Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Treće zlato za Hrvatsku - Možnik podijelio zlato na preči na Grand prix Osijek Žito Challenge Cupu [nedjelja, dan #4] [rezultati]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65796
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2014. 0:16 
Naslov:  [FOTO] Treće zlato za Hrvatsku - Možnik podijelio zlato na preči na Grand prix Osijek Žito Challenge
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drugoga finalnog dana na Osijek Grand prix Žito Challenge cupu Marijo Možnik na preči je zaradio ocjenu 14.950 te je zajedno s Izraelcem Alexanderom Shatilovim podijelio prvo mjesto. To je bilo treće zlato za Hrvatsku u Osijeku 2014., a četvrta hrvatska medalja. Anton Kovačević na preči ostao je korak do medalje. S ocjenom 14.650 zauzeo je četvrto mjesto koje je podijelio zajedno s Argentincem Nicolasom Cordobom. Drugi je bio Britanac Reiss Beckford.

U ženskom dijelu finala Ana Đerek zauzela je osmo mjesto na parteru (12.050). Prvo mjesto pripalo je Švicarki Giuliji Steingruber.

Galerija 031: Grand prix Osijek Žito - finale [nedjelja, dan #4]
[Foto: Dino Spaić][27.04.2014. SD Gradski vrt]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)

Marijo Možnik:
- Ispalo je kako su dvojica najviših osvojila zlato. Moram pohvaliti i našeg Antona Kovačevića, bio je sjajan, potvrdio je talent i o njemu će se još dugo čuti. Nekome će izgledati smiješno što Hrvatska osvaja tri zlata, ali dečki su u subotu odradili lavovski dio posla. S tim ocjenama konkurirali bi za medalje i na najvećim natjecanjima. Ja nisam bio na toj razini, planirao sam ići s jačom vježbom od 16,8, ali još me boli rame. Do Europskog prvenstva sigurno moram poboljšati start.

Anton Kovačević:
- Zadovoljan sam bez obzira što nisam osvojio medalju. Ali, doći će medalje, još sam mlad. Odradio sam vježbu, ponijela me i atmosfera bilo je odlično. Stvarno je bilo odlično uživao sam.

Ana Đerek:
- Prve dvije dijagonale su bile dobre, prijestup sam napravila na trećoj, a na četvrtoj sam pala i takav je i bio rezultat. Šteta, dobro sam krenula. Ali, ukupno sam zadovljna. Dva finala nisam očekivala. Sljedeće godine vjerujem kako ću se vratiti još bolja.

Rezultati:

Žene:


Muškarci:




Pročitajte i...
[FOTO] Marković i Ude zlatni, Seligman brončani na Grand prix Osijek Žito Challenge Cupu [subota, dan #3] [rezultati]
[FOTO] Ude, Seligman, Marković i Đerek u finalu Grand prix Osijek Žito Challenge Cupa [četvrtak, dan #1] [rezultati]

Najava 031: Svjetski kup u gimnastici "Grand prix Osijek Žito Challenge Cup" [2014.] [program]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: