Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kino Urania [04.-10.09.2014.] [nagradna igra je završena]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66143
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2014. 8:43 
Naslov:  Kino Urania [04.-10.09.2014.] [nagradna igra je završena]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bogate projekcije Kinematografa u Kinu Urania čekaju na vas.

U nastavku teksta dijelimo nekoliko ulaznica za filmove "Tragovi prošlosti", "Glavni kuhar" i "Zoran, moj nećak idiot".



Opis filmova:
Skriveno: 
Glavni kuhar- Chef

Što učiniti u situaciji kada smo zaposleni, ali nezadovoljni, kada bismo najradije dali otkaz i pronašli novi posao? U nama se javlja dilema kao i kod gotovo svake odluke: hoćemo krenuti novim putem ili zadržati financijsku sigurnost i posao kojeg ne volimo. U istoj se dilemi našao Carl Casper, glavni junak filma Glavni kuhar (Chef) koji ćete moći premijerno pogledati u kinu Urania od 4. rujna. Carl je glavni kuhar u uglednom losanđeleškom restoranu, koji odlučuje dati otkaz zbog neslaganja s vlasnikom. Odlučuje se otvori malu kuhinju na kotačima zajedno sa bivšom ženom, prijateljem i sinom te putovati Amerikom uveseljavajući ljude svojom hranom. Jon Favreau, u glavnoj ulozi i ulozi redatelja i scenarista, napravio je kvalitetnu i zabavnu laganu komediju punu kvalitetnih dijaloga i poznatih glumačkih lica poput Oliver Platta, Dustin Hoffmana, Sofia Vergare, Robert Downey Jr.-a i Scarlett Johansson. Ovaj film je namijenjen svim gurmanima i ljubiteljima dobre hrane. Film preporučamo pogledati uz opciju Early birds, koji će vam omogućiti da pogledate film i pojedete objed u restoranu Lumiere po cijeni od 45 kuna ukupno.

Tragovi prošlosti- The Railway Man
Film Tragovi prošlosti (The Railway Man) iz 2013. godine rađen je prema memoarima Erica Lomaxa, koji je film odobrio, ali je nažalost doživio samo početak snimanja. Eric je vojni časnik koji je poslan kao ratni zarobljenik u logor u Tajland. Tamo je prisiljen raditi na izgradnji zloglasne „Željeznice smrti" za vrijeme Drugog svjetskog rata. Nekoliko desetljeća kasnije, nakon što otkrije da je osoba zaslužna za njegovo mučenje još uvijek živa, započinje njegova osveta. Biografsku dramu odlikuje besprijekorna gluma posebice glavnih junaka koje portretiraju Colin Firth i Nicole Kidman. Film je snimljen prema književnom predlošku koji je postao svjetski bestseller.

Zoran, moj nećak idiot- Zoran, il mio nipote scemo
Komediju Zoran, moj nećak idiot (Zoran, il mio nipote scemo) kritičari nazivaju talijansko-slovenskom verzijom Kišnog čovjeka. Film je otvorio 11. Zagreb film festival, a dobio je i brojne nagrade i priznanja poput nagrade Venice Film Festivala 2013. godine. Upoznajte Paola – sredovječnog pijanca i hedonista koji iskorištava sve oko sebe. Nakon smrti njegove tete, Paolo mora preuzeti brigu o slovenskom rođaku - povučenom i nesigurnom tinejdžeru Zoranu s neobičnim talentom u igranju pikada. U početku ga se planira što prije riješiti, ali ubrzo promijeni mišljenje shvativši da bi ga mogao iskoristiti za zaradu na kladionici. Svakako vam preporučujemo da pogledate ovu melankoličnu komediju koja govori o prijateljstvu, obiteljskoj ljubavi i iskupljenju.



Nagradna igra
Portal Osijek031.com poklanja 3x1 ulaznicu za film "Tragovi prošlosti", 3x1 ulaznicu za film "Glavni kuhar" i 3x1 ulaznicu za film "Zoran, moj nećak idiot" vjernim korisnicima portala.

Sudjelovati možete:
1] ispunjavanjem obrasca ispod i klikom na gumb "Like" na vrhu ovog članka
2]u Facebook komentar, par centimetara ispod, upišite "Osijek031.com mi poklanja ulaznicu za film "Tragovi prošlosti"
ili
"Osijek031.com mi poklanja ulaznicu za film "Glavni kuhar"
ili
"Osijek031.com mi poklanja ulaznicu za film "Zoran, moj nećak idiot"
[bit će nam drago ako se prijavite na oba načina (povećavate mogućnost dobitka)!]


Nagradna igra je završena, a sretni dobitnici su:
"Tragovi prošlosti":
Sanja Kelava
Anita Bajić
Dražen Jurmanović


"Glavni kuhar":
Damir Šerfezi
Mirela Mišković
Ante Glavota


"Zoran, moj nećak idiot"
Vanessa Hojski
Danijela Jukić Žerjav
Mirko Andrić


Dobitnici će u roku 24 sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o preuzimanju nagrade. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Dobitnici čestitamo, a ostalima želimo više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: