Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Vokalni sastav Akvarel snimio spot za singl "Negdje oko '82."

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65646
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2015. 20:31 
Naslov:  [VIDEO] Vokalni sastav Akvarel snimio spot za singl "Negdje oko '82."
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao što smo i javili, vokalni sastav Akvarel snimio je spot za singl Negdje oko ’82. s albuma Vokal Patrioti (Aquarius Records/Maraton).

Negdje oko ’82. spoj je pjesama Voli me još ovu noć (Denis i Denis), Troje (Xenia) i Ja sam lažljiva (Denis i Denis), za čiji je aranžman (kao i svih pjesama na albumu Vokal patrioti) zaslužan Olja Dešić (studio Maraton), ujedno i producent albuma. Spot je sniman u Osijeku i ovaj puta za tri pjesme odabrane su tri lokacije te naravno tri drugačije atmosfere. Akvarelovci su pjevali pod “kišom” na osječkim Gradskim bazenima, glumili bandu na ulicama i rasplesali se u samostalnim, fenomenalno spojenim scenama u posljednjoj pjesmi iz medleya. Kako i sami kažu, odlično su se zabavili i uživali u snimanju, između ostalog jer je redatelj spota Josip Grizbaher kao i u prijašnjim suradnjama bio iznimno kreativan i strpljiv. Zahvaljuju Gradskim bazenima Osijek kao i Leonila hair studiju na suradnji, a svima koji ih slušaju i prate njihov rad, jednostavno poručuju- Hvala što nas podržavate, uživajte i u ovom spotu!



Akvarel se na ovome albumu posvetio a cappella obradama pjesama domaće pop i novovalne scene osamdesetih godina prošloga stoljeća, obradivši hitove Ramba Amadeusa, Darka Rundeka, Idola, Đavola, Bijelog Dugmeta i mnogih drugih, a izdao je već i tri spota (ne uključujući najnoviji) za singlove s albuma Glupi hit, Prolaze sjene i Kroz stari haustor.






Ako do sada niste, poslušajte cijeli njihov album (dostupan na YouTube kanalu Aquarius Recordsa, CeDeteriji i Deezeru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: