Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



kako reći curi, dečku, da izgubi koji kilogram

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
darkmark je napisao/la: ›
dobro ajde da preciziram...covijek koji je visok 170cm trebao bi imati 70 kila--idealna tezina..nema tu previse plus, minus


Bas bih volio vidjeti tvoj mrak figuru Smile
BTW bitan je body fat. To sto ti imas 70 na 170 moze znaciti da izgledas ocajno i jebeno dobro.
Nekako mi se cini da je ono prvo Smile


cekaj esi ti glup ili sta?...ajde procitaj postove iznad pa onda pisi...tko je napisao da ja imam mrak figuru?Ja sam rekao da nisam ni atleta niti sam nabildan ili sl.Govorim samo o tezini, a ne o definicji tjela...btw ova tema nije o meni , e jebes mi sve...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2006. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolje je zamloiti njenu najbolju prijateljicu da joj kaže da se udebljala... najsigurnije ;D

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
al odmjeravanje drugih cura u društvu vlastite.... Ne, ne i ne!


Ja se ne pravim finjak. To svaki muskarac radi. Nema razloga da glumatam. Jedno je diskretno pogledati, a drugo zujiti ko kreten. Ako vidim nekog napucanog bajokana...bome ga takodjer osacujem Smile

Poppy je napisao/la: ›
btw, šta misliš zašto ja idem u teretanu?! Wink


XXL VIC?
Sto ja znam, netko iz nekog razloga ide u teretanu.
Doduse ima jedna cura koja bas dolazi guzu raditi...gadno za gledat... nesto prejebeno...
U svakom slucaju ako dolazis tamo skakukati vjerovatno te znam....

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2006. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la: ›
cekaj esi ti glup ili sta?...ajde procitaj postove iznad pa onda pisi...tko je napisao da ja imam mrak figuru?Ja sam rekao da nisam ni atleta niti sam nabildan ili sl.Govorim samo o tezini, a ne o definicji tjela...btw ova tema nije o meni , e jebes mi sve...


Jel se ja sad trebam spominjati tvoju majchicu?
Sve sto sam ti htio reci jest da sa time kako si ti sebi opisao po BMI vjerovatno nisi niti blizu idealnoj tezini.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cekaj molim te....ajde odi na moj profil pa pogledaj moj spol....i druga stvar u temi se radi o curama i njihovj tezini ako cemo vec tako....pa koji kurac onda pises o meni...i drugi put ti govorim da li je tema o meni ili nekom drugom????...a sto se tice majchice bolje je nemoj spominjat...otvori topic muska idealna tezina i definicja pa kad ja tamo napisem koliko imam kila onda napisi sta mislis o toj kilazi na tu visinu i td...p.s. ja uopce nisam sebe opisivao nego sam dao primjer 70 kila - na 170 cm

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ženska_glava je napisao/la: ›
najbolje je zamloiti njenu najbolju prijateljicu da joj kaže da se udebljala... najsigurnije ;D


e vidis vo ti je jako dobra fora...samo sto moram provjerit da i prijateljica nepopizdi na mene pa da nedobijem od obje po pegli

znas ono da nebi bilo poslje ....onaj tvoj kreten govori da si se udebljala....Smile)

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2006. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A da probate ovako nekako; 'Ti si meni najzgodnija, al da si samo malo mršavija ne bi ti nitko mogao odolit'? Ne?! Ah...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
A da probate ovako nekako; 'Ti si meni najzgodnija, al da si samo malo mršavija ne bi ti nitko mogao odolit'? Ne?! Ah...


He pa poppy tesko ba tesko...mozda bez toga malo mrsavija...inace cipleom u glavu

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2006. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
A da probate ovako nekako; 'Ti si meni najzgodnija, al da si samo malo mršavija ne bi ti nitko mogao odolit'? Ne?! Ah...


He pa poppy tesko ba tesko...mozda bez toga malo mrsavija...inace cipleom u glavu


E da sam ja svakog ko mi je rekao da se trebam udebljat klepila cipelom po glavi, davno bi već bosa odala... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
darkmark je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
A da probate ovako nekako; 'Ti si meni najzgodnija, al da si samo malo mršavija ne bi ti nitko mogao odolit'? Ne?! Ah...


He pa poppy tesko ba tesko...mozda bez toga malo mrsavija...inace cipleom u glavu


E da sam ja svakog ko mi je rekao da se trebam udebljat klepila cipelom po glavi, davno bi već bosa odala... Smile


hehe svaka ti cast:)))

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2006. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la: ›
cekaj molim te....ajde odi na moj profil pa pogledaj moj spol....i druga stvar u temi se radi o curama i njihovj tezini ako cemo vec tako....pa koji kurac onda pises o meni...i drugi put ti govorim da li je tema o meni ili nekom drugom????...


"pa evo bez preserancije imam idealno kila...ali naravno da nisam atleta...izgledam mršavo za toliko kila koliko imam...mislim ako cemo gledat moje pitanje nebih ga smio ni postavit jer sam daleko od nekog frajera sa 5 zvjezdica... "

Ako su tema cure...zasto si se osjetio pozvanim pisati o sebi? Shodno tomu onda mogu i ja komentirati tvoj feminem figuru...

darkmark je napisao/la: ›
a sto se tice majchice bolje je nemoj spominjat...


Bez brige necu se spustati na tvoju razinu vrijedjanja.

darkmark je napisao/la: ›
otvori topic muska idealna tezina i definicja pa kad ja tamo napisem koliko imam kila onda napisi sta mislis o toj kilazi na tu visinu i td...p.s. ja uopce nisam sebe opisivao nego sam dao primjer 70 kila - na 170 cm


Nema potrebe, vec si se opisao.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2006. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
E da sam ja svakog ko mi je rekao da se trebam udebljat klepila cipelom po glavi, davno bi već bosa odala... Smile


Trebas se udebljat Razz

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
darkmark je napisao/la: ›
cekaj molim te....ajde odi na moj profil pa pogledaj moj spol....i druga stvar u temi se radi o curama i njihovj tezini ako cemo vec tako....pa koji kurac onda pises o meni...i drugi put ti govorim da li je tema o meni ili nekom drugom????...


"pa evo bez preserancije imam idealno kila...ali naravno da nisam atleta...izgledam mršavo za toliko kila koliko imam...mislim ako cemo gledat moje pitanje nebih ga smio ni postavit jer sam daleko od nekog frajera sa 5 zvjezdica... "

Ako su tema cure...zasto si se osjetio pozvanim pisati o sebi? Shodno tomu onda mogu i ja komentirati tvoj feminem figuru...

darkmark je napisao/la: ›
a sto se tice majchice bolje je nemoj spominjat...


Bez brige necu se spustati na tvoju razinu vrijedjanja.

darkmark je napisao/la: ›
otvori topic muska idealna tezina i definicja pa kad ja tamo napisem koliko imam kila onda napisi sta mislis o toj kilazi na tu visinu i td...p.s. ja uopce nisam sebe opisivao nego sam dao primjer 70 kila - na 170 cm


Nema potrebe, vec si se opisao.


Vidi ...odi na 2 stranicu pa pogledaj što je danicaV napisla...evo citirat cu ti....pitanje upuceno meni - "ti si kao idealno gradjen?imas idealno kila i td?"I ja napisem da imam taman kila na svoju visinu..." i onda dodjes ti sa svojim postom i napises da sudeci po sve izgledam jadno(body fat i td).E sad mi objasni da li sam ja ikoga vrijedjao ovdje i zašto si s namjerom išao podjebavat?

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2006. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je najidealnije curu optužit za "Slučaj Selotejp" ili "GARAGE" i onda ona malu štrajkuje i izađe ko bombona.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Mislim da je najidealnije curu optužit za "Slučaj Selotejp" ili "GARAGE" i onda ona malu štrajkuje i izađe ko bombona.


jos jedan savjet za petaka:))

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: