Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Meet&Greet sa Maite Perroni u Hrvatskoj

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maitepb
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2015. 12:01 
Naslov:  Meet&Greet sa Maite Perroni u Hrvatskoj
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OBAVIJEST!
HRVATSKA, SRBIJA, BOSNA I HERCEGOVINA!

Maite je na intervjuu jučer rekla kako ima u planu posjetiti Hrvatsku, Grčku, Španjolsku...
Međutim ... od pouzdanih izvora (nemojte me ispitivati, jer necu reci otkud mi to, za sada mora ostati tajna dok ne bude konkretnih informacija)
saznala sam da možemo dovesti Maite Perroni u Hrvatsku i napraviti konvcenciju ne samo sa fanovima odavde, nego da nam se priduže i fanovi iz Srbije, BiH pa sam čak dobila obvezu kontaktirati i fanove iz Grčke i Rumunjske kako bi se svi skupili u Hrvatskoj i prisustvovali događaju - odnosno konveciji Maite Perroni sa fanovima.
Konvencija ili kako mi ovdje to zovemo Meet&Greet sa Maite Perroni uključuje;
- postavljanje pitanja Maite na koja ona odgovara
- pričanje sa njom, znaci pojedinačno
- fotografiranje
- potpisivanje autograma
- darivanje
- zajedničko pjevanje Maite i fanova uz pratnju gitare. grin emoticon
Nažalost, koncerta za sada neće ali i nemoze biti jer su naše zemlje u krizi, neki vise neki i manje i jednostavno naši organizatori ne žele preuzeti toliki rizik da na kraju ne ispadne očekivano, odnosno da se puno uloži, a nista se ne dobije. I zato nemojte biti napadni i nezadovoljni sa samo Meet&Greetom kojim dobivamo vise po jeftinijoj cijeni.
Molim vas fanove od Maite Perroni, Dulce Marie, Anahí iz Hrvatske, Srbije, Bosne i Hercegovine da se odazovu i da skupa ostvarimo zajednički san.
Sada je u pitanje Maite Perroni, a za nekoliko mjeseci može biti Dulce Maria.
Bilo bi lijepo kada bi se naše susjedne zemlje odazvale potpisujući peticiju koju smo napravili kao što fanovi iz Grčke žele doći čak u Hrvatsku kako bi upoznali Maite Perroni
Trebamo potporu vas svih ..
Imate dovoljno vremena da sakupite novce ukoliko želite i možete prisustvovati događaju. Od pouzdanih izvora dobila sam informaciju da bi se konvencija održala najverovatnije krajem godine ili početkom iduće godine, ODMAH u 1. mjesecu dok nam traju praznici.
Cijena je za 200 ljudi 700 kuna, no ukoliko nas bude vise vjerujem da bi mogla pasti na 500 kuna. Imate dovoljno vremena kako bi počeli skupljati novce
I što je najbolje, možemo uplatiti novce preko paypala, znači karticom, funkcionalnije je pouzdanije.
Ne smijem bit previse detaljna i ovo je već previse sto sam rekla, ali mislim da se necu pokajati jer vjerujem da ćete se probuditi i ostvariti s nama nemoguće.
Nije bitno jeste li iz Srbije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, ukoliko biste željeli ili već znate da biste mogli prisustvovati na Meet&Greet sa Maite Perroni u Hrvatskoj potpišite ovu peticiju;
http://www.ipetitions.com/petition/zelimo-maite-perroni-u-hrvatskoj-convivencia

sve što trebate napraviti da se prijavite, odnosno - SIGN IN i možete se ulogirati preko facebooka, međutim ukoliko imate fan klubove za profile kao npr. Perronitos desde Croacia, molila bih vas da se ipak ne ulogirate putem facebooka jer takve potpise odbijaju, potrebno je napisati svoje pravo ime i prezime i državu
Ukoliko imate profil sa svojim identitetom možete se ulogirati putem facebooka.
Potvrdite i gotovo!

MOŽETE KONTAKTIRATI Bravo.rs Cool Teen, OK i koje god časopise za koje mislite da i nam pomogli u prikupljanju zainteresiranih za ovaj važan događaj.

OVO JE IZUZETNA PRILIKA DRAGI MOJI BUNTOVNICI.
Ako mogu i žele doći oni iz Grčke možemo i mi iz bilo kojeg djela Hrvatske i naših susjednih zemalja.

I NAJVAŽNIJA OBAVIJEST; ukoliko uspijemo skupiti dovoljan broj osoba, Meet&Greet bio bi organiziran u ZAGREBU!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: