Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO i VIDEO] OLJM 2014.: Dječaci nastupili trećeg dana OLJM-a [petak, dan #3]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65427
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2014. 2:59 
Naslov:  [FOTO i VIDEO] OLJM 2014.: Dječaci nastupili trećeg dana OLJM-a [petak, dan #3]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trećeg dana ovogodišnjeg 34. Osječkog ljeta mladih u organizaciji Studentskog zbora Sveučilišta J. J. Strossmayera, nastupili su Dječaci, te su svojim hitovima rasplesali i raspjevali brojnu publiku u šatoru u dvorištu Vege.

Također, jučer su studenati Umjetničke akadamije u Osijeku izložili svoju završnu izložbu.

Kako je bilo pogledajte u galeriji fotografija...

Galerija 031: Osječko ljeto mladih 2014.: Dječaci [petak, dan #3]
[Foto: Dino Spaić][06.06.2014. Dvorište Vege]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)








Najava 031: Osječko ljeto mladih OLJM 2014. [program]


Zadnja promjena: Redakcija 031; 07.06.2014. 14:03; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2014. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Išao sam na OLJM godinama prije nego je ova sadašnja ekipa koja to pohodi i rođena. Bilo je super no od kada je sve premješteno u dvorište ex Vege niti jednom nisam bez obzira tko svirao. jednostavno dobojnost prema tom prostoru i smisao zatvaranja u " 4 zida" me tjeraju dalje od te manifestacije. To je događaj za otvoreni prostor kao nekada ispred Školjke ili u Rupi na mjestu sadašnjeg Eurodoma ili bivšeg Radničkog. nitko me ne može uvjeriti da nema pogodnog mjesta u gradu gdje bi moglo kao u stara dobra vremena malo koncerta, malo kina na otvorenom tek da se sjetimo kako je to donesti dekicu i gomile kokica, koje pivo i dobro društvo. Koncerti, filmovi pod zvjezdama i razne radionice, pokoja predstava i to je to. Znam da se nema love no ako ima dobre organizatorske ekipe onda može se čuda napraviti i bez kinte samo malo treba mućnuti glavom. Dal' fejs generacija uopće i zna što je dobra zabave bez opijanja i uništavanja gdje god se stigne?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: