Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kina ponovno rade!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo pročitah, bit će premijere (dakle projekcije u četvrtak) bespla. Za sljedeća dva filma, a karte se daju pokupiti na blagajnama od srijede. Kupio nam i poklonio - HDZ Very Happy

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2006. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fala, ja ću svoje ulaznice radije platiti.

(p.s. otkud HDZ-u lova?)

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz naših džepova.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.11.2006. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima neka narodna kao ne vjeruj mu i da ti pivo daje ili tako nešto.
Mamicu im kako ih nije sramota, bolje da su te pare dali radnicima koji nisu tri mjeseca dobili plaću ili javnoj kuhinji. Jadan potez HDZ-a, bojkotujem današnje projekcije. Idem sutra u inat.
INATI SE SLAVONIJO!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma grozota. HDZ ovim potezom radi ono što je radio i uvijek. Našim novcem (poreznih obveznika) podupire nesposobnu upravu sve u cilju zamagljivanja stanja i jeftinih političkih bodova! Je*o im p*s m***r. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: › Ma grozota. HDZ ovim potezom radi ono što je radio i uvijek. Našim novcem (poreznih obveznika) podupire nesposobnu upravu sve u cilju zamagljivanja stanja i jeftinih političkih bodova! Je*o im p*s m***r. Smile

A evo na drugom topicu...
Bilke je napisao/la: › Yep, živa istina... A s kim se uspoređuju? S ostalima iz državnog sektora. To u stvari znači da mi iz privatnog moramo još više raditi da bi se mogao platiti njihov nerad. Je*o im pas m***r.

Bilke, mogao bi si ovo staviti u sig... Wink



A evo i par riječi o "Departed" - pogledao u srijedu - dooooobar film, priča je odlična, glumci na mjestu... sve u svemu, može Hollywood i dobre stvari iznjedriti...


Jedino su me malo živcirali prijevodi... npr. Varteks DiCaprio kaže "Am I the legitimate threat?" A briljantni prijevod "Je li to legalan prijedlog?" Glavom o zid

Ili - još bolje - na jednom vijencu na grobu piše "Heaven holds the faithful departed. Costello" a onim ispucanim slovima na traci piše "Nebo čuva vjerne. Pokojni Costello" Jooooj

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2006. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

42 je napisao/la: ›
Bilke je napisao/la: › Ma grozota. HDZ ovim potezom radi ono što je radio i uvijek. Našim novcem (poreznih obveznika) podupire nesposobnu upravu sve u cilju zamagljivanja stanja i jeftinih političkih bodova! Je*o im p*s m***r. Smile

A evo na drugom topicu...
Bilke je napisao/la: › Yep, živa istina... A s kim se uspoređuju? S ostalima iz državnog sektora. To u stvari znači da mi iz privatnog moramo još više raditi da bi se mogao platiti njihov nerad. Je*o im pas m***r.

Bilke, mogao bi si ovo staviti u sig... Wink



A evo i par riječi o "Departed" - pogledao u srijedu - dooooobar film, priča je odlična, glumci na mjestu... sve u svemu, može Hollywood i dobre stvari iznjedriti...


Jedino su me malo živcirali prijevodi... npr. Varteks DiCaprio kaže "Am I the legitimate threat?" A briljantni prijevod "Je li to legalan prijedlog?" Glavom o zid

Ili - još bolje - na jednom vijencu na grobu piše "Heaven holds the faithful departed. Costello" a onim ispucanim slovima na traci piše "Nebo čuva vjerne. Pokojni Costello" Jooooj




Da! Prijevod je očajan. Masu gresaka sam skužila, i to čak nisu sitnice, da ne znam engleske puno mi toga u filmu ne bi bilo jasno. Teta koja je prevodila il ne zna svoj posao il je imala pms.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 2:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja da sam prije vidio cak bih otisao...to je najlijepse, iskoristiti sve sto ti blesanu daju i na kraju dati glas protiv njih...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2006. 8:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

42 je napisao/la (Pogledaj post): ›
A evo i par riječi o "Departed" - pogledao u srijedu - dooooobar film, priča je odlična, glumci na mjestu... sve u svemu, može Hollywood i dobre stvari iznjedriti...


prijevod je definitivno sakso ali nemogu vjerovati da vecina ljudi hvali film. osim super glumacke postave i dobre fotografije, sama radnja je totalno glupa. probali su napraviti film u kojemu moras aktivno razmisljati "tko-koga, zasto-kako" da bi se vec na pol filma skontao rasplet... totalno bezvezan film...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
Ma grozota. HDZ ovim potezom radi ono što je radio i uvijek. Našim novcem (poreznih obveznika) podupire nesposobnu upravu sve u cilju zamagljivanja stanja i jeftinih političkih bodova! Je*o im p*s m***r. Smile



nemoj psovat Smile

kolko cujem djele karte za kina shakom&kapom Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da! Prijevod je očajan. Masu gresaka sam skužila, i to čak nisu sitnice, da ne znam engleske puno mi toga u filmu ne bi bilo jasno. Teta koja je prevodila il ne zna svoj posao il je imala pms.


Vesna Skrlec. Ili Škrlec. Žena je imala obraza nakon tog kriminalnog prijevoda još i staviti svoje ime na kraju filma....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2006. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da! Prijevod je očajan. Masu gresaka sam skužila, i to čak nisu sitnice, da ne znam engleske puno mi toga u filmu ne bi bilo jasno. Teta koja je prevodila il ne zna svoj posao il je imala pms.


Vesna Skrlec. Ili Škrlec. Žena je imala obraza nakon tog kriminalnog prijevoda još i staviti svoje ime na kraju filma....




Vesna, Vesna...

to sam rekla i na kraju filma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: