo do dolje preko meandra i postavalja urbanu strukturu Osijeka točno tamo gdje jeste u prirodi (na geodetskoj karti!). A na dresu je to sredina istog, centar! A od „centra“ počinje utakmica!



det1 dress nk Os_cut.jpg
 Opis:
iz grba Grada Osijek teće drava u svoj Dravski Meandar.
 Veličina:  56.94 KB
 Pogledano:  29 put(a)

det1 dress nk Os_cut.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2015. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meandarOS, ja se najiskrenije nadam da se ti zajebavaš...

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OS-man
Offline
Ukupno postova: 58
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2015. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

očito je da je lenta rješenje rađeno minimalno dva mjeseca i ima cijelu figuru igrača i fotke a to nemoš u 6 dana koliko su dali.rok za kao "natječaj"..kako su pametni, tako i osijek i igra. tako i kupuju igrače, i troše novac a kao sve transparentno.. >>>>>>>>>>A vidi se da je lenta dizajn rađeno prije jer su oni dali predložak s dva dresa poslije pa se lenta dizajneru nije dalo ubacivati u predložak kada ima cijelu figuru. To je ipak trebalo malo pametnije vi koji ste na plaćama u NK Osijek!!! Nismo mi budale!!!Iako smo kohortaši. A što neki iMAJU PROTIV MEANDAR DRESA? to nije ti dobro a posmrtna lenta je dobra?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OS-man
Offline
Ukupno postova: 58
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2015. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1.rješenje =lenta je perverzno za nogomet, a grb mu je na stražnjici, baš lijepo!!! vidi stražnjoj strani
A S TROBOJNICOM VEŽE GAĆE PA TO NIJE NORMALNO KAKO JE PRIMITIVNO!!!nije niti čudo što se nije mogao upisati na AF pa je završio na dizajnu!
dobro kada već hoće progurati tu POSMRTNU LENTU ZAŠTO BLATI HRVATSKU ZASTAVU PA SNJOM VEŽE GAĆE?!! nisu mu dobro namjestili honorar unaprijed pa je ne zadovoljan!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2015. 6:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dres s 'lentom' nije neuobičajeno rješenje. Takav dezen je tradicionalan kod nekih južnoameričkih klubova i reprezentacija (Vasco da Gama, River plate, Atletico Banfield, reprezentacja Perua...). Chelsea je prije dvije sezone imao rezervni dres bijele boje sa svijetloplavom lentom.
Od svih predloženih rješenja, osobno mi se najviše sviđa 'Ajaxovski' dezen. Takav dezen smo prvi puta imali u legendarnoj sezoni 1994/95 kada smo se do zadnjeg kola borili za prvaka i kada smo prvi puta izborili Europu. Vrlo sličan dezen smo imali i prije desetak godina (Macron).

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OS-man
Offline
Ukupno postova: 58
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2015. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mogu oni trčati s lentom i grbom na guzici - samo to nije primjereno... --- mogu im i skandirati Kolindine picajzlice---- pa će se svi raznježiti---
jer predsjednica ima pravo nostiti LENTU ALI je nosi samo na inauguraciji--- mogu je oni nositi na utakmici i obući tange pa bi bili jedina gay momčad - možda bi ih onda pustio Split a ne bi im Nabio Ga u zadnjoj odostraga kako im se priliči!!!
Kao KOHORTAŠU JE GADNO DA MISLE DA SMO IDIOTI ako ne znaju igrati nogomet- onda je uredu neka trče u lenti TANGAMA I ŠTIKLICAMA!

Vasco da Gama, River plate, IMAJU TU DIJAGONALU U GRBU PA IM JE TO OTUDA, ALI I ONI NAPUŠTAJU TAJ LENTA SISTEM JER JE NEPRIMJEREN. a MI IMAMO MEANDAR ŠTO ONI NEMAJU NITI ITKO IMA MEANDAR I KULTURU PISANU OD 3 STOLJEĆA VIDI TANAJSKE PLOČE... I ONDA ZA ZAKLJUČITI JE DA NAM LENTIRANJE I GLUPIRANJE JE NEPOTREBNO A KAMO LI KOPIRATI TUĐE DRESOVE KOJI NISU NAŠA TRADICIJA. .A to što si ga ti precrtao govori o tvom ne znanju i nekulturi u pitanju simbola.
I nek konji trče s lentom a ti im plješći, a ja ću a vjerujem i kohortaši im dobaciti picajzlice s lentom dobijaju odostraga!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: