Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP će ponovno korigirati cijene karata u svibnju?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65808
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2015. 14:39 
Naslov:  GPP će ponovno korigirati cijene karata u svibnju?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo je koja odluka osječkog GPP-a izazvala toliko kontroverzi kao nedavno korigiranje cijene voznih karata.

Digla se „kuka i motika“,prosvjedovali su studenti, radnici i umirovljenici ali i građani koji rijetko koriste vozila GPP-a. Osim što su neke kategorije korisnika „obradovane“ novim, višim cijenama prijevoza, GPP-u se zamjera i to što je odluka o poskupljenju donesena u trenutku kada cijena goriva u svijetu drastično pada, a troškovi života u Hrvatskoj jednako tako drastično rastu.

Tema poskupljenja karata našla se i na posljednjoj, 14. sjednici Gradskog vijeća održanoj u četvrtak na kojoj su neki vijećnici, predstavnici umirovljenika, iznijeli prijedlog o izmjeni cijena karata za pojedine kategorije putnika.

U GPP-u tvrde kako još nisu dobili taj prijedlog, ali da trenutne cijene nisu trajno rješenje. Naime, dogovoreno je razdoblje od tri mjeseca promatranja (veljača-travanj) tijekom kojeg će GPP pratiti broj putnika i ukupno ostvareni prihod. U svibnju će Uprava GPP-a na temelju ostvarenih rezultata podnijeti izvješće Gradskom vijeću i gradonačelniku Vrkiću i, ukoliko se utvrdi kako su korekcije cijena potrebne, one nisu isključene.

Dakle, putnici se trebaju strpiti do svibnja kada će se vidjeti hoće li sve pritužbe kojima je GPP zapljusnut proteklih tjedana uroditi plodom ili će ostati po onoj narodnoj „pojeo vuk magare“.





Tekst: M.M./Osijek031.com
Foto: Ivana Mandić/Osijek031.com


Pročitajte i..
GPP Osijek: Uskoro nove cijene karata
GPP - novi cjenik [2015.]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65808
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2015. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još Facebook komentara:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2015. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dignite još cijenu, biće ljudi zdraviji kad prošetaju koji kilometar Smile

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2015. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda u svibnju slijedi još jedno poskupljenje jer će se smanjiti broj putnika pa tako i prihodi. Sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TwistedOnly
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2015. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

đapić je dok je bio na vlasti poskupio najam gradskih stanova, sada je poskupio gradski prijevoz! taj zaokruženi nakaznik bi trebao neko da ga bocne da se ispuše i odleti što dalje odavde, jer je pokazao da je 0 od čovjeka kao i vrkić! prave se svi blesavi, ne znaju ovo i ono, ali je zato vrkić znao sinu srediti vojnu mirovinu! a đapić je budala i to par ekselans! onakvo ponašanje i onakav stav, to je prevazišlo sve granice! vidio sam danas potpisivanje peticije za sniženje cijena karata, a ljudi samo prolaze kao da se ništa ne događa! SRAMOTA kako umire ovaj grad. jučer je bilo da je jedan od 12 znakova apokalipse loša lokalna uprava! pametnom dost.


Zadnja promjena: TwistedOnly; 16.02.2015. 15:45; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TwistedOnly
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2015. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TwistedOnly je napisao/la: ›
đapić je dok je bio na vlasti poskupio najam gradskih stanova, sada je poskupio gradski prijevoz! taj zaokruženi nakaznik bi trebao neko da ga bocne da se ispuše i odleti što dalje odavde, jer je pokazao da je 0 od čovjeka kao i vrkić! prave se svi blesavi, ne znaju ovo i ono, ali je zato vrkić znao sinu srediti vojnu mirovinu! a đapić je budala i to par ekselans! onakvo ponašanje i oanakav stav, to je prevazišlo sve granice! vidio sam danas potpisivanje peticije za sniženje cijena karata, a ljudi samo prolaze kao da se ništa ne događa! SRAMOTA kako umire ovaj grad. jučer je bilo da je jedan od 12 znakova apokalipse loša lokalna uprava! pametnom dost.


pajdo obriši mi ovu poruku, ne snalazim se baš... tek sam se danas registrirao i komentirao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2015. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TwistedOnly je napisao/la: ›
TwistedOnly je napisao/la: ›
đapić je dok je bio na vlasti poskupio najam gradskih stanova, sada je poskupio gradski prijevoz! taj zaokruženi nakaznik bi trebao neko da ga bocne da se ispuše i odleti što dalje odavde, jer je pokazao da je 0 od čovjeka kao i vrkić! prave se svi blesavi, ne znaju ovo i ono, ali je zato vrkić znao sinu srediti vojnu mirovinu! a đapić je budala i to par ekselans! onakvo ponašanje i oanakav stav, to je prevazišlo sve granice! vidio sam danas potpisivanje peticije za sniženje cijena karata, a ljudi samo prolaze kao da se ništa ne događa! SRAMOTA kako umire ovaj grad. jučer je bilo da je jedan od 12 znakova apokalipse loša lokalna uprava! pametnom dost.


pajdo obriši mi ovu poruku, ne snalazim se baš... tek sam se danas registrirao i komentirao.

Nema brisanja na ovoj temi...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TwistedOnly
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2015. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
TwistedOnly je napisao/la: ›
TwistedOnly je napisao/la: ›
đapić je dok je bio na vlasti poskupio najam gradskih stanova, sada je poskupio gradski prijevoz! taj zaokruženi nakaznik bi trebao neko da ga bocne da se ispuše i odleti što dalje odavde, jer je pokazao da je 0 od čovjeka kao i vrkić! prave se svi blesavi, ne znaju ovo i ono, ali je zato vrkić znao sinu srediti vojnu mirovinu! a đapić je budala i to par ekselans! onakvo ponašanje i oanakav stav, to je prevazišlo sve granice! vidio sam danas potpisivanje peticije za sniženje cijena karata, a ljudi samo prolaze kao da se ništa ne događa! SRAMOTA kako umire ovaj grad. jučer je bilo da je jedan od 12 znakova apokalipse loša lokalna uprava! pametnom dost.


pajdo obriši mi ovu poruku, ne snalazim se baš... tek sam se danas registrirao i komentirao.

Nema brisanja na ovoj temi...


ma htio sam urediti poruku i izbacim istu. katastrofa:-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gladnikruha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.02.2015. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TwistedOnly je napisao/la: ›
đapić je dok je bio na vlasti poskupio najam gradskih stanova, sada je poskupio gradski prijevoz! taj zaokruženi nakaznik bi trebao neko da ga bocne da se ispuše i odleti što dalje odavde, jer je pokazao da je 0 od čovjeka kao i vrkić! prave se svi blesavi, ne znaju ovo i ono, ali je zato vrkić znao sinu srediti vojnu mirovinu! a đapić je budala i to par ekselans! onakvo ponašanje i onakav stav, to je prevazišlo sve granice! vidio sam danas potpisivanje peticije za sniženje cijena karata, a ljudi samo prolaze kao da se ništa ne događa! SRAMOTA kako umire ovaj grad. jučer je bilo da je jedan od 12 znakova apokalipse loša lokalna uprava! pametnom dost.


Al veš-mašina bivši gradonačelnik je bio bajan...bacio 500 000 kn za njofrin spomenik...Koliko se radnih mjesta moglo napraviti...

_________________
Ako još ima pravde, tada se nemam čega bojati. Ako je nema, znači da se boje oni koje hoće moju glavu.
Georges Danton
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Znanstveni novak
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2015. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebo te zivot, da oni u tom GPP-u ne mogu posloziti tu firmu, monopolist na prijevoz u 4. gradu po velicini u drzavi i gube pare iz godine u godinu. Cijene prijevoza, pogotovo kada se uzme zivotni standard, visoka nezaposlenost, i relativno male udaljenosti, su previsoke. Jebote u NY-u platis nekih 12 kn pa se mozes voziti i vise od 2 sata u jednom smjeru, a u ovoj prciji placas 8kn da se provozas 10, max. 15-20 min. *

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: