Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jučer je u promet pušten pješački most u Josipovcu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66068
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2014. 9:06 
Naslov:  Jučer je u promet pušten pješački most u Josipovcu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon dvogodišnjeg projektiranja i građenja u promet je pušten pješački most preko Poganovačko-kravičkog kanala u Josipovcu.

Most, dug 21 metar, projektirao je Željko Kovačević koji je ujedno i predsjednik Vijeća Mjesnog odbora Josipovac. Prilikom otvorenja istaknuo je kako je grad Osijek u tu investiciju uložio 800 tisuća kuna te dodatnih 200 tisuća za izmještanje vodovodnih cijevi. U Osnovnu školu Josipovac trenutačno je upisano 142 djece i njima će most najviše značiti s obzirom na to da je povećana sigurnost u prometu. Na današnjem otvorenju, na kojem je bio i gradonačelnik Ivan Vrkić sa suradnicima, istaknuto je kako je grad uložio oko 400 tisuća kuna u školsku zgradu kako bi se omogućila jednosmjenska nastava, a najavljeno je kako bi uskoro u toj školi mogao biti organiziran i dnevni boravak za djecu.





Gradonačelnik Vrkić spomenuo je kako bi u Josipovcu uskoro trebao proraditi i poštanski ured i to u novoj zgradi Hrvatskoga doma, no još uvijek se dogovara način financiranja službe sigurnosti.





Tekst i foto: Davor Lončarić/Radio Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2014. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakav spektakl! Kao da su otvorili Golden gate, a ne nekakvu ćuprijicu.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cadis1
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2014. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još jedan projekt bivšeg gradonačelnika bubala koji je trebao biti otvoren prije godinu dana ali su ga hdz i kovačević zbog odugovlačenja projektiranja tempirano otvorili pred mjesne izbore

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.12.2014. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko sam ja primjetio, taj most je u funkciji vec sigurno mjesec dana, s tim da se prije privodenja radova kraju odugovlacilo sa zavsravanjem istog i sjecam se da sam pomislio kako sto posto cekaju neke izbore pa da ga otvore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.12.2014. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovakve ćuprijice otvori osoblje mjesne zajednice , gradonačelnik otvara nekakav poslovni objekt . Dakle nekim slučajem da se desio nekakav pogon za proizvodnju nekakvo rad. mjesto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: