Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



kako reći curi, dečku, da izgubi koji kilogram

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2006. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmmmm.... mislim da se situacija zadnjih desetljeća polako okreće. žene sve više drže do sebe, a mnogi frajeri sve manje. brdo puta vidim super zgodnu curu s nekim proćelavim, bucmastim likom, koji ne liči ni na šta (ne pišite mi sad kako on sigurno ima para, jer ne padaju baš sve žene na lovu Wink ). pogledajte malo mlade mame od 30, 40 godina... mnoge izgledaju kao zmajevi, dok se isto može reći za puno manje muževa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2006. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
hmmmmm.... mislim da se situacija zadnjih desetljeća polako okreće. žene sve više drže do sebe, a mnogi frajeri sve manje. brdo puta vidim super zgodnu curu s nekim proćelavim, bucmastim likom, koji ne liči ni na šta (ne pišite mi sad kako on sigurno ima para, jer ne padaju baš sve žene na lovu Wink ). pogledajte malo mlade mame od 30, 40 godina... mnoge izgledaju kao zmajevi, dok se isto može reći za puno manje muževa.


zato i ima toliko puno razvoda... Smile

treabaju se naci alfa&alfa i nema problema... ili su takve dvije osobe.. kako da kazem pre 'jake' da bi bile skupa.. hmm.. mozda je to razlog..

hmm... interesantna teza..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2006. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
hmmmmm.... mislim da se situacija zadnjih desetljeća polako okreće. žene sve više drže do sebe, a mnogi frajeri sve manje. brdo puta vidim super zgodnu curu s nekim proćelavim, bucmastim likom, koji ne liči ni na šta (ne pišite mi sad kako on sigurno ima para, jer ne padaju baš sve žene na lovu Wink ). pogledajte malo mlade mame od 30, 40 godina... mnoge izgledaju kao zmajevi, dok se isto može reći za puno manje muževa.


zato i ima toliko puno razvoda... Smile

treabaju se naci alfa&alfa i nema problema... ili su takve dvije osobe.. kako da kazem pre 'jake' da bi bile skupa.. hmm.. mozda je to razlog..

hmm... interesantna teza..

alfa je više karakterna, a ja sam pisala o fizičkim osobinama. iako se i po tom pitanju slažem s tobom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2006. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
hmmmmm.... mislim da se situacija zadnjih desetljeća polako okreće. žene sve više drže do sebe, a mnogi frajeri sve manje. brdo puta vidim super zgodnu curu s nekim proćelavim, bucmastim likom, koji ne liči ni na šta (ne pišite mi sad kako on sigurno ima para, jer ne padaju baš sve žene na lovu Wink ). pogledajte malo mlade mame od 30, 40 godina... mnoge izgledaju kao zmajevi, dok se isto može reći za puno manje muževa.


Djelomicna istina...
To sto zene sve vise drze do sebe bih nazvao face-liftingom. Sto zapravo vecina radi? Packa se kremicama ide na wellnes tretmane i sto sve ne sakrivajuci mane na svom tijelu umjesto da se pozabave uzrokom nastajanja istih.

Kada setam gradom sve sijeva od dobrih guzica. Kada dodje ljeto i kupanje...sve sijeva od celulita ko na nekoj veleprodaji. Tko zna i umije sa sminkom i odjecom moze poprilicno popraviti dojam.

No istina je da puno vise ima zgodnih zena u 40tima nego muskaraca. Zalosno je to za muskarce jer zapravo u nekim realnim okvirima izgleda nije tesko biti zgodan. Isto tako niti curama dok su mlade...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2006. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
alfa je više karakterna, a ja sam pisala o fizičkim osobinama. iako se i po tom pitanju slažem s tobom.


Pa da, izgleda je vise subjkektivna kategorija.. iako postoje osobe za koje ce rijetki reci da je 'gadna' Smile

anyway, znaci slazes se da ce takvim osobama bit sve5, il da ce se poklati zbog slicnog/jakog karaktera ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2006. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›
darkmark je napisao/la: ›
Zelite li i vi reci curi da bi trebala izgubiti koji kilogram, ali je ne zelite povrijedit..bla bla ili sl.


a kako to mislis reci nekome da je po tvojoj definiciji debel, a da tu osobu pritom ne povrijedis...sorry ali ova gore izjava ti je smjesna

sto se tice naslova "kako natjerati curu da smršavi"
da ponovim "natjerati"
to si sigurno mislio na robovlasnički sistem koji u današnje doba ne pali

ne kontam te nikako...dali si mozda duze vrijeme s curom pa se ona udebljala dok je s tobom...mislim ako je to istina da si duze vrijeme s njom i da ne znas kako razgovarati s njom...pa to je onda tuzno...na tvom mjestu bi se onda zapitao kuda vodi takva veza

ako si krace vrijeme s njom...znaci ona je takva bila kad si kretao s njom...pa koji si kurac onda uopce krenuo s njom ako ju smatras debelom i ako ti se ne svida

treca stvar: ako ju volis i ako ju cjenis onda ti ne bi trebala smetati njena kilaža (pogotovo ako je to samo par kila)...a ako ti je samo do njenog fizičkog izgleda onda se fino prošetaj gradom s vagom pa si nađi jednu po mjeri

sve u svemu ne vidim veliku korist od otvaranja ove teme jer tu se nema šta za raspravljati, jer ako ti ne znas sto treba uciniti onda ti nitko ne moze pomoci...ipak je to tvoja djevojka

a naslov teme promjeni jer je ono "natjerati" u svakom pogledu uvredljivo za oba spola


Pa nemoj mi prodavat sad te moralne spike i td.Evo promjenit cu naslov jer nisam znao da su neki ljudi na forumu tako uvredljivi ...a i druga stvar...ima recimo super zgodnih cura koje su glupe ko noć ,a i ovih manje zgodnih koje su jako pametne i ispravne...da se razumijemo jednu stvar....ja volim svoju curu i nebi bio s njom da mi kao osoba neodgovara...,ali isto tako koliko smo mi muški puta zaželjeli da nam cura izgleda ovako, da nam cura izgleda onako....pa kontaš naslov nije robovlasnički nego mije prvi pao na pamet ..da sam znao da ce neke doticni ovdje uvrijedit dfinitino ga nebi napisao ovako...druga stvar...napiši kako se mjenja jer sam evo pokušao pa se baš nesnalazim...i de mi objasni šta bih ja to trebao učinit??Koliki ljud su odlucili smršavit zato jer su znali da ce se i sami osjecat bolje....I de molim te ti si tu mene osudio na smrt zbog ove teme...pa baš zbog toga što curi nemožeš reć to u lice sam otvorio ovu temu...a i iz naslova si moga shvatit da je to tema sa dobrom namjerom...ja kad mi se netko svidi kao osoba onda mi je ona zakon, a ako mogu utjecat na nju na ljep nacin da recimo igubi koji kilogram ok...,ali ja sigurno necu propast zbog toga...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2006. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne govorim o "dobrom" izgledu pod tonom pudera, make-upa i nakon liftinga, odnosno na štiklama od 12 cm... govorim o ženama koje se dobrano znoje u aerobic dvoranama i fitnessima, koje trče ili rolaju po promenadi i na brojne druge zdrave načine paze na svoj izgled.. a ima ih jako puno i sve više.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.12.2006. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la: ›
ja volim svoju curu i nebi bio s njom da mi kao osoba neodgovara...,ali isto tako koliko smo mi muški puta zaželjeli da nam cura izgleda ovako, da nam cura izgleda onako...

A kako bi tebi bilo da tvoja cura poželi da si višlji/niži, deblji/mršaviji, da imaš drugu boju očiju, tjera te da nosiš leće u boji, da bojaš kosu jer je oduvijek željela dečka s plavom kosom i misli kako bi ti baš krasno stajala ta boja, da nosiš uloške u cipelama kako bi bio višlji, da nosiš tupe jer si počeo ćelaviti i da puštaš kosu jer smatra kako imaš malo klempave uši??? Kako bi se ti osjećao da te ne može prihvatiti takvog kakvog jesi? Moj savjet - ako ti je cura super, ako vam je dobro zajedno i ako želiš biti s njom u vezi, trebaš joj svakodnevno govoriti kako je divno i krasno biće i kako si sretnik što je ona uopće s tobom. To pali, a ne savjeti o mršavljenju.
darkmark je napisao/la: ›
...i de mi objasni šta bih ja to trebao učinit??Koliki ljud su odlucili smršavit zato jer su znali da ce se i sami osjecat bolje....

Sam si rekao - ti su ljudi smršavili jer su sami tako odlučili, jer su znali da će se osjećati bolje. Ako tvojoj curi ne smeta par kila više, tko si ti da joj kažeš kako treba smršaviti? Ako ona pak sama odluči ići na dijetu, tek joj tada možeš pomoći i podržavati ju, a ne joj nametati svoje mišljenje.
Btw, no hard feelings - ovo je samo mišljenje jedne cure koja bi zavrnula vratom svom dečku da joj i spomene riječi poput viška kila, mršavljenja i dijeta. A mislim da bi se i mnoge moje legice složile sa mnom. Stoga, čuvaj se cura!!!

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2006. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
darkmark je napisao/la: ›
ja volim svoju curu i nebi bio s njom da mi kao osoba neodgovara...,ali isto tako koliko smo mi muški puta zaželjeli da nam cura izgleda ovako, da nam cura izgleda onako...

A kako bi tebi bilo da tvoja cura poželi da si višlji/niži, deblji/mršaviji, da imaš drugu boju očiju, tjera te da nosiš leće u boji, da bojaš kosu jer je oduvijek željela dečka s plavom kosom i misli kako bi ti baš krasno stajala ta boja, da nosiš uloške u cipelama kako bi bio višlji, da nosiš tupe jer si počeo ćelaviti i da puštaš kosu jer smatra kako imaš malo klempave uši??? Kako bi se ti osjećao da te ne može prihvatiti takvog kakvog jesi? Moj savjet - ako ti je cura super, ako vam je dobro zajedno i ako želiš biti s njom u vezi, trebaš joj svakodnevno govoriti kako je divno i krasno biće i kako si sretnik što je ona uopće s tobom. To pali, a ne savjeti o mršavljenju.
darkmark je napisao/la: ›
...i de mi objasni šta bih ja to trebao učinit??Koliki ljud su odlucili smršavit zato jer su znali da ce se i sami osjecat bolje....

Sam si rekao - ti su ljudi smršavili jer su sami tako odlučili, jer su znali da će se osjećati bolje. Ako tvojoj curi ne smeta par kila više, tko si ti da joj kažeš kako treba smršaviti? Ako ona pak sama odluči ići na dijetu, tek joj tada možeš pomoći i podržavati ju, a ne joj nametati svoje mišljenje.
Btw, no hard feelings - ovo je samo mišljenje jedne cure koja bi zavrnula vratom svom dečku da joj i spomene riječi poput viška kila, mršavljenja i dijeta. A mislim da bi se i mnoge moje legice složile sa mnom. Stoga, čuvaj se cura!!!


vi ste previše osjetljive na to pitanje pa je za to i otvorena ova rapsrava....druga stvar neka mi netko napiše kako se mjenja NASLOV TEME jer ću popizdit ...pa da i cure mogu pisat "kako reć svom dečku da smršavi" by the way ...to je čisto stvar psihologije i ničeg drugog (žena koja izgleda dobro...i nije debela svakako će se osjećat bolje nego debela....a i ona koja je debela ,ako joj je imalo stalo do svog izgleda će napravit nešto da se ojeća bolje),al neki ljudi to nemogu ,ili nezele, a ja nisam rekao da ih zbog toga treba osudjivat...nego ih probat navest da nesto poduzmu i pomoć im....ajde mi odgovori na jedno pitanje...zaštoooooooo nisuuuuuuuu debeeeeeeeeleeeee ženeeeeeee u moooooooodiiiiiiiiiiii nego mršaveeeeeeeeeee, i zaštooooooooo će to uvijekkkkkkkkk tako bit??????????????I zašto ti mene smtraš kreteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenom koji je ovisan samo o tjelesnom izgledu??????p.s. zašto je pretilost problem....a ne samo neka stvar o kojoj se priča eto tako....druga stvar zašto se onda toliko trudite izgledat dboro....i zgodno...pa ipak ste vi ljepši spol....Ja tu nisam došao nikog vrijeđat i td nego sam iznosim svoje razmišljanje.....kao što sam napisao ova tema je s dobrom namjerom napisana, ali neki to krivo shvaćaju....

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2006. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

druga stvar...ako imalo poznaš mušku psihologiju onda ćeš shvatit i sve ostalo....pa i bože moj zato ste vi tu žene da se sa muškarcima svađate što ja smatram totalno normalnim ...Smile)))))p.s. svašta padne i na naš račun tako da ni vi niste "nevine"....no hard feelings for all girls...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.12.2006. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj, jedno je moda, a jedno je zdravlje. Svakako, ako je tvoja djevojka pretila i ako se bojiš za njeno zdravlje, onda porazgovaraj s njom i oslanjaj se isključivo na temu zdravlja, a ne na izgled. A moda se mijenja svako malo - nisu tako davno bile debele žene u modi. Još u '60-ima se držaloo da su niže žene s pravim oblinama seks bombe (sjeti se miss Monroe). No, onda je došla manekenka Twiggy i promijenila modu. Tko kaže da uskoro neće doći jedna Chubby i opet promijeniti modu.
U modi nije mršavo, u modi je ZDRAVO i SRETNO i ZALJUBLJENO! A ako misliš da su manekenke u modi - onda se varaš. One su tu kao malo bolje vješalice - moraju biti što mršavije kako bi istaknule odjeću.
Osim toga, anoreksija nije u modi, kao ni bulimija. Budi sretan što imaš curu neopterećenu izgledom, a ne iskomplekiranu mršavicu koja doručkuje list salate i cijeli dan uzdiše kako je debela...

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2006. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
tonya je napisao/la: ›
Čuj, jedno je moda, a jedno je zdravlje. Svakako, ako je tvoja djevojka pretila i ako se bojiš za njeno zdravlje, onda porazgovaraj s njom i oslanjaj se isključivo na temu zdravlja, a ne na izgled. A moda se mijenja svako malo - nisu tako davno bile debele žene u modi. Još u '60-ima se držaloo da su niže žene s pravim oblinama seks bombe (sjeti se miss Monroe). No, onda je došla manekenka Twiggy i promijenila modu. Tko kaže da uskoro neće doći jedna Chubby i opet promijeniti modu.
U modi nije mršavo, u modi je ZDRAVO i SRETNO i ZALJUBLJENO! A ako misliš da su manekenke u modi - onda se varaš. One su tu kao malo bolje vješalice - moraju biti što mršavije kako bi istaknule odjeću.
Osim toga, anoreksija nije u modi, kao ni bulimija. Budi sretan što imaš curu neopterećenu izgledom, a ne iskomplekiranu mršavicu koja doručkuje list salate i cijeli dan uzdiše kako je debela...


pričaš gluposti


pa slažem se .... ja sam pričao o razmišljanju općenito ,a ne o mojoj curi....iz tog konteksta sam ti probao objasnit zašto ova tema i td. ,ali ti opet pokazuješ kako si(ste) osjetljive na to pitanje....

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2006. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: › ono što me smeta je ilustracija te teze kroz koju su žene opisane s nemalom dozom omalovažavanja.
a to ovih dana nije jedini takav tekst na ovom forumu. zato kažem ohanite malo, jer kad ste već tako dobri poznavatelji ženske psihe onda znate i kako smo zajebane kad se nadurimo. Smile


Ti mora da nemas PMS ovih dana ;-)

Mislim da ne bi bilo lose da zene nose nekakvu trakicu na ruci kad imaju PMS... ne zato da ljudi bjeze od njih na ulici, nedajboze, nego da okolina ima vise razumijevanja prema njima tih par dana u mjesecu... ;-)

daniel-202 je napisao/la: › pričaš gluposti


Smijes ti i neki argument dati... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2006. 7:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
ne govorim o "dobrom" izgledu pod tonom pudera, make-upa i nakon liftinga, odnosno na štiklama od 12 cm... govorim o ženama koje se dobrano znoje u aerobic dvoranama i fitnessima, koje trče ili rolaju po promenadi i na brojne druge zdrave načine paze na svoj izgled.. a ima ih jako puno i sve više.


Istina.... Zato cu ja na proljece kupit role i odmarat oci Smile

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2006. 7:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Istina.... Zato cu ja na proljece kupit role i odmarat oci Smile


Nemoj trošiti lovu na role, dovoljno je da sjedeš na terasu restorana Copacabana. Smile

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: