Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Radovi na projektu Vodovod Osijek zaustavljeni zbog hladnoće; rokovi će se ipak ispoštovati

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65958
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2015. 9:43 
Naslov:  Radovi na projektu Vodovod Osijek zaustavljeni zbog hladnoće; rokovi će se ipak ispoštovati
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radovi na nedavno započetom projektu Vodovod Osijek privremeno su zaustavljeni krajem prošle godine zbog izrazitog zahlađenja i snježnih padalina.

Da podsjetimo, radovi u sklopu realizacije 72 milijuna eura vrijednog Projekta “Osijek”, odnosno gradnje novog i rekonstrukcije dijela postojećeg sjevernog kolektora, započeli su ove jeseni na osječkoj promenadi i obuhvaćaju dvije dionice, osam i devet. Dionica osam proteže se od spomenika Pablu Picassu do cestovnog mosta prema Baranji, a dionica 9 od spomenika Picassu do nekadašnje Bijele lađe.

Predviđeni rok za dovršetak ovih dionica je 1. ožujka ove godine. Lijepo vrijeme ove jeseni i početkom zime išlo je na ruku djelanicima Vodovoda i dobar dio posla već je napravljen, no u ovom trenutku strojevi stoje zbog hladnoće. Zbog toga su krenule glasine kako će dovršetak radova kasniti, no u Vodovodu Osijek odbacuju takve „ćakule“ i tvrde kako nema razloga za brigu.

Naime, djelatnici Vodovoda uoči ovog zahlađenja bili su čak premašili predviđenu dinamiku radova, a hladna zima je ukalkulirana u procjenu roka. Stoga nema nikakvog pomicanja rokova, radovi će se nastaviti možda već ovih dana jer se očekuje proljepšavanje i zatopljavanje i sigurni su kako će posao biti dovršen do 1. ožujka kako je i planirano. Na zadovoljstvo vlasnika kafića uz promenadu i njihovih gostiju koji od proljeća žele kafenisati na vanjskim terasama...



Tekst: M.M./Osijek031.com

Pročitajte i..
U rujnu napokon započinju radovi na Projektu Osijek
Prvog dana EU odobreni 72 milijuna eura vrijedni projekti Vodovoda Osijek!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2015. 6:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa valjda je netko pri postavljanju rokova uzeo u obzir moguće zahlađenje?! Ili možda nije...

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2015. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la: ›
Pa valjda je netko pri postavljanju rokova uzeo u obzir moguće zahlađenje?! Ili možda nije...

pa to je previše faktora... za nekoga tko ima diplomu iz doboja Smile

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2015. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
PreacheR je napisao/la: ›
Pa valjda je netko pri postavljanju rokova uzeo u obzir moguće zahlađenje?! Ili možda nije...

pa to je previše faktora... za nekoga tko ima diplomu iz doboja Smile

Kum donio diplomu za krštenje.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: